Zostałam Ekspertem Akademii Versum — prowadzenie bloga w branży beauty!

Zostałam Ekspertem Akademii Versum — prowadzenie bloga w branży beauty!

Jak to się stało? Pewnego pięknego dnia otrzymałam zaproszenie, aby w związku z moją wiedzą i doświadczeniem, przygotować lekcję dotyczącą prowadzenia firmowego bloga w branży hair, beauty i spa.

Było mi bardzo miło, że działania, które podejmuję każdego dnia, zostały dostrzeżone. Oczywiście z miłą chęcią przygotowałam taką lekcję, dzieląc się moją wiedzą i doświadczeniami.

Co znajduje się w przygotowanej przeze mnie lekcji?

 • 5 zalet prowadzenia firmowego bloga.
 • Podstawy, czyli kilka słów o zakładaniu bloga.
 • Jakie informacje prezentować na firmowym blogu?
 • Kto powinien pisać firmowy blog?
 • W jaki sposób wypowiadać się na firmowym blogu?
 • Dlaczego tak ważna jest systematyczność?
 • Jak stać się w tym ekspertem?
 • 9 ważnych zasad w prowadzeniu firmowego bloga.
 • 4 podstawowe błędy w prowadzeniu firmowego bloga.
 • Jak promować firmowego bloga?
 • Jak rozpocząć przygodę z firmowym blogiem?

Jeśli rozważasz pomysł prowadzenia bloga w branży zdrowia i urody ten materiał z pewnością troszkę Ci podpowie. Zapraszam do lektury: Prowadzenie firmowego bloga w branży hair, beauty i spa. Dlaczego warto i od czego zacząć?

A jeśli masz pytania lub po prostu potrzebujesz pomocy w blogowaniu, zapraszam do kontaktu, chętnie pomogę!

PS. Na łamach portalu TrustedCosmetics.pl prowadzimy Ranking Firmowych Blogów Branży Beauty. Dołącz swój blog i zadbaj o jego promocję.

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Artykuł prasowy na Face&Look

Artykuł prasowy na Face&Look

W dniu 19 lutego 2018 portal Face&Look opublikował przygotowany przeze mnie artykuł pt. Kanapkowa pielęgnacja cery naturalnymi kosmetykami Nature BIOactive marki For Life.   Jesteś zwolenniczką naturalnej pielęgnacji i poszukujesz…

Więcej
Pielęgnacja na miarę mistrzów – mój artykuł w Magazynie Tenisowym C’Mon

Pielęgnacja na miarę mistrzów – mój artykuł w Magazynie Tenisowym C’Mon

Każdego dnia nasza cera narażona jest na działanie wielu niesprzyjających czynników zewnętrznych takich jak słońce, mróz, wiatr, zanieczyszczenia, toksyny, stres czy klimatyzacja. Aby zachwycać doskonałym wyglądem, musimy regularnie uzupełniać brakujące…

Więcej

Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.