Zgłoś swój blog w Konkursie na Firmowy Blog Urodowy 2017 roku!

Wielokrotnie podkreślamy jak ważnym miejscem kontaktu z klientami, ale także mediami jest firmowy blog marki, drogerii czy sklepu kosmetycznego, ale także salonu kosmetycznego czy kliniki medycyny estetycznej. Aby pokazać takie wyjątkowe blogi z branży urodowej i zebrać je w jedno miejsce, stworzyliśmy Plebiscyt na Firmowy Blog Urodowy, w którym prezentujemy intrygujące branżowe blogi!

 

Przegląd najnowszych blogów w naszym rankingu

Ziko Blog

Ziko Blog to miejsce, w którym znaleźć można przede wszystkim artykuły o tematyce urodowej oraz informacje na temat dermokosmetyków napisane przez specjalistki w dziedzinie pielęgnacji skóry. Nie zabraknie także wpisów typu "lifestyle" oraz porad. Wszystkie informacje staramy się Państwu przekazywać w ciekawy, czasem zabawny, unikalny sposób. Blog dedykowany jest szczególnie Paniom zainteresowanym pielęgnacją ciała, chcącym poszerzać swoją wiedzę w tej dziedzinie, ale również Panowie znajdą coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy do śledzenia.

 

Blog Creme de la Creme – Twój EcoStyle

Naturalne i organiczne kosmetyki są naszą pasją, blog to chęć podzielenia się doświadczeniami, wiedzą oraz sekretami pielęgnacji. Analizujemy składy kosmetyków i ich działanie oraz wyjaśniamy jak nie wpaść w pułapkę greenwashingu. Jednak blog Creme de la Creme to miejsce, gdzie nie tylko dzielimy się wiedzą na temat naturalnej pielęgnacji, ale także chcemy inspirować Was do odkrywania piękna, przekonywać do zdrowego i aktywnego życia, zachęcać do wypróbowania naszych sprawdzonych i pysznych ekoprzepisów, a także znajdywania spokojnych chwil tylko dla siebie i radości z codziennego towarzystwa bliskich osób.

 

Blog byHealth.pl

Blog działający przy drogerii internetowej byHealth.pl publikuje treści o tematyce zdrowie i uroda. Czytelnicy znajdą ciekawe artykuły dotyczące kosmetyków, suplementów diety, zdrowego trybu życia, odchudzania itp.

 

Blog Ajeden

Blog Ajeden, to miejsce, w którym zarówno Panie, jak i Panowie znajdą coś dla siebie. Piszemy o naszych produktach. O tym, na co należy zwracać uwagę, wybierając kosmetyki, czy produkty pszczele. Chcielibyśmy, aby po przeczytaniu wpisów na naszym blogu konsument miał świadomość tego, co wybiera, idąc do lokalnego sklepiku czy miejskiego supermarketu.

 

Blog Drogeria.pl

Zainspiruj się na blogu Drogeria.pl! Odkryj z nami tajniki makijażu i najlepsze sposoby na piękną skórę, włosy i paznokcie.

 

W jaki sposób zgłosić swój firmowy blog do konkursu?

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie Ranking Firmowych Blogów z Branży Urodowej i podać wymagane dane, czyli nazwę bloga, opis i link! Warto przygotować atrakcyjny opis, który zainteresuje czytelnika i sprawi, że zechce on kliknąć i wejść na dany firmowy blog urodowy.

 

 

Jak można zdobyć tytuł Firmowy Blog Urodowy 2017?

Regularnie bloguj, dziel się informacjami ze swoimi czytelnikami, nawiązuj z nimi konwersację. Pytaj czytelników swojego bloga o wrażenia po zastosowaniu kosmetyków czy wykonanym zabiegu. I zbieraj głosy na stronie: http://www.trustedcosmetics.pl/ranking-blogow/. Zbieraj głosy do końca roku, a w styczniu 2018 roku poinformujemy, który blog otrzyma tytuł i nagrodę od naszego portalu. Ostateczną decyzję dotyczącą nagrody podejmuje redakcja na podstawie zebranych głosów oraz treści na blogu.

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Polsko-francuska współpraca w branży kosmetycznej

Polsko-francuska współpraca w branży kosmetycznej

"French Beauty Experience 2024" to spotkania biznesowe francuskich producentów kosmetyków z polskimi importerami i dystrybutorami kosmetyków. Wydarzenie odbyło się w czwartek 25 kwietnia 2024 roku w Ambasadzie Francji w Warszawie….

Więcej
Nowości kosmetyczne z topowych drogerii styczeń 2024

Nowości kosmetyczne z topowych drogerii styczeń 2024

Odkrywanie nowości kosmetycznych to jedna z pasji najpopularniejszej redaktor kosmetycznej w Polsce. Z drżeniem serca i emocjami sięgającymi zenitu każdego dnia wypatruję premier kosmetyków i perfum, którymi producenci zasypują nas…

Więcej

5 komentarzy na temat “Zgłoś swój blog w Konkursie na Firmowy Blog Urodowy 2017 roku!


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.