Zgłoś swoich faworytów do Plebiscytu Diamenty Beauty 2016, kto Twoim zdaniem zasługuje na to wyróżnienie?

Zgłoś swoich faworytów do Plebiscytu Diamenty Beauty 2016, kto Twoim zdaniem zasługuje na to wyróżnienie?

Jak zapewne wiecie, nasza redakcja przygotowała konkurs, który zostanie przeprowadzony w formie Plebiscytu. Wyróżnimy w nim niezwykłe, wyróżniające się, innowacyjne produkty, usługi i firmy z szeroko rozumianej branży zdrowia i urody.

 

Już zostaliśmy zasypani mnóstwem zgłoszeń, są wśród nich zgłoszenia kosmetyków czy książek z branży medycyny estetycznej.

Kto Waszym zdaniem z szerokiego grona firm związanych z kosmetyką, wizażem, medycyną estetyczną, podologią, fryzjerstwem, zdrowiem, dietetyką, stomatologią czy optyką powinien zostać wyróżniony? Za co przyznalibyście Diamenty Beauty? Czy jest jakiś konkretny produkt, który przetestowałyście i urzekł Was swoim działaniem, recepturą lub efektem jaki pozostawił?

 

kogo_powinnismy_wyroznic_w_plebiscycie_diamenty_beauty

 

A może zachwycił Was sposób obsługi w jakimś salonie kosmetycznym lub nowatorska usługa? Czy jest jeszcze coś, co warto wyróżnić w tym konkursie?

Drodzy Czytelnicy, liczymy na Waszą pomoc, doceńmy i wspólnie pokażmy zaufane produkty i usługi z branży zdrowia i urody!

Więcej o Diamentach Beauty na stronie: http://www.trustedcosmetics.pl/diamenty-beauty/.

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Nowości kosmetyczne z topowych drogerii styczeń 2024

Nowości kosmetyczne z topowych drogerii styczeń 2024

Odkrywanie nowości kosmetycznych to jedna z pasji najpopularniejszej redaktor kosmetycznej w Polsce. Z drżeniem serca i emocjami sięgającymi zenitu każdego dnia wypatruję premier kosmetyków i perfum, którymi producenci zasypują nas…

Więcej
Lista wszystkich targów kosmetycznych i wydarzeń w branży beauty w 2024 roku

Lista wszystkich targów kosmetycznych i wydarzeń w branży beauty w 2024 roku

Wydarzenia w branży beauty i targi kosmetyczne to wyjątkowa przestrzeń do spotkań konsumentów z przedstawicielami branży beauty. Zarówno konsumenci jak oraz producenci i dystrybutorzy kosmetyków wypatrują listy wszystkich targów i…

Więcej

15 komentarzy na temat “Zgłoś swoich faworytów do Plebiscytu Diamenty Beauty 2016, kto Twoim zdaniem zasługuje na to wyróżnienie?

  1. Zgłaszam Farmone. Za dobre produkty do włosów m.in wcierka Jantar jest znana i lubiana, regeneruje osłabione włosy i działa na przyspieszający ich porost.
    Za ziołowe i delikatne szampony do włosów Herbal Care (np. pokrzywowy, ze skrzypem polnym)

      1. Firmę za całokształt bo oprócz Sylveco firma oferuje nam kosmetyki Biolaven czy Vianek i Sylveco dla dzieci, w każdej odsłonie możemy znaleźć ciekawe i naturalne kosmetyki 🙂


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.