Zatrzymaj piękno na dłuższą chwilę…. w portrecie!

Zatrzymaj piękno na dłuższą chwilę…. w portrecie!

Piękno. Wiele piosenek, książek, wierszy o nim powstało. Jednak tak naprawdę, każdy z nas ma w sobie piękno, każdy z nas jest piękny.

 

A jest taki portal, który odzwierciedli nasze piękno i przeleje je na papier, tworząc obraz na podstawie przesłanego zdjęcia.

Każdy rodzaj portretu wykonany dowolną techniką malarską w wybranym przez ciebie formacie – to doskonały prezent dla zakochanej pary, na Walentynki, rocznicę ślubu, imieniny, urodziny, Ślub….

 

Portret dziewczyny akrylowy pop-art 60x50 od mojportret.pl

 

Portret olejny, rysowany ołówkiem, realistyczny czy abstrakcyjny, gdzie wizerunek osoby wykreowany zostanie na bazie zdjęć oraz zgodnie z zaleceniami. Stosowanie efektów specjalnych na obrazach nadają im wyjątkowości. O portrecistach z Mojportret.pl i ich dziełach krążą już pozytywne legendy. Jakość wykonania ich obrazów jest imponująca co dostrzegło już wielu znanych prezesów, prawników, biznesmenów. Portrety zdobią ich biura i rezydencje. Odzwierciedlenie podobieństwa i precyzja wykonania stawia grupę artystyczną Mojportret.pl wśród najlepszych w Europie.

 

Portret ołówkowy 40x30 od mój portret

 

Artyści tworzą także wysokiej klasy kopie obrazów znanych artystów, pejzaże, akty, architekturę miejską, kwiaty, martwą naturę, zwierzęta i krajobrazy. Malowanie dzieła zajmuje im od dwóch tygodni do nawet 2 miesięcy. Natomiast efekt wynagradza długi czas oczekiwania.

Świat ręcznie malowanych obrazów i rysunków jest fascynujący. Warto zobaczyć co potrafią nasi najlepsi rodzimi artyści, o których już zaczyna rozpisywać się zagraniczna prasa.

Zapraszamy do odwiedzenia strony: http://mojportret.pl/.

Mojportret.pl gwarantuje odwzorowanie w 95% podobieństwa twarzy co jest ewenementem jeśli chodzi o polskie malarstwo porterowe.

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Plebiscyt Bestsellery i Nowości Kosmetyczne Slavic Beauty – czekamy na zgłoszenia

Plebiscyt Bestsellery i Nowości Kosmetyczne Slavic Beauty – czekamy na zgłoszenia

Uwielbiamy poznawać nowości kosmetyczne i z zapartym tchem śledzimy najnowsze trendy w branży, dlatego pomyśleliśmy, że przy okazji Slavic B2Beauty, które odbędzie się 21-22 czerwca 2022, z przyjemnością wspomożemy promocję…

Więcej
Męskie okrycia wierzchnie – co wybrać i jak łączyć?

Męskie okrycia wierzchnie – co wybrać i jak łączyć?

Zakup okrycia wierzchniego to nie lada wyzwanie. Musimy wybrać coś, co jest modne, w czym czujemy się dobrze i co będzie pasować do naszej garderoby. Na czym warto się skoncentrować?…

Więcej

Jeden komentarz na temat “Zatrzymaj piękno na dłuższą chwilę…. w portrecie!


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.