Zaproszenie na Blog Beauty Day 2018 na Targach LOOK i beautyVision

Zaproszenie na Blog Beauty Day 2018 na Targach LOOK i beautyVision

Wspólnie z organizatorami Targów LOOK i beautyVISION – imprezy fryzjersko-kosmetycznej, która odbędzie się w dniach 24-25 marca 2018 roku w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich zapraszamy do udziału wszystkie blogerki i vlogerki urodowe.

 

V Ogólnopolskie Spotkanie Blogerów kosmetycznych i fryzjerskich Blog Beauty Day odbędzie się 24 marca 2018 o godzinie 12.

Dołącz do grona blogerów z całej Polski i weź udział w największym wydarzeniu dla branży beauty! Eksplozja barw, niezapomniana atmosfera, nowości, trendy, gwiazdy, konkursy i szkolenia – nie możesz tego wszystkiego przegapić!

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 28 lutego 2018 roku!

 

Zasady udziału w Blog Beauty Day:

1. Wydarzenie Blog Beauty Day jest skierowane wyłącznie do blogerów specjalizujących się w branży kosmetycznej i fryzjerskiej.
2. Istnieje ograniczona liczba miejsc, dlatego zgłoszenie udziału nie jest równoznaczne z dołączeniem do grona blogerów LOOK i beautyVISION. Do 7 marca prześlemy do Ciebie wiadomość z decyzją o ewentualnym przyjęciu.
3. Biorąc udział w wydarzeniu, zobowiązujesz się, aby zamieścić co najmniej 3 informacje na temat targów LOOK i beautyVISION na swoim blogu i w innych kanałach social media:

  • jeden wpis zapowiadający targi (najpóźniej do 12 marca 2018),
  • post/y o wybranych punktach programu wydarzeń Targów LOOK i beautyVISION (maksymalny termin jak wyżej),
  • relacja z targów (najpóźniej 7 dni po targach),
  • recenzja opublikowana na blogu każdego otrzymanego produktu w ramach paczki upominkowej od sponsorów.

 

Program spotkania Blog Beauty Day:

  • przywitanie uczestników – pierwszy dzień targów g. 12.00 w pawilonie nr 7;
  • poczęstunek i czas na zapoznanie się uczestników;
  • przewidywana liczba uczestników – max. 50 osób;
  • wspólne zwiedzanie ekspozycji;
  • wręczenie paczek z upominkami od sponsorów spotkania.

 

Jak zgłosić chęć udziału w Blog Beauty Day 2018?

Wystarczy wypełnić formularz, który już wkrótce pojawi się na stronie: http://beautyvision.mtp.pl/

 

Konkurs na Inspirujący Blog Urodowy lub Fryzjerski 2018

Wszystkie uczestniczki, które otrzymają wejściówki na to spotkanie, zapraszamy do udziału w konkursie na Inspirujący Blog Urodowy i Fryzjerski 2018. Więcej informacji o tym konkursie prześlemy osobom zainteresowanym. Konkurs odbędzie się w dniach 8-15 marca na łamach portalu. Nagrodą w konkursie będzie piękna statuetka oraz wywiad na łamach TrustedCosmetics.pl. Przewidywane są również nagrody dodatkowe. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas V Ogólnopolskiego Spotkania Blogerów kosmetycznych i fryzjerskich Blog Beauty Day.

 

 

Konkurs na najciekawszą relację ze spotkania Blog Beauty Days!

Zgodnie z tradycją lat ubiegłych, także i w tym roku organizujemy konkurs na najciekawszą relację ze spotkania Blog Beauty Days, którą nagrodzimy zestawem wyjątkowych kosmetyków. Relację z wydarzenia należy opublikować na swoim blogu maksymalnie 7 dni po zakończeniu imprezy oraz przesłać link do swojej relacji w komentarzu pod tym artykułem.

Ogłoszenie wyników nastąpi do 11 kwietnia 2018.

The following two tabs change content below.
Nasza redakcja to społeczność ludzi dbających o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Prezentujemy godne polecenia produkty i usługi oraz dzielimy się wiedzą dotyczącą sprawdzonych sposobów, które pomagają zachować zdrowie i urodę. Interesuje nas tematyka perfum, makijażu czy medycyny estetycznej. Uwielbiamy czytać książki, których recenzje publikujemy w rubryce Beauty Czytelnia oraz recenzować i informować o nowościach kosmetycznych.

Powiązane artykuły

Znów nagradzamy nasze Czytelniczki Najciekawsze komentarze września 2018 – lista nagrodzonych

Najciekawsze komentarze września 2018 – lista nagrodzonych

Wnikliwie przyglądamy się każdemu komentarzowi. Bo to właśnie Ty, Czytelniczka naszego magazynu, jesteś dla nas ekspertką. A to ze względu na fakt, że to Ty, jako konsumentka jesteś specjalistką do…

Więcej
Rozdajemy TrustedBoxy Kto najbliżej otrzymania Tytułu TrustedBlogerka i TrustedCzytelniczka 2018?

Kto najbliżej otrzymania Tytułu TrustedBlogerka i TrustedCzytelniczka 2018?

Kolejny raz pragniemy Wam bardzo serdecznie podziękować! Wam, naszym Czytelniczkom! Dziękujemy za to, że jesteście. Za to, że nas odwiedzacie, że powracacie. Dziękujemy za to, że polecacie nasze artykuły. Za…

Więcej

14 komentarzy na temat “Zaproszenie na Blog Beauty Day 2018 na Targach LOOK i beautyVision


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.