Zaproszenie na Blog Beauty Day 2018 na Targach LOOK i beautyVision

Zaproszenie na Blog Beauty Day 2018 na Targach LOOK i beautyVision

Wspólnie z organizatorami Targów LOOK i beautyVISION – imprezy fryzjersko-kosmetycznej, która odbędzie się w dniach 24-25 marca 2018 roku w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich zapraszamy do udziału wszystkie blogerki i vlogerki urodowe.

 

V Ogólnopolskie Spotkanie Blogerów kosmetycznych i fryzjerskich Blog Beauty Day odbędzie się 24 marca 2018 o godzinie 12.

Dołącz do grona blogerów z całej Polski i weź udział w największym wydarzeniu dla branży beauty! Eksplozja barw, niezapomniana atmosfera, nowości, trendy, gwiazdy, konkursy i szkolenia – nie możesz tego wszystkiego przegapić!

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 28 lutego 2018 roku!

 

Zasady udziału w Blog Beauty Day:

1. Wydarzenie Blog Beauty Day jest skierowane wyłącznie do blogerów specjalizujących się w branży kosmetycznej i fryzjerskiej.
2. Istnieje ograniczona liczba miejsc, dlatego zgłoszenie udziału nie jest równoznaczne z dołączeniem do grona blogerów LOOK i beautyVISION. Do 7 marca prześlemy do Ciebie wiadomość z decyzją o ewentualnym przyjęciu.
3. Biorąc udział w wydarzeniu, zobowiązujesz się, aby zamieścić co najmniej 3 informacje na temat targów LOOK i beautyVISION na swoim blogu i w innych kanałach social media:

  • jeden wpis zapowiadający targi (najpóźniej do 12 marca 2018),
  • post/y o wybranych punktach programu wydarzeń Targów LOOK i beautyVISION (maksymalny termin jak wyżej),
  • relacja z targów (najpóźniej 7 dni po targach),
  • recenzja opublikowana na blogu każdego otrzymanego produktu w ramach paczki upominkowej od sponsorów.

 

Program spotkania Blog Beauty Day:

  • przywitanie uczestników – pierwszy dzień targów g. 12.00 w pawilonie nr 7;
  • poczęstunek i czas na zapoznanie się uczestników;
  • przewidywana liczba uczestników – max. 50 osób;
  • wspólne zwiedzanie ekspozycji;
  • wręczenie paczek z upominkami od sponsorów spotkania.

 

Jak zgłosić chęć udziału w Blog Beauty Day 2018?

Wystarczy wypełnić formularz, który już wkrótce pojawi się na stronie: http://beautyvision.mtp.pl/

 

Konkurs na Inspirujący Blog Urodowy lub Fryzjerski 2018

Wszystkie uczestniczki, które otrzymają wejściówki na to spotkanie, zapraszamy do udziału w konkursie na Inspirujący Blog Urodowy i Fryzjerski 2018. Więcej informacji o tym konkursie prześlemy osobom zainteresowanym. Konkurs odbędzie się w dniach 8-15 marca na łamach portalu. Nagrodą w konkursie będzie piękna statuetka oraz wywiad na łamach TrustedCosmetics.pl. Przewidywane są również nagrody dodatkowe. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas V Ogólnopolskiego Spotkania Blogerów kosmetycznych i fryzjerskich Blog Beauty Day.

 

 

Konkurs na najciekawszą relację ze spotkania Blog Beauty Days!

Zgodnie z tradycją lat ubiegłych, także i w tym roku organizujemy konkurs na najciekawszą relację ze spotkania Blog Beauty Days, którą nagrodzimy zestawem wyjątkowych kosmetyków. Relację z wydarzenia należy opublikować na swoim blogu maksymalnie 7 dni po zakończeniu imprezy oraz przesłać link do swojej relacji w komentarzu pod tym artykułem.

Ogłoszenie wyników nastąpi do 11 kwietnia 2018.

The following two tabs change content below.
Nasza redakcja to społeczność ludzi dbających o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Prezentujemy godne polecenia produkty i usługi oraz dzielimy się wiedzą dotyczącą sprawdzonych sposobów, które pomagają zachować zdrowie i urodę. Interesuje nas tematyka perfum, makijażu czy medycyny estetycznej. Uwielbiamy czytać książki, których recenzje publikujemy w rubryce Beauty Czytelnia oraz recenzować i informować o nowościach kosmetycznych.

Powiązane artykuły

Znów nagradzamy TrustedCzytelniczki Podsumowanie kwietniowej aktywności TrustedCzytelniczek

Podsumowanie kwietniowej aktywności TrustedCzytelniczek

Kolejny miesiąc za nami i kolejne niespodzianki dla TrustedCzytelniczek i TrustedBlogerek! Uwielbiamy Was obsypywać kosmetykami, a mamy ich naprawdę sporo do rozdania! Do kogo tym razem wyślemy kosmetyczne upominki?  …

Więcej
Relacja z Blog Beauty Day 2018 Relacja z Blog Beauty Day 2018

Relacja z Blog Beauty Day 2018

Jest takie wydarzenie, które odbywa się w czasie targów kosmetycznych i fryzjerskich w Poznaniu, do którego mam sentyment. Mowa tutaj o spotkaniu blogerek kosmetycznych i blogerek fryzjerskich, które nazwano Blog…

Więcej

14 komentarzy na temat “Zaproszenie na Blog Beauty Day 2018 na Targach LOOK i beautyVision


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.