Zamiłowanie do tańca i rewelacyjne naturalne produkty tybetańskie – rozmowa z Beatą Witt, partnerem biznesowym firmy tianDe

Zamiłowanie do tańca i rewelacyjne naturalne produkty tybetańskie – rozmowa z Beatą Witt, partnerem biznesowym firmy tianDe

Redakcja TrustedCosmetics.pl: Opowiedz o sobie. Czym się zajmujesz w życiu, z jaką firmą i od kiedy współpracujesz? Oraz czy odniosłaś już jakieś sukcesy?

Beata Witt: W ciągu 30 lat pracowałam na etacie w różnych zakładach i instytucjach w działach ekonomiczno-finansowych. Przez ostatnie 14 lat, tj. do roku 2012 pełniłam stanowisko głównego księgowego w Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. W tym też roku zaczęła się moja przygoda z marketingiem wielopoziomowym i zafascynowanie produktami oferowanymi przez rosyjską firmę tianDe. Jestem w trakcie budowania struktury, wyjeżdżam również do Kół Gospodyń Wiejskich oraz prezentuję produkty na licznych spotkaniach i imprezach, np. Ligi Kobiet Polskich. Współpracuję także ze Stowarzyszeniem Różowa Wstążeczka, które zajmuje się profilaktyką raka piersi.

 

 

TianDe_Beata_Witt

 

 

Redakcja TrustedCosmetics.pl: Co skłoniło Cię do podjęcia współpracy z firmą tianDe?

Beata Witt: Do podjęcia współpracy skłonił mnie przede wszystkim produkt, gdyż na wskroś jest on przyjazny człowiekowi. Rosyjska firma tianDe wraca do źródeł, do korzeni kosmetologii i medycyny. Daje możliwość poznania starożytnych receptur Dalekiego Wschodu i łączy tę wiedzę z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Wszystkie składniki zawarte w produktach mają pochodzenie naturalne. I tylko takie składniki mogą działać na naszą korzyść. Owszem, nieraz trzeba trochę dłużej poczekać na rezultat, ale w dłuższej perspektywie to się opłaca. Żaden kosmetyk wytworzony syntetycznie nie przyniesie określonego efektu, gdyż jego powstanie nie ma nic wspólnego z naszym naturalnym środowiskiem. Jesteśmy częścią natury i tylko stąd możemy czerpać potrzebne nam składniki. Poza tym tak się składa, że uwielbiam taniec. Jest zasadą w naszej firmie, że jeśli się szkolimy, to na 100%, ale po szkoleniach jest również czas zabawy też na 100%. I to jest także powód, dla którego znalazłam się w tej firmie. Nie wspomnę o wspaniałych relacjach partnerskich i rozwoju osobistym.

 

 

tian_de_rotator

 

 

Redakcja TrustedCosmetics.pl: Jakie są warunki współpracy z tianDe?

Beata Witt: Warunki współpracy są bardzo proste. Po pierwsze: należy zakochać się w produkcie i być jego użytkownikiem. Następnie można podjąć współpracę na dwa sposoby: można pozostać tylko użytkownikiem na zasadach Świadomego Klienta lub zdeklarować się jako Partner Biznesowy i tworzyć własną strukturę. Partnerem biznesowym można zostać na 3 sposoby w zależności od wartości zestawu startowego: I – ok.450,-, II – ok. 1.200,- III – ok. 1.350,-.

 

Redakcja TrustedCosmetics.pl: Jakie są korzyści współpracy z firmą tianDe?

Beata Witt: Firma tianDe stworzyła nie tylko wspaniałe produkty, ale również wspaniały plan marketingowy. Wiąże się to z pewnością z nazwą firmy, która oznacza NIEBIAŃSKĄ DOSKONAŁOŚĆ. Firmie zależy na spójności każdej części biznesu. Poza jedną z najwyższych prowizji, która wynosi 54% Partner Biznesowy, otrzymuje również bonusy za stabilną sprzedaż w formie rzeczowej oraz premie od 5% do 37% w zależności od wielkości sprzedaży. Za każdego zapisanego Partnera Biznesowego jest gratyfikacja kwotowa. Ponadto każdy zarejestrowany Partner Biznesowy bierze udział w programach specjalnych. Jednak najważniejszą korzyścią dla mnie są głębokie relacje interpersonalne – wspólna edukacja i jej przeniesienie na konkretnego klienta.

tianDe_bydgoszcz

 

 

Redakcja TrustedCosmetics.pl: Ile można zarobić w tianDe miesięcznie?

Beata Witt: Nie ma granicy miesięcznych zarobków. Wynagrodzenie jest zależne od osobistego zaangażowania.

 

 

Redakcja TrustedCosmetics.pl: Jakie kosmetyki znajdują się w ofercie firmy tianDe?

Beata Witt: Oferta jest przebogata. Na dziś w Polsce jest około 400 produktów. Wszystkie kosmetyki mają zastosowaną synergię działania. Rozpoczynając od góry, tzn. od głowy: szampony i balsamy do włosów, w tym szampony profilaktyczne dla osób po chemioterapii nasycone życiodajnymi składnikami naturalnymi, czyli np. kilkudziesięcioma ekstraktami ziołowymi, kosmetyki na twarz, tj. peelingi enzymatyczne z kwasami BHA, toniki wysączone ziołami tybetańskimi, mleczka do demakijażu, żele mycia twarzy, nawilżające kremy dzienne, bardziej aktywne przeciwzmarszczkowe kremy nocne. Poza tym maski materiałowe nasączone drobnocząsteczkowym kwasem hialuronowym, koenzymem Q10, minerałami oraz witaminą C. Ponadto ałun – naturalny dezodorant, następnie peelingi mechaniczne do całego ciała z solą z głębin morskich wzbogacone o olejki eteryczne z zielonej herbaty, brzoskwini, lawendy. Kolejne to seria antycellulitowa z papryką chilli, seria do cery trądzikowej (cały schemat postępowania), podpaski profilaktyczne wysączone 19 lub 49 ziołami, które przywracają równowagę kwasowo-zasadową okolic intymnych, mleczka do ciała, plastry przeciwbólowe, plastry przeciwzapalne wysączone ziołami, plastry detoksykacyjne na stopy. Jak przystało na kosmetyki tybetańskie – zaopiekowany jest człowiek jako całość. Nie sposób wymienić wszystkie produkty, dlatego wymieniłam je grupami.

 

 

TianDe_Beata_Witt_bandicam

 

 

Redakcja TrustedCosmetics.pl: Czym te kosmetyki wyróżniają się od pozostałych, które istnieją na rynku? Czy posiadają jakieś nagrody, certyfikaty?

Beata Witt: Już częściowo odpowiedziałam na to pytanie w trakcie opisywania produktów. Dopowiem jeszcze, że są drobnocząsteczkowe, bo tylko takie kosmetyki mają szansę dotrzeć w głębokie warstwy skóry, wysokoaktywne do 20%, wydajne, dokomórkowe i docebulkowe oraz o lekko profilaktycznym oddziaływaniu na cały organizm. Szampon z orzecha indyjskiego zdobyły nagrodę Międzynarodowej Organizacji Ekologicznej. Za każdy zakupiony produkt z tej serii nasza firma odtwarza utracony drzewostan w Polsce.

 

Redakcja TrustedCosmetics.pl: Czy masz jakiś przepis na sprzedaż tych kosmetyków?

Beata Witt: Przepisu gotowego nie mam. Przepis można mieć na jakąś potrawę. Staram się docierać w duże skupiska kobiet i tam prezentować produkty. W ten sposób poszukuję również osób chętnych do współpracy.

 

Redakcja TrustedCosmetics.pl: Bardzo dziękujemy za rozmowę. Gorąco zachęcamy osoby zainteresowane do kontaktu z Panią Beatą.

tiande_boritoDane kontaktowe:
Beata Witt
Telefon: 501 673 586
mail: beata.witt@onet.pl
fb: tianDe Bydgoszcz

Konsultantka kosmetyczna – czyli dlaczego warto zostać konsultantką kosmetyczną? Przeczytaj kolejne części cyklu artykułów o pracy jako konsultantka lub dystrybutor kosmetyków.

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Diamenty Beauty 2023: znamy już długo wyczekiwane wyniki XII edycji konkursu

Diamenty Beauty 2023: znamy już długo wyczekiwane wyniki XII edycji konkursu

Popularny Plebiscyt Diamenty Beauty stał się kultowym wydarzeniem w branży kosmetycznej. A jego wyników wyczekują producenci i dystrybutorzy kosmetyków w Polsce i na świecie, ale także przedstawiciele największych sklepów kosmetycznych….

Więcej
Lista wszystkich targów kosmetycznych i wydarzeń w branży beauty w 2023 roku

Lista wszystkich targów kosmetycznych i wydarzeń w branży beauty w 2023 roku

Targi, kongresy, konferencje i sympozja z branży beauty to oblegane przez specjalistów oraz konsumentów wydarzenia. Wszyscy wypatrują ich już na początku roku, by zapełnić swój kalendarz imprez w branży kosmetycznej,…

Więcej

Jeden komentarz na temat “Zamiłowanie do tańca i rewelacyjne naturalne produkty tybetańskie – rozmowa z Beatą Witt, partnerem biznesowym firmy tianDe


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.