Zakończył się Plebiscyt na Najlepszy Salon Kosmetyczny 2016!

Tej jesieni już po raz kolejny zorganizowany został Ogólnopolski Plebiscyt na Najlepszy Salon Kosmetyczny. "Sukces pierwszej edycji i liczne zapytania od właścicieli salonów kosmetycznych skłoniły nas do zorganizowania przedsięwzięcia również w tym roku" – mówi Dyrektor Działu Promocji firmy ImaGO! Polska Sp. z o.o. Sp. K., pomysłodawcy konkursu, który na stałe już zdążył się zapisać w kalendarzu wydarzeń dla branży kosmetycznej.

 

Głosowanie w plebiscycie, w którym wzięło aktywny udział prawie 600 salonów kosmetycznych z całej Polski, ruszyło 17.10.2016 r. i trwało do końca października. "Zaangażowanie właścicieli gabinetów było naprawdę ogromne, jesteśmy dumni z tak wspaniałego współzawodnictwa" – mówi Koordynator Projektu. Salony promowały się na Facebooku, za pomocą swoich stron internetowych czy drukowanych wizytówek, cenników i plakatów. Co więcej, konkurs był szeroko promowany przez portal ikosmetyczka.pl, a także strony i fanpage parterów biznesowych i patronów całego wydarzenia. Dzięki wspólnym działaniom, firmy nie tylko umocniły swoją pozycję na rynku, ale też zdobyły licznych klientów.

Oficjalne wręczenie nagród w Plebiscycie na Najlepszy Salon Kosmetyczny 2016 odbędzie się już 26.11.2016 r. w czasie 16 Branżowych Targów Kosmetycznych Beauty Fair, podczas Gali Beauty Award, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

"Otrzymaliśmy mnóstwo pozytywnych wiadomości na temat konkursu i jego idei. Tym bardziej bardzo cieszy nas fakt, że już niedługo będziemy mieli okazję na żywo spotkać się z właścicielami zwycięskich salonów i wręczyć im puchary oraz nagrody ufundowane przez naszych Partnerów Biznesowych" – dodaje. Tytuł lidera w swoim regionie to najlepsza recenzja wystawiona przez samych klientów gabinetu.

Jak podkreślają organizatorzy plebiscytu, jego realizacja nie byłaby możliwa bez wsparcia ze strony Partnerów Biznesowych. Do współpracy przy organizacji przedsięwzięcia zaproszone zostały znane marki kosmetyczne Dottore, BANDI Cosmetics, Paese Cosmetics, producent odzieży medycznej i kosmetycznej – Vena Uniformy, a także polska firma farmaceutyczna — Grupa Adamed. Co ważne, już po raz kolejny partnerami plebiscytu zostali organizator Festiwalu Fryzjerskiego HAIR FAIR i Kosmetycznego BEAUTY FAIR — Grupa WATS oraz Atelier Urody Vellp Professional.

Jak już mieliśmy zaszczyt poinformować, patronat nad wydarzeniem objął znany branżowy portal TrustedCosmetics.pl, który przyzna też Tytuł Specjalny dla Najlepszego Salonu Kosmetycznego 2016 zdaniem Redakcji TrustedCosmetics.pl.

 

baner_zaproszenienagale

 

"Inwestowanie w tego typu przedsięwzięcia przynosi salonom kosmetycznym szereg wymiernych korzyści. Znana, rozpoznawalna marka nie tylko kreuje pozytywny wizerunek firmy, ale przede wszystkim przekłada się na jej przewagę konkurencyjną. Teraz pragniemy serdecznie zaprosić na uroczystą galę wręczenia nagród do Katowic, a już za rok do udziału w trzeciej edycji konkursu." – podsumowuje konkurs Dyrektor Działu Promocji ImaGO! Polska. Lista zwycięzców z poszczególnych regionów dostępna jest na stronie: http://www.konkurs.ikosmetyczka.pl/counties.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Najlepszy Sklep z Kosmetykami – lista nominowanych w Plebiscycie

Najlepszy Sklep z Kosmetykami – lista nominowanych w Plebiscycie

Najlepsze sklepy z kosmetykami to te, które umożliwiają nam robienie zakupów o dowolnej porze dnia i nocy, ale i te, w których można dotknąć i poczuć kosmetyk oraz porozmawiać z…

Więcej
Polsko-francuska współpraca w branży kosmetycznej

Polsko-francuska współpraca w branży kosmetycznej

"French Beauty Experience 2024" to spotkania biznesowe francuskich producentów kosmetyków z polskimi importerami i dystrybutorami kosmetyków. Wydarzenie odbyło się w czwartek 25 kwietnia 2024 roku w Ambasadzie Francji w Warszawie….

Więcej

5 komentarzy na temat “Zakończył się Plebiscyt na Najlepszy Salon Kosmetyczny 2016!


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.