XIII Plebiscyt Diamenty Beauty 2023 – lista laureatów

Artykuł sponsorowany

XIII Plebiscyt Diamenty Beauty 2023 – lista laureatów

Plebiscyt Diamenty Beauty to wyjątkowy i prestiżowy konkurs w branży kosmetycznej, który z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. Redakcja portalu TrustedCosmetics.pl wyróżnia w nim liderów w branży beauty. W XIII edycji branżowego konkursu Diamenty Beauty 2023 przyznaliśmy 13 wyróżnień. Poznaj listę laureatów.

 

Plebiscyt Diamenty Beauty – nagrody dla liderów w branży kosmetycznej

Podczas każdej edycji konkursu redakcja portalu kosmetyczno-urodowego TrustedCosmetics.pl poznaje nie tylko kosmetyki i gadżety, usługi kosmetyczne, gabinety urodowe, ale także ekspertów z branży beauty, wyjątkowe marki, absolutnie niezwykłe nowości kosmetyczne czy serie i linie kosmetyków, które są godne uwagi i znacznie wyróżniają się na tle konkurencji. Nie zależy nam, by prezentować ogromną listę laureatów i tylko wymienić ich nazwy. Dlatego wnikliwie przyglądamy się i weryfikujemy każde zgłoszenie do Plebiscytu Diamenty Beauty, które otrzymujemy. Poznajemy ekspertów, marki, usługi, kosmetyki, gamy kosmetyków oraz gabinety urodowe. Wnikliwie przyglądamy się każdemu zgłoszeniu. I mamy odwagę wybierać jedynie tych najlepszych z najlepszych, co wyróżnia nasz konkurs od innych branżowych plebiscytów. Powściągliwe w swoich ocenach jury konkursu Diamenty Beauty wyróżnia jedynie naprawdę godnych polecenia liderów w branży beauty.

 

Diamenty Beauty – wyróżniające się nagrody w branży beauty

Nie mamy ambicji, by rozdawać prestiżowe statuetki Diamenty Beauty w ilościach hurtowych i tego nie robimy. Nie zależy nam na promowaniu bylejakości. Dzięki temu oraz wnikliwej ocenie redakcyjnego jury – zgodnie z naszymi zamierzeniami w Plebiscycie Diamenty Beauty prezentujemy jedynie niezwykle kosmetyki, niesamowite usługi z branży beauty oraz wyjątkowych ekspertów z branży beauty czy godne polecenia marki kosmetyczne i gabinety urodowe, które spełniają nasze wysokie wymagania.

 

Lista laureatów XIII Plebiscytu Diamenty Beauty 2023

W XIII edycji Plebiscytu Diamenty Beauty 2023 decyzją redakcji TrustedCosmetics.pl laureatami naszego prestiżowego konkursu w branży kosmetycznej zostali:

1. Łagodzący krem pieluszkowy Jozka

2. Zestaw oczyszczający z błotem wulkanicznym FASHION SERIES Clinect®

3. Reha-Med Klinika Kosmetologii i Trychologii w Gorzowie Wielkopolskim

4. Mleczko do skóry o nierównym kolorycie Jozka

5. Linia kosmetyków Sielanka Face Care

6. Rozświetlająca baza 122 Brightening Base SPF 50+ Purlés

7. Seria kosmetyków dla dzieci i niemowląt Jozka Baby

8. Odmładzający tonik nawilżający Youthful Hydrating Toner Clinect®

9. BeautyEko Monika Blezień-Ruszaj

10. Płyn do płukania jamy ustnej Jozka

11. Linia suchych szamponów Batiste

12. Nawilżający krem rozświetlający Hydrating Glowing Cream Clinect®

13. Seria kosmetyków Ziołowy Ogród Jozka

W lipcu 2023 na łamach portalu kosmetyczno-urodowego TrustedCosmetics.pl zaprezentujemy sylwetki laureatów. Każdy laureat zostanie zaprezentowany w osobnym artykule.

XIII Plebiscyt Diamenty Beauty 2023 – lista laureatów

 

Jak zgłosić udział do XIV edycji Plebiscytu Beauty Diamonds Awards 2024?

Zainteresowanie Plebiscytem Diamenty Beauty z roku na rok przechodzi nasze najśmielsze oczekiwania. Fakt ten bardzo nam schlebia i sprawia, że już teraz można przesłać do nas mailem zgłoszenie do XIV Plebiscytu Diamenty Beauty 2024. Szukasz sposobów, by wyróżnić się na tle konkurencji? Odważ się, poddaj wnikliwej weryfikacji podczas trwania konkursu i buduj silną pozycję marki w świecie beauty. Z niecierpliwością czekamy na Twoje zgłoszenie do XIV Plebiscytu Diamenty Beauty 2024.

The following two tabs change content below.
Renata Zielezińska
Promotorka kosmetyczna, redaktor kosmetyczna, blogerka kosmetyczna, pasjonatka branży beauty, której misją jest poszukiwanie wyjątkowych i niezwykłych produktów oraz usług, które zapewniają troskliwą i niezwykłą pielęgnację. Prowadzi popularny kobiecy blog lifestylowy www.www.sposobynazycie.pl. Recenzentka kosmetyków i usług spa, opiniotwórczyni i influencerka w branży urodowej. Tworzy własną Listę Kosmetycznych Znakomitości, jest pomysłodawczynią Plebiscytu Diamenty Beauty oraz wyzwań urodowych dla Czytelniczek. Popularna copywriterka kosmetyczna i polecana copywriterka lifestylowa, autorka wielu tekstów o urodzie, zdrowiu, pielęgnacji, medycynie estetycznej i żywności. Z branżą urodową związana od 2007 roku, Ekspert Akademii Versum, doradza wielu firmom z branży beauty. Wirtualna Asystentka w branży beauty i nie tylko, uwielbia zdobywać i doskonalić wiedzę, chętnie bierze udział szkoleniach, sympozjach i konferencjach, które wzbogacają ją w nowe wiadomości oraz są doskonałą okazją do nawiązywania nowych kontaktów.

Powiązane artykuły

Jak wybrać odpowiedni krem dermokosmetyczny dla Twojego typu skóry?

Jak wybrać odpowiedni krem dermokosmetyczny dla Twojego typu skóry?

W dzisiejszych czasach kremy dermokosmetyczne zyskały ogromną popularność dzięki swoim specjalistycznym formułom, które łączą działanie pielęgnacyjne z dermatologicznymi korzyściami. Jednak aby skorzystać z pełni ich potencjału, niezwykle ważne jest dobranie…

Więcej
Pielęgnacja włosów wysokoporowatych kosmetykami z perfumerii Sephora

Pielęgnacja włosów wysokoporowatych kosmetykami z perfumerii Sephora

Włosy wysokoporowate są wymagające w pielęgnacji. Wiem to z własnego doświadczenia. Znalezienie odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji włosów wysokoporowatych, a także dobranie zabiegów pielęgnacyjnych może być wyzwaniem. Przygotowałam kompendium wiedzy o…

Więcej

Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.