Wyniki I Edycji Konkursu na Firmowy Blog Roku 2015

Wyniki I Edycji Konkursu na Firmowy Blog Roku 2015

Pierwsza Edycja Konkursu na Firmowy Blog Urodowy cieszyła się bardzo dużym powodzeniem. Wzięła w nim udział imponująca liczba blogów. Bardzo dziękujemy również czytelnikom za każdy oddany głos. Dodamy, że w tym konkursie decydowali wyłącznie czytelnicy.

 

Tytuł Laureata I Edycji Konkursu na Firmowy Blog Urodowy 2015 Roku otrzymuje Firma SecondHair Clinic za Blog Kliniki Włosa –SecondHair Clinic, który zebrał 2033 głosów.

Blog powstał razem z Kliniką Włosa SecondHair. Od początku miał na celu przedstawiać wszelkie zagadnienia dotyczące włosów. To na nim nasz doświadczony zespół trychologów, konsultantów i fryzjerów stylistów odpowiada na pytania oraz udziela porad jak odzyskać lub mieć zdrowe i piękne włosy.

Najczęściej poruszane tematy związane są z problemem wypadania włosów takie jak różne rodzaje łysienia, przerzedzenie lub utrata włosów, będące skutkiem chorób, chemioterapii, wypadków, naświetlań, stresującego trybu życia, oraz wielu innych jak np. trichotillomania.

Omawiane są również tematy związane z problemami skóry głowy takie jak łuszczyca, łojotokowe zapalenie skóry głowy czy łupież oraz rozwiązania dla nich.

http://secondhairclinic.pl/blog/.

 

wyniki_konkursu_na_firmowy_blog_urodowy_2015_roku_1

 

Wyróżnienia w I Edycji Konkursu na Firmowy Blog Urodowy 2015 Roku otrzymują:

Firma FM GROUP Polska, za Blog Mam czas dla siebie, z liczbą 368 głosów.

Znajdź czas dla siebie i zanurz się w fascynującym świecie produktów FM Federico Mahora. W świecie tym rano obudzi cię aromat świeżo palonej kawy, poznajesz tajniki sztuki perfumiarstwa, wiesz jak rozpieścić swoje ciało i jak wykonać perfekcyjny makijaż. Nie obawiaj się przekroczyć drzwi tego cudownego świata… http://mamczasdlasiebie.pl/.

 

Firma ELLA Depilacja Cukrowa za Blog ELLA Depilacja Cukrowa, z liczbą 238 głosów.

Blog jest o urodzie, zmysłach i poprawnym stosowaniu produktów naszej firmy, która wspiera kobiety, współpracując z najlepszymi ekspertami. http://ella-cosmetics.com/artykuly/.

 

Firma Etre Belle za Blog z poradami Etre Belle, który uzbierał 176 głosów.

Niemiecka marka Etre Belle radzi jak pielęgnować codziennie swoje ciało. Nie tylko znajdziecie tu porady jak stosować kosmetyki tej marki i do jakiego rodzaju cery jest polecany dany preparat, ale również dowiecie się, jakie składniki znajdują się w kosmetykach i jak działają na naszą skórę. Ponadto porady make-up i "codzienne tricki" jak dbać nie tylko o skórę, ale i o kosmetyki, żeby jak najdłużej nam służyły. Do tego opisy zabiegów kosmetycznych, ich poszczególne etapy oraz wskazania i przeciwwskazania do ich wykonania. Blog zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, dla młodych i dojrzałych, w skrócie DLA KAŻDEGO! http://sklep.etrebelle.pl/porady-kosmetyczne-nc-1.html.

 

wyniki_konkursu_na_firmowy_blog_urodowy_2015_roku

 

Dziękujemy za udział i zapraszamy również do II Edycji Konkursu na Firmowy Blog Urodowy 2016, w której już można zbierać głosy.

 

Dodamy, iż często odwiedzamy każdy z blogów, który znajduje się w naszym rankingu firmowych blogów z branży urodowej. Wielokrotnie pokazują one, że firmy, które zajmują się ich prowadzeniem, dbają o to, aby informować klienta o istotnych wiadomościach z życia firmy oraz newsów ze świata. Blogi nagrodzone głosami przez Czytelników, pokazują, że warto komunikować się z klientami poprzez właśnie to medium. Warto regularnie poświęcać czas, chęci i wiedzę, by odpowiadać na rosnące wymagania klientów oraz komunikować się z nimi. Z pewnością taka otwartość na czytelników popłaca. Warto prowadzić firmowy blog dać się poznać klientom.

 

Już otwarliśmy II Edycję Konkursu na Firmowy Blog Urodowy 2016 roku, tutaj można głosować na ulubione firmy: http://www.trustedcosmetics.pl/ranking-blogow/.

 

 

artykul_stopka_trusted_cosmetics

The following two tabs change content below.
Nasza redakcja to społeczność ludzi dbających o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Prezentujemy godne polecenia produkty i usługi oraz dzielimy się wiedzą dotyczącą sprawdzonych sposobów, które pomagają zachować zdrowie i urodę. Interesuje nas tematyka perfum, makijażu czy medycyny estetycznej. Uwielbiamy czytać książki, których recenzje publikujemy w rubryce Beauty Czytelnia oraz recenzować i informować o nowościach kosmetycznych.

Powiązane artykuły

Prezentacja kosmetyków Charles Worthington Kosmetyki Charles Worthington dostępne w Polsce!

Kosmetyki Charles Worthington dostępne w Polsce!

Pokochaj swoje włosy! Z połączenia profesjonalnej wiedzy i miłości do włosów powstały produkty wysokiej jakości niczym z najlepszych salonów fryzjerskich. Wszystko po to, abyś Ty codziennie mogła cieszyć się efektowną,…

Więcej
A Ty masz swój idealny kosmetyk do rąk? Kosmetyk do rąk — Kosmetyczny Hit 2017 zdaniem blogerek i naszych Czytelniczek

Kosmetyk do rąk — Kosmetyczny Hit 2017 zdaniem blogerek i naszych Czytelniczek

Pielęgnacja dłoni to niezwykle ważny temat o każdej porze roku. Ponieważ każdego dnia jesteśmy narażeni na czynniki zewnętrzne, które prowadzą do pogorszenia stanu naszych dłoni. W związku z tym tak…

Więcej

12 komentarzy na temat “Wyniki I Edycji Konkursu na Firmowy Blog Roku 2015


Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.