Zapraszamy do współpracy z portalem Trusted Cosmetics

Zapraszamy do współpracy z portalem Trusted Cosmetics

Aktualnie obserwujemy, iż rynek produktów i usług w Polsce jest niezwykle zasobny. Znajdujemy w nim fantastyczne kosmetyki, niezwykłe suplementy diety, wyjątkowe usługi kosmetyczne, dentystyczne czy medycyny estetycznej. Znajdujemy rewelacyjne publikacje, unikalne zabiegi, które wręcz powinno się polecać innym. Miałyśmy okazję poznać i przetestować warte uwagi produkty do pielęgnacji całego ciała od stóp do głów, testowałyśmy wiele kosmetyków, nowości kosmetycznych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich, spa oraz medycyny estetycznej. Poznałyśmy także najróżniejsze perfumy.  Zapraszamy do współpracy z portalem kosmetyczno-urodowym TrustedCosmetics.pl.

 

Dlaczego warto podjąć współpracę z portalem urodowym TrustedCosmetics.pl?

 • Wieloletnia praca w marketingu produktów kosmetycznych i urodowych pozwoliła nam zaobserwować, że jeśli nie ma ich w Internecie, to marka szybko ginie z rynku, zostaje zapomniana, zepchnięta na boczne tory.
 • Branża beauty jest bardzo zasobna w kosmetyki, suplementy oraz zabiegi… tutaj wygrywają ci, którzy podejmą świadomą decyzję o promocji swoich produktów czy usług!

 

Portal urodowy TrustedCosmetics.pl to dynamicznie rozwijający się internetowy magazyn, który odwiedza już ponad 100 tysięcy czytelników miesięcznie, aby znaleźć w nim porady, których nie mogą znaleźć w żadnym innym wydawnictwie. Często są to właścicielki salonów kosmetycznych oraz kobiety i mężczyźni w różnym wieku, którzy pragną znaleźć skuteczne porady rozwiązujące ich problemy dotyczące pielęgnacji, stylizacji, makijażu, medycyny estetycznej, zabiegów spa i wellness, fryzjerstwa, dietetyki, odżywiania, sportu.

 

Sposoby promocji na łamach portalu TrustedCosmetics.pl

 • Publikacja artykułu w formie wywiadu, recenzji, opinii lub publikacji pozwoli Ci rozpowszechnić wśród Czytelników portalu Twój produkt, lub usługę oraz pomoże pozyskać klientów.
 • Plebiscyt Diamenty Beauty, w którym wyróżniamy i nagradzamy liderów w branży kosmetycznej.
 • Recenzja kosmetyków, suplementów diety, zabiegów spa i wellness, zdrowej żywności, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich i podologicznych oraz chętnie prezentujemy opinie o książkach, które wydają się nam interesujące.
 • Prowadzenie bloga to medium, za pomocą których Twoja marka pozostaje w kontakcie z klientami. Pozwala budować społeczność wokół Twojej firmy, prezentować produkty i usługi oraz ich zalety. Dodatkowo, umiejętnie prowadzony blog sklepu z kosmetykami lub blog salonu kosmetycznego pozwalają zyskać pozycję eksperta oraz zaufanie Czytelników, które jest niezbędne w procesie zakupu.
 • Beauty Biznes Poradnik – to kompendium wiedzy o pracy w firmach mlm, które trafia do osób, zainteresowanych wyjątkowymi i niezwykłymi kosmetykami, skutecznymi suplementami diety oraz właścicielek salonów kosmetycznych, oraz sklepów internetowych, które chętnie poznają nowe produkty i oferty współpracy.
 • Katalog firm urodowych to nie jest miejsce dla każdego! Publikujemy w nim informacje wyłącznie o niezwykłych firmach z branży urodowej, które znamy i polecamy!
 • Plebiscyt na Firmowy Blog Uodowy – prestiż dla firmy oraz zyskujesz nowych czytelników, którzy mogą stać się Twoimi zaufanymi klientami. (Jeśli odpowiednio prowadzisz komunikację na blogu).
 • Copywriting beauty – teksty kosmetyczne, urodowe i pr – teksty kosmetyczne i pr informujące o Twojej firmie, usługach i produktach pozwolą Ci pokazać Czytelnikom różnych portali o tym, co masz do sprzedania.
 • Usługi Wirtualnej Asystentki w branży beauty to szereg usług dostosowanych do potrzeb klienta. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w artykule pt.: Wirtualna Asystentka w branży beauty – zadania, obowiązki, zalety korzystania z jej usług.
 • Baner reklamowy – zaprezentujemy baner przekierowujący Czytelników bezpośrednio do Twojej strony lub sklepu internetowego.
 • Patronat medialny imprez, targów, spotkań urodowych, konferencji prasowych firm kosmetycznych oraz związanych z branżą urodową. Chętnie pomożemy również w promocji Twojego eventu, jeśli wpisuje się on w tematykę szeroko pojętego zdrowia, sportu i urody.
 • Zostaniemy Ambasadorem Twojej Marki Urodowej – promocja wyłącznie wyróżniających się, innowacyjnych i wyjątkowych produktów, kosmetyków lub usług, które warto polecać i prezentować Czytelnikom naprawdę często, by maksymalnie wiele razy zachęcić ich do skorzystania z oferty firm.

 

Klienci nie przyjdą do Ciebie sami, jeśli najpierw Ty nie postarasz się wyróżnić tej dżungli kosmetyków, produktów i usług próbujących podbić branżę urodową.

 

Na co więc czekasz? Zdecyduj TERAZ i pozostaw w tyle konkurencję!

 

Formę promocji zawsze dopasowujemy do indywidualnych potrzeb i preferencji. Dbamy, by współpraca była obustronnie satysfakcjonująca. Chętnie tworzymy zdjęcia prezentowanych produktów, książek i kosmetyków oraz fotorelacje z wydarzeń, w których zawsze uczestniczymy z przyjemnością. Uwielbiamy zdobywać wiedzę i dzielić się nią na łamach portalu.

 

Nasza praca jest naszą pasją! Zapraszamy do owocnej współpracy!

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Nowości kosmetyczne marzec 2024

Nowości kosmetyczne marzec 2024

Wypatruję premier kosmetyków, perfum i gadżetów kosmetycznych niemal każdego dnia. Śledzę je jako kosmetykomaniaczka i pasjonatka branży beauty. Wybieram spośród nich kilka w każdym miesiącu, by zaprezentować je światu. Poznaj…

Więcej
Perfumy Tom Ford – najciekawsze zapachy. Co warto wiedzieć?

Perfumy Tom Ford – najciekawsze zapachy. Co warto wiedzieć?

Wiele z nas już ma swój ulubiony zapach, ale wiele wciąż szuka "tego jedynego". Czy znacie perfumy Tom Ford? Sprawdźcie, czym charakteryzują się te perfumy, jakie zapachy są sztandarowe dla…

Więcej

Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.