Wspieraj portal na Patronite

Wspieraj portal na Patronite

Żyjemy w pięknych czasach, gdy dziennikarze, copywriterzy i inni internetowi twórcy – pracujący z pasją i zaangażowaniem, mogą uzyskać wsparcie od Patronów, zwane finansowaniem społecznościowym. Już teraz możesz zostać Patronem popularnego portalu kosmetyczno-urodowego TrustedCosmetics.pl na popularnym portalu crowdfundingowym Patronite.pl. Twoje regularne i comiesięczne wsparcie będzie sygnałem, że to, co od lat robimy z pasją i zaangażowaniem ma sens oraz ułatwi nam rozwój.


 

Popularny portal urodowy TrustedCosmetics.pl

Portal kosmetyczny TrustedCosmetics.pl powstał w 2014 roku i bardzo szybko zaskarbił sobie mnóstwo czytelników i czytelniczek. Choć początkowo powstał jako portal, to stał się hybrydą portalu urodowego z blogiem kosmetycznym, na którym przygotowujemy wyjątkowe recenzje kosmetyków. Piszemy także o nowościach kosmetycznych, pielęgnacji, zabiegach urodowych czy perfumach.

Na portalu urodowym TrustedCosmetics.pl stworzyliśmy:

A to jeszcze nie wszystko, ponieważ na bieżąco przyglądamy się trendom kosmetycznym, by informować to tym, co ważne dla branży beauty oraz dla konsumentek. Mamy mnóstwo pomysłów na kolejne lata pracy i publikacje.

Serwis urodowy TrustedCosmetics.pl od początku prowadzony jest z pają i zaangażowaniem. Nie zależy nam na tym, aby tworzyć z niego słup ogłoszeniowy, do granic możliwości wypełniony reklamami. Chcemy, aby było to estetyczne miejsce. A największą nagrodą dla redakcji są powracający Czytelnicy, którzy chcą wspierać działalność portalu oraz inwestować w jego rozwój, a także ich wiadomości z podziękowaniami.

 

Co to jest Patronite.pl?

Patronite to platforma umożliwiająca twórcom, blogerom, dziennikarzom i influencerom pozyskiwanie wsparcia finansowego w postaci finansowania społecznościowego. Dzięki temu niezależni twórcy mogą zająć się rozwijaniem swoich pasji.

 

W jaki sposób możesz wesprzeć portal TrustedCosmetics.pl na Patronite?

Słowa mają ogromną moc, jednak naszą największą mocą jest wyjątkowa społeczność Czytelniczek i Czytelników. Jeśli choć raz zajrzałeś/aś na portal urodowy TrustedCosmetics.pl i uważasz, że pojawiające się na nim treści są interesujące, będziemy bardzo wdzięczni za Twoje wsparcie. Masz możliwość regularnego wspierania redakcji portalu o urodzie i kosmetykach TrustedCosmetics.pl.

 

Dlaczego warto rozważyć comiesięczne wsparcie portalu TrustedCosmetics.pl?

Wspierając nas finansowo poprzez Patronite:

  • Wspierasz niezależną dziennikarkę i pasjonatkę copywritingu.
  • Uzyskasz dostęp do grupy na Facebooku, w której masz możliwość sugerowania tematyki artykułów.
  • Pomagasz nam w dalszym rozwoju portalu.
  • Ułatwiasz tworzenie merytorycznych treści oraz podnoszenie jakości publikowanych materiałów pod względem merytorycznym, technicznym i wizualnym.
  • Zapewniasz nam nowe możliwości dotarcia do innych czytelników poprzez reklamy media społecznościowe.
  • Patroni, którzy wspierają nas przez co najmniej 12 miesięcy, otrzymają od redakcji uroczy upominek, który prześlemy kurierem.

 

Wydatki związane z prowadzeniem portalu

Prowadzenie portalu wiąże się z pewnymi wydatkami takimi jak: opłata za serwer, domenę, zdjęcia, reklamy, księgowość, program do wystawiania faktur, zakup odpowiedniego sprzętu, udział w szkoleniach i kursach czy lektura książek pozwalająca mi zdobyć cenną wiedzę. Uważam jednak, że każde z tych działań ma sens.

 

Wsparcie Patronów niezbędne do rozwoju portalu

Twoje wsparcie na Patronite.pl pozwoli nam skupić się na przygotowywaniu jeszcze bardziej przydatnych dla Ciebie treści merytorycznych. Celem portalu urodowego TrustedCosmetics.pl nigdy nie było pisanie klikbajtowych tytułów, tylko po to, by nabijać statystyki z ilością wyświetleń. Zależy nam na tym, aby dawać Czytelnikom wartość, dlatego od początku istnienia serwisu skupiamy się na tworzeniu wartościowych treści.

Marzymy o tym, aby móc oferować jeszcze wyższą jakość i poruszać na portalu kosmetyczno-urodowym TrustedCosmetics.pl tematy ważne dla naszych Czytelników. W związku z tym potrzebujemy Twojego wsparcia! Już teraz możesz zostać Patronem portalu urodowego TrustedCosmetics.pl na popularnym portalu crowdfundingowym Patronite.pl. Twoje regularne i comiesięczne wsparcie (niewielką lub całkiem znaczną kwotą – według Twojego uznania) pozwoli nam nieustannie pracować nad ulepszeniem działania strony czy zatrudnić korektorkę, która poprawi drobne błędy i niedociągnięcia. Poza tym każde wsparcie będzie dla nas jasnym sygnałem, że to, co robimy, ma sens. Dołączając do grona Patronów portalu TrustedCosmetics.pl na portalu Patronite, zyskasz też unikalną możliwość decydowania o tematyce artykułów oraz przyszłości portalu.

 

Zostań Patronem i Przyjacielem portalu urodowego TrustedCosmetics.pl

Twoje wsparcie jest dla nas bardzo cenne. Pomaga nam się rozwijać, szlifować kolejne umiejętności, brać udział w szkoleniach, a także poruszać istotne, zasugerowane przez Patronów tematy. Słowem – pozwala nam finansować wszystko, co niezbędne w naszej codziennej pracy. Twoje wsparcie pozwoli nam wypełniać merytoryczną wiedzą, jakiej poszukują czytelnicy większość artykułów bez konieczności zasypywania go mnóstwem reklam.

 

Benefity dla Patronów portalu kosmetycznego TrustedCosmetics.pl

W zamian za wsparcie na Patronite.pl oferujemy:

  • Certyfikat online z podziękowaniem za wsparcie.
  • Wypisanie imienia i nazwiska oraz nazwy firmy (jeśli posiadasz firmę) w artykule z podziękowaniem za wsparcie. Będzie to artykuł opublikowany na przełomie roku.
  • Zaproszenie do udzielania wypowiedzi w artykule lub do wywiadu.

Zostań Patronem i Przyjacielem portalu urodowego TrustedCosmetics.pl

Dołącz do Przyjaciół portalu TrustedCosmetics.pl na Patronite

Jedną z form wsparcia i rozwoju portalu o kosmetykach TrustedCosmetics.pl jest bycie Patronem lub Patronką. Portal Patronite.pl umożliwia wsparcie finansowe od 10 do 150 zł miesięcznie. Dla każdego progu wsparcia przygotowaliśmy różnego rodzaju bonusy dla Patronów. Sprawdź, jak możesz wesprzeć portal urodowy TrustedCosmetics.pl: https://patronite.pl/trustedcosmetics.pl.

Już teraz z całego serca dziękujemy za każde wsparcie!

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Nowości kosmetyczne z topowych drogerii styczeń 2024

Nowości kosmetyczne z topowych drogerii styczeń 2024

Odkrywanie nowości kosmetycznych to jedna z pasji najpopularniejszej redaktor kosmetycznej w Polsce. Z drżeniem serca i emocjami sięgającymi zenitu każdego dnia wypatruję premier kosmetyków i perfum, którymi producenci zasypują nas…

Więcej
Lista wszystkich targów kosmetycznych i wydarzeń w branży beauty w 2024 roku

Lista wszystkich targów kosmetycznych i wydarzeń w branży beauty w 2024 roku

Wydarzenia w branży beauty i targi kosmetyczne to wyjątkowa przestrzeń do spotkań konsumentów z przedstawicielami branży beauty. Zarówno konsumenci jak oraz producenci i dystrybutorzy kosmetyków wypatrują listy wszystkich targów i…

Więcej

Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.