Wrześniowa aktywność TrustedCzytelniczek i aktualizacja punktacji

Wrześniowa aktywność TrustedCzytelniczek i aktualizacja punktacji

W jakim stopniu TrustedCzytelniczki brały udział działaniach na naszej stronie we wrześniu 2017? Otóż dzięki zakończeniu wyzwania precyzyjnie rozdzieliliśmy punktację, a w związku z tym w naszym Rankingu TrustedCzytelniczek nastąpiły ogromne zmiany. Do kogo powędrują TrustedBoxy?

 

Zmiany w Punktacji dla TrustedCzytelniczek

Postanowiliśmy rozszerzyć 1 punkt w naszej punktacji i od października nagradzać wszystkie Wasze wzmianki o naszym portalu. Nie tylko te na blogach, ale również w social mediach (na Facebooku, Instagramie) na blogach oraz portalach internetowych.

Ważne jest dla nas, abyście w danym miesiącu kalendarzowym podsyłały w mailu linki do tych publikacji. Uwaga ważne! Jeśli chodzi o social media, prosimy o bezpośrednie linki do danego wpisu.

Przypominamy także, że warto posyłać recenzje lub linki do recenzji kosmetyków, które od nas otrzymaliście oraz brać udział w konkursach i różnego rodzaju aktywnościach, które organizujemy. Już wkrótce przyznamy Tytuł TrustedBlogerki i TrustedCzytelniczki 2017, jest jeszcze trochę czasu, by nazbierać punkty! A zatem do dzieła!

 

W jaki sposób zbierać punkty?

Możecie podsyłać artykuły do publikacji, w październiku i listopadzie dodatkowo punktujemy autorskie, niepublikowane wcześniej artykuły związane z jesienną pielęgnacją i zabiegami kosmetycznymi w tym czasie. Każdy artykuł przed publikacją jest wnikliwie sprawdzany. Nie akceptujemy artykułów pisanych w pośpiechu, zbyt krótkich itp.

Jesienne artykuły (oczywiście związane z tematyką portalu) w październiku i listopadzie punktujemy podwójnie.

 

9 nowych tytułów TrustedBlogerka VIP

Dzięki udziałowi w naszym Wakacyjnym Wyzwaniu Urodowym są kolejne osoby, które zebrały minimum 120 punktów, a w związku z tym otrzymują Tytuł TrustedBlogerka VIP. Opisy ich blogów już wkrótce znajdziecie w Galerii Zaufanych Blogerek.

 

Do tego grona należą autorki blogów:

 

Gratulujemy! Już wkrótce otrzymacie od nas Certyfikaty potwierdzające nadanie tego tytułu.

 

TrustedCzytelniczki, które zebrały najwięcej punktów we wrześniu 2017:

 

Sprawdź, na którym miejscu Ty znajdujesz się w Rankingu TrustedCzytelniczek i TrustedBlogerek!

 

Jak zostać najlepszą Ambasadorką portalu TrustedCosmetics.pl?

To bardzo proste. Nie ma u nas rejestracji. Wystarczy brać czynny udział w wypowiedziach pod artykułami, zgłaszać interesujące perfumy do bazy polecanych perfum, przesyłać autorskie artykuły do publikacji na łamach portalu czy brać udział w organizowanych przez nas testach i konkursach.

 

 

Co zyskujesz, zostając Ambasadorką portalu TrustedCosmetics.pl?

Zbierając TrustedPunkty, wspinasz się w przygotowywanym przez nas Rankingu, a tym samym w każdym miesiącu masz szansę na otrzymanie TrustedBoxa. TrustedBox to unikalne pudełko kosmetyczne po brzegi wypełnione kosmetykami dla Ambasadorek portalu TrustedCosmetics.pl z uśmiechem i przyjemnością zapakowane przez naszą redakcję. Nie ma dwóch identycznych pudełek, każde z nich cechuje inna zawartość.

The following two tabs change content below.
Nasza redakcja to społeczność ludzi dbających o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Prezentujemy godne polecenia produkty i usługi oraz dzielimy się wiedzą dotyczącą sprawdzonych sposobów, które pomagają zachować zdrowie i urodę. Interesuje nas tematyka perfum, makijażu czy medycyny estetycznej. Uwielbiamy czytać książki, których recenzje publikujemy w rubryce Beauty Czytelnia oraz recenzować i informować o nowościach kosmetycznych.

Powiązane artykuły

Dołączysz do Akcji detoksykacji? Akcja detoksykacja — skóra, ciało i umysł

Akcja detoksykacja — skóra, ciało i umysł

Nasze ciało, skóra i umysł nie tylko po zimie, potrzebują regularnego oczyszczania. Dlatego dziś chcę Was zaprosić do udziału w nowym projekcie. Nazwałam go "Akcja detoksykacja dla skóry, ciała i…

Więcej
Do kogo trafią kolejne TrustedBoxy? Podsumowanie aktywności TrustedCzytelniczek w lutym 2018

Podsumowanie aktywności TrustedCzytelniczek w lutym 2018

W najkrótszym miesiącu w roku rozdaliśmy tylko 7070 punktów TrustedBlogerkom i TrustedCzytelniczkom, które chętnie nagradzamy w każdym miesiącu kosmetycznymi niespodziankami. Większość punktów rozdaliśmy za udział — wypowiedzi w konkursie Kosmetyczne…

Więcej

12 komentarzy na temat “Wrześniowa aktywność TrustedCzytelniczek i aktualizacja punktacji

  1. Bardzo się cieszę ze swojego miejsca w rankingu. Mam wyjątkowy stosunek doi Portalu i odwiedzam go codziennie od ponad 1,5 roku. Odkąd tylko na niego trafiłam w sieci.
    Szkoda mi tylko, że Baza Perfum nie jest na bieżąco aktualizowana i że tak mało czytelniczek tam zagląda. Wyraźnie mało osób interesuje się zapachami.


Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.