Wrześniowa aktywność TrustedCzytelniczek i aktualizacja punktacji

Wrześniowa aktywność TrustedCzytelniczek i aktualizacja punktacji

W jakim stopniu TrustedCzytelniczki brały udział działaniach na naszej stronie we wrześniu 2017? Otóż dzięki zakończeniu wyzwania precyzyjnie rozdzieliliśmy punktację, a w związku z tym w naszym Rankingu TrustedCzytelniczek nastąpiły ogromne zmiany. Do kogo powędrują TrustedBoxy?

 

Zmiany w Punktacji dla TrustedCzytelniczek

Postanowiliśmy rozszerzyć 1 punkt w naszej punktacji i od października nagradzać wszystkie Wasze wzmianki o naszym portalu. Nie tylko te na blogach, ale również w social mediach (na Facebooku, Instagramie) na blogach oraz portalach internetowych.

Ważne jest dla nas, abyście w danym miesiącu kalendarzowym podsyłały w mailu linki do tych publikacji. Uwaga ważne! Jeśli chodzi o social media, prosimy o bezpośrednie linki do danego wpisu.

Przypominamy także, że warto posyłać recenzje lub linki do recenzji kosmetyków, które od nas otrzymaliście oraz brać udział w konkursach i różnego rodzaju aktywnościach, które organizujemy. Już wkrótce przyznamy Tytuł TrustedBlogerki i TrustedCzytelniczki 2017, jest jeszcze trochę czasu, by nazbierać punkty! A zatem do dzieła!

 

W jaki sposób zbierać punkty?

Możecie podsyłać artykuły do publikacji, w październiku i listopadzie dodatkowo punktujemy autorskie, niepublikowane wcześniej artykuły związane z jesienną pielęgnacją i zabiegami kosmetycznymi w tym czasie. Każdy artykuł przed publikacją jest wnikliwie sprawdzany. Nie akceptujemy artykułów pisanych w pośpiechu, zbyt krótkich itp.

Jesienne artykuły (oczywiście związane z tematyką portalu) w październiku i listopadzie punktujemy podwójnie.

 

9 nowych tytułów TrustedBlogerka VIP

Dzięki udziałowi w naszym Wakacyjnym Wyzwaniu Urodowym są kolejne osoby, które zebrały minimum 120 punktów, a w związku z tym otrzymują Tytuł TrustedBlogerka VIP. Opisy ich blogów już wkrótce znajdziecie w Galerii Zaufanych Blogerek.

 

Do tego grona należą autorki blogów:

 

Gratulujemy! Już wkrótce otrzymacie od nas Certyfikaty potwierdzające nadanie tego tytułu.

 

TrustedCzytelniczki, które zebrały najwięcej punktów we wrześniu 2017:

 

Sprawdź, na którym miejscu Ty znajdujesz się w Rankingu TrustedCzytelniczek i TrustedBlogerek!

 

Jak zostać najlepszą Ambasadorką portalu TrustedCosmetics.pl?

To bardzo proste. Nie ma u nas rejestracji. Wystarczy brać czynny udział w wypowiedziach pod artykułami, zgłaszać interesujące perfumy do bazy polecanych perfum, przesyłać autorskie artykuły do publikacji na łamach portalu czy brać udział w organizowanych przez nas testach i konkursach.

 

 

Co zyskujesz, zostając Ambasadorką portalu TrustedCosmetics.pl?

Zbierając TrustedPunkty, wspinasz się w przygotowywanym przez nas Rankingu, a tym samym w każdym miesiącu masz szansę na otrzymanie TrustedBoxa. TrustedBox to unikalne pudełko kosmetyczne po brzegi wypełnione kosmetykami dla Ambasadorek portalu TrustedCosmetics.pl z uśmiechem i przyjemnością zapakowane przez naszą redakcję. Nie ma dwóch identycznych pudełek, każde z nich cechuje inna zawartość.

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Ranking 200+ zimowych i bożonarodzeniowych tematów artykułów na blog kosmetyczno-urodowy

Ranking 200+ zimowych i bożonarodzeniowych tematów artykułów na blog kosmetyczno-urodowy

Niewątpliwie jest coś magicznego i niesamowitego w długich zimowych wieczorach. Zachęcają do odprężenia, relaksu oraz rytuałów pielęgnacyjnych w domowym zaciszu. Prowadzisz popularny blog kosmetyczno-urodowy i zastanawiasz się jakie tematy poruszać…

Więcej
Rozdajemy kolejne upominki Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – lipiec 2020

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – lipiec 2020

Bardzo dziękujemy Ambasadorkom Kosmetycznym TrustedCosmetics.pl, za to, że są z nami i każdego dnia chętnie odwiedzają portal. Przygotowaliśmy kolejne upominki, by obsypać najaktywniejsze z nich. Do kogo tym razem wyślemy…

Więcej

12 komentarzy na temat “Wrześniowa aktywność TrustedCzytelniczek i aktualizacja punktacji

  1. Bardzo się cieszę ze swojego miejsca w rankingu. Mam wyjątkowy stosunek doi Portalu i odwiedzam go codziennie od ponad 1,5 roku. Odkąd tylko na niego trafiłam w sieci.
    Szkoda mi tylko, że Baza Perfum nie jest na bieżąco aktualizowana i że tak mało czytelniczek tam zagląda. Wyraźnie mało osób interesuje się zapachami.


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.