Wiosenne 44. Kongres i Targi LNE – kto był, kto się wybiera jesienią?

Artykuł sponsorowany

Wiosenne 44. Kongres i Targi LNE – kto był, kto się wybiera jesienią?

Od ponad 20 lat LNE organizuje w Krakowie Kongres i Targi, których wiosenna edycja miała miejsce 22-23 kwietnia w Expo na ul. Galicyjskiej 9. To wydarzenie, na którym wystawia się kilkaset marek z branży beauty, przyciąga kilka tysięcy odwiedzających (tuż przed pandemią w 2019 roku było ponad 11 tysięcy uczestników).

 

Dlaczego warto wybrać się na Kongres i Targi LNE?

Prócz spotkań networkingowych, nowinek produktowych i premier w strefie targowej, ogromnym zainteresowaniem cieszą się wystąpienia ekspertów prowadzone równolegle na kilku dużych salach wykładowych skoncentrowane tematycznie na pielęgnacji gabinetowej, aparaturze zabiegowej, najnowszym technologiom hi-tech w klinikach urody, procedurach anti-aging, oraz z zakresu węższych specjalizacji: makijażu permanentnego, stylizacji paznokci, rzęs i brwi, trychologii i podologii.

 

Odwiedź Kongres i Targi LNE na żywo lub online

Sprawdzone od lat standardy organizacji Kongresu i Targów LNE, takie jak: elektroniczna rejestracja oraz weryfikacja gości i wystawców, konkursy i ankiety dla uczestników przed i po wydarzeniu, informacje logistyczne, aktualizacje w programie na temat wystąpień prelegentów, wyświetlane na monitorach umieszczonych w strategicznych miejscach w budynku, oraz dostępne w aplikacji i na mediach społecznościowych LNE – zostały wzbogacone o szereg nowych rozwiązań technologicznych.

Po pierwsze dlatego, żeby wydarzenie mogło rozwijać się sukcesywnie w stronę formuły hybrydowej. Po drugie, aby umożliwić uczestnikom i wystawcom skorzystanie z unikalnych walorów Kongresu i Targów LNE – nie tylko na żywo, ale i w opcji online. Jest to możliwe dzięki przygotowaniu "skondensowanej wersji" części merytorycznej w formie wykładów online ("Kongres LNE w pigułce"), jak i prezentacji unikalnej eksperckiej wiedzy na platformie wideo LNE – Cossmeo.

 

Innowacyjne rozwiązania ułatwiają organizację Kongresu i Targów LNE

Nowa dynamiczna formuła wykładów polega na metamorfozie statycznych warsztatów i pokazów premierowych w stronę aktywnych paneli dyskusyjnych i szkoleń wiodących marek z branży. Nowe funkcjonalności IT okazały się pomocne także przy organizacji wydarzenia – od etapu rejestracji uczestników i wystawców (odbywa się szybciej, są obarczone mniejszym ryzykiem błędu), poprzez zintegrowanie opcji płatności i dystrybucji faktur, po nowatorskie możliwości komunikacyjne z wystawcami w czasie rzeczywistym, innowacyjne techniki zapisu wydarzenia, aby było ono dostępne w modelu subskrypcyjnym.

Dla organizatorów Kongresu i Targów LNE szczególnie ważna była wygoda korzystania z formularzy rejestracyjnych połączonych z profilowaniem zainteresowań uczestnika i wymagań wystawców. Oczekiwania obu tych grup stale rosną, a chcąc im sprostać, warto poznać i przeanalizować drobiazgowo ich potrzeby i uwagi.

 

Wiedza, wymiana doświadczeń i networking dla branży kosmetycznej

Po czasie spowodowanego pandemią całkowitego zamrożenia imprez branżowych widać, że w okresie ożywienia i powrotu do dawnej intensywności, wśród odwiedzających dominuje grupa coraz młodszych, coraz lepiej wykształconych, coraz bardziej głodnych wiedzy specjalistek z branży beauty. Chcą one podążać za trendami w sposób świadomy, wybiórczy, aktywny i zaangażowany. Pragną nie tylko zdobywać wiedzę i poszerzać swoje zawodowe horyzonty, ale także bardzo chętnie się nią dzielą – zarówno podczas spotkań networkingowych w trakcie targów, ale i na swoich profilach społecznościowych.

 

Program merytoryczny i prelegenci Kongresu i Targów LNE

Program merytoryczny Kongresu i Targów LNE zawsze obfitował w znakomite prelekcje wysokiej klasy ekspertów z branży, prezentujących wiedzę teoretyczną i praktyczną, w oparciu własne doświadczenia gabinetowe. Większość wykładów przygotowywanych jest specjalnie na to wydarzenie, cechuje je więc unikalność. Prelegenci już na wstępie wystąpienia podkreślają fakt, że to, co zostanie powiedziane na jednej ze scen kongresowych, nie było prezentowane w takiej formie nigdzie wcześniej, nawet jeśli to wykładowcy akademiccy czy wybitni szkoleniowcy.

Przygotowywanie treści prelekcji ściśle pod zainteresowania uczestniczek, a także zgodnie z oczekiwaniami wystawców to wielkie wyzwanie dla redakcji LNE, który pod kierunkiem redaktor naczelnej magazynu, Agnieszki Keller, w oparciu o kilkunastoletnie doświadczenie zespołu, do ostatniej chwili modyfikuje zawartość prezentacji. Na tym jednak nie koniec. Nawet najbardziej udane wystąpienia, te o największej frekwencji, poddawane są analizie pokongresowej, dzięki możliwości tworzenia innowacyjnych raportów pozyskiwanych i opracowanych na potrzeby własne organizatora.

Kongres i Targi LNE dla branży beauty

Współczesne technologie onieśmielają tempem swoich zmian, udoskonaleń, możliwości i zastosowań. Dlatego lepiej "mieć je po swojej stronie", aby móc korzystać z nich w sposób przemyślany i zasadny. Nie tylko po to, aby było nam wygodniej. Umiejętne posługiwanie się nimi jest także wyrazem szacunku wobec gości i wystawców, którzy wybrali się na Kongres i Targi LNE, poświęcili swój cenny czas i środki, aby uczestniczyć już po raz czterdziesty czwarty w tym wydarzeniu. Bazuje ono na wieloletniej tradycji oraz doświadczeniu, lecz nadzieję pokłada w przyszłości. Na pewno coraz bardziej zaawansowanej technologicznie, zawsze jednak – opartej o relacje między żywymi ludźmi, w prawdziwym świecie, na bazie rzetelnej wiedzy i dobrych, pozytywnych emocji, których wszyscy tak potrzebujemy.

Organizatorzy serdecznie zapraszają na jesienne wydarzenie – 45. Kongres i Targi LNE odbędą się w dniach 18-19 listopada 2023, już tradycyjnie w Expo Kraków na ul. Galicyjskiej 9.

 

 

Autor: Agnieszka Keller, redaktor naczelna LNE.

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Perfumy Tom Ford – najciekawsze zapachy. Co warto wiedzieć?

Perfumy Tom Ford – najciekawsze zapachy. Co warto wiedzieć?

Wiele z nas już ma swój ulubiony zapach, ale wiele wciąż szuka "tego jedynego". Czy znacie perfumy Tom Ford? Sprawdźcie, czym charakteryzują się te perfumy, jakie zapachy są sztandarowe dla…

Więcej
Frezy do paznokci – czym się różnią i jakie wybrać?

Frezy do paznokci – czym się różnią i jakie wybrać?

Manicure hybrydowy i żelowy to nie tylko lakiery i ozdoby, ale też narzędzia, które czynią prawdziwą magię na twoich dłoniach. Warto zatem zgłębić temat frezów do paznokci. W tym artykule…

Więcej

Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.