Wegańskie perfumy Distant Hori’Zone Phlov. Jesienna premiera perfum

Wegańskie perfumy Distant Hori’Zone Phlov. Jesienna premiera perfum

Tej jesieni do sprzedaży trafiły wegańskie perfumy dla mężczyzn Distant Hori’Zone Phlov by Anna Lewandowska. Czym wyróżnia się ta propozycja męskich perfum i dlaczego Twój mężczyzna powinien pachnieć tym zapachem tej jesieni? Poznajmy bliżej tę kompozycję zapachową.

 

 

Distant Hori’Zone Phlov – niezwykła premiera tej jesieni!

Distant Hori’Zone Phlov to męskie perfumy, które odmienią Twoją codzienność. Łączą w sobie elementy natury, energetyczne cytrusowe aromaty, które zostały podkreślone charakterystycznym czarnym pieprzem.
Subtelna gorycz ziół w połączeniu ze świeżością soli morskiej stanowi zapowiedź ekscytujących doznań.
Daj się przenieść w niezwykłą leśną przestrzeń, pomiędzy porośnięte mchem drzewa i zachwycające zielenią paprocie.

 

Odkryj wyjątkowy zapach tej jesieni, który odmieni Twoje życie!

Wegańskie perfumy dla mężczyzn Phlov! Niesamowity zapach, obok którego nie przejdziesz obojętnie. Distant Hori’Zone to męskie perfumy, które są zapowiedzią pasjonującej przygody. Wyraziste i orzeźwiające cytrusy w połączeniu z nutą śliwki będą impulsem do działania, który doda pewności siebie. Subtelna gorycz szałwii z pikantnym czarnym pieprzem sprawiają, że zapach zyskuje nieoczywisty charakter. Świeżość soli morskiej, leśne i drzewne aromaty tworzą ekscytującą przestrzeń do działania i odkrywania tego, co dotąd nieznane.

Distant Hori’Zone Phlov – niezwykła premiera tej jesieni! Poznaj intrygujące perfumy na jesień dla Twojego mężczyzny i pokochaj go w zupełnie nowej odsłonie!

 

Poszukujesz perfum na jesień?

Przygotowaliśmy poradnik, z którego dowiesz się jak wybrać odpowiednie perfumy na jesień, poznasz idealne perfumy na jesień dla mężczyzn oraz idealne perfumy na jesień dla kobiet albo ranking 11 perfum na jesień i zimę dla kobiet.

The following two tabs change content below.
Renata Zielezińska
Promotorka kosmetyczna, redaktor kosmetyczna, blogerka kosmetyczna, pasjonatka branży beauty, której misją jest poszukiwanie wyjątkowych i niezwykłych produktów oraz usług, które zapewniają troskliwą i niezwykłą pielęgnację. Prowadzi popularny kobiecy blog lifestylowy www.www.sposobynazycie.pl. Recenzentka kosmetyków i usług spa, opiniotwórczyni i influencerka w branży urodowej. Tworzy własną Listę Kosmetycznych Znakomitości, jest pomysłodawczynią Plebiscytu Diamenty Beauty oraz wyzwań urodowych dla Czytelniczek. Popularna copywriterka kosmetyczna i polecana copywriterka lifestylowa, autorka wielu tekstów o urodzie, zdrowiu, pielęgnacji, medycynie estetycznej i żywności. Z branżą urodową związana od 2007 roku, Ekspert Akademii Versum, doradza wielu firmom z branży beauty. Wirtualna Asystentka w branży beauty i nie tylko, uwielbia zdobywać i doskonalić wiedzę, chętnie bierze udział szkoleniach, sympozjach i konferencjach, które wzbogacają ją w nowe wiadomości oraz są doskonałą okazją do nawiązywania nowych kontaktów.

Powiązane artykuły

Makijaże gwiazd z Gali MET – jakimi kosmetykami je wykonasz?

Makijaże gwiazd z Gali MET – jakimi kosmetykami je wykonasz?

Za nami już 77. Festiwal Filmowy w Cannes. Jak co roku na Lazurowym Wybrzeżu zagościły największe gwiazdy kina. To także z pewnością jedno z najważniejszych wydarzeń świata mody. Co roku…

Więcej
Polsko-francuska współpraca w branży kosmetycznej

Polsko-francuska współpraca w branży kosmetycznej

"French Beauty Experience 2024" to spotkania biznesowe francuskich producentów kosmetyków z polskimi importerami i dystrybutorami kosmetyków. Wydarzenie odbyło się w czwartek 25 kwietnia 2024 roku w Ambasadzie Francji w Warszawie….

Więcej

Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.