W VII edycji plebiscytu rozdaliśmy 9 Diamentów Beauty 2020!

W VII edycji plebiscytu rozdaliśmy 9 Diamentów Beauty 2020!

Mnóstwo zgłoszeń wpłynęło do VII edycji Plebiscytu Diamenty Beauty 2020! Wnikliwie przejrzałyśmy każde z nich, przetestowałyśmy mnóstwo nowości kosmetycznych oraz gadżetów i urządzeń. Poznałyśmy opinie o kosmetykach i usługach w branży beauty. Po pracowitym miesiącu, wielogodzinnych debatach, spośród sterty zgłoszeń wyłoniliśmy zwycięzców konkursu! Kolejny raz przyznaliśmy 9 wyróżnień, a godne polecenia kosmetyki i marki nagradzamy prestiżowymi statuetkami Diamenty Beauty 2020.

 

 

Zgodnie z naszą misją kolejny już raz udało nam się znaleźć prawdziwe perełki świata kosmetycznego! W kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Diamenty Beauty 2020 do redakcji TrustedCosmetics.pl swoje zgłoszenia do nadesłały marki kosmetyczne, producenci kosmetyków, sklepy kosmetyczne, ale też salony kosmetyczne, salony fryzjerskie, producenci kosmetyków do makijażu, pielęgnacji i paznokci oraz producenci kosmetyków specjalistycznych i właściciele klinik medycyny estetycznej.

 

Znów stanęliśmy przed nie lada wyzwaniem, bo wiele godzin poświęciliśmy na zapoznanie się ze wszystkimi nadesłanymi zgłoszeniami. Wnikliwie przyglądaliśmy się każdemu kosmetykowi. Zwracaliśmy uwagę na jego opakowanie, wygląd, skład oraz sposób użycia. Ponadto zadaliśmy sobie wiele trudu, by poszukać opinii o kosmetykach i usługach kosmetycznych. Dopiero po zebraniu tego wszystkiego w jedną całość podejmowaliśmy trudne decyzje o przyznaniu nagród. Ale udało się!

– "Doceniamy firmy, które osiągnęły sukces, dzięki otwartości na wiedzę, przedsiębiorczości, kreatywności, ciągłemu doskonaleniu swoich umiejętności, wprowadzaniu zmian, oraz korzystaniu z nowatorskich rozwiązań. W tym roku po raz kolejny nasza redakcja została wprost zasypana zgłoszeniami, które należało przesłać do 31 maja 2020" – mówi Renata Zielezińska — redaktor prowadząca i wydawca portalu TrustedCosmetics.pl oraz pomysłodawczyni konkursu.

Konkurs ten jest jednym z filarów budowania pozytywnego wizerunku dla szerokiego grona firm, marek, linii kosmetyków, produktów i usług z branży beauty. Dziękujemy za zaufanie i za każde zgłoszenie. Wybraliśmy perełki spośród nadesłanych zgłoszeń!

 

Prestiżowy tytuł Diamenty Beauty 2020 tylko dla najlepszych w branży!

Ostatnio kilkakrotnie zarzucano nam, że zbyt mało miejsca w naszym serwisie poświęcamy kosmetycznym bublom, kosmetycznym kitom i kosmetycznym porażkom. Domyślam się, że wrodzona umiejętność prześwietlania składów kosmetyków, przyglądania się każdemu preparatowi z ciekawością dziecka i przeprowadzenie testów, które trwają co najmniej 30 dni (a często i co najmniej dwa miesiące) są naszymi niewątpliwymi atutami. Wszystkie te działania sprawiają, że bardzo szybko odkrywamy naprawdę doskonałej jakości produkty. W ekspresowym tempie wyczuwamy także kosmetyczne porażki i preparaty, których należy unikać jak ognia.

Uważam, że zamiast poświęcać czas na prezentację tego, co nie działa, lepiej pokazywać wyjątkowe, wyróżniające się i godne polecenia kosmetyki i usługi, których jakość możemy potwierdzić naszym godłem jakości oraz statuetką potwierdzającą zdobycie Tytułu Diamenty Beauty. Zależy nam na tym, aby prezentować najwyższej jakości, godne polecania kosmetyki czy usługi kosmetyczne. To jest powodem, dla którego każdego dnia wstajemy, przychodzimy do redakcji oraz wertujemy półki drogerii kosmetycznych, a także poszukujemy wysokiej jakości usług z branży beauty.

 

Tym razem piękne statuetki w prestiżowym konkursie Diamenty Beauty 2020 zdobywają:

1. Advanced Hydrating Essence Mediect
2. Terapia SOS dla ust, dłoni i stóp Perfect Coll
3. Marka Cravvi
4. Hydrożelowe ultranawilżajace płatki pod oczy Mary Kay
5. Mediect Airbrush – nano rozpylacz z ampułkami Lifting Contour Essence
6. Joanna Dudziak – zabiegowiec i szkoleniowiec medycyny estetycznej
7. Delikatna pianka do higieny intymnej Hola Care
8. Linia głęboka odbudowa skóry Perfect Coll
9. Sztyft przeciwtrądzikowy Acne Stick Mediect

 

Dlaczego akurat te kosmetyki i marki kosmetyków zdobyły zaszczytny tytuł Diamenty Beaty 2020? Czym nas zachwyciły? I co sprawiło, że podjęliśmy taki werdykt, a nie inny? Nasza redakcja w ostatnich miesiącach miała mnóstwo pracy. Przeglądaliśmy zgłoszenia, testowaliśmy kosmetyki, bacznie przyglądaliśmy się ich opakowaniom, składom, a także opiniom w internecie. Wszystko po to, aby znaleźć te wyjątkowe i godne zaufania, którym przyznaliśmy nagrody! W ciągu najbliższego miesiąca dowiesz się więcej o nagrodzonych Diamentami Beauty 2020 kosmetykach i markach kosmetycznych.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym. Zapraszamy do częstszego odwiedzania portalu w lipcu, aby bliżej poznać nagrodzonych w Plebiscycie Diamenty Beauty 2020.

 

Diamenty Beauty – Best Beauty Awards!

Jest to idealna okazja do zaprezentowania swoich produktów i usług, ponieważ poszukujemy jedynie najnowszych oraz bezkompromisowo najlepszych produktów kosmetycznych. Plebiscyt Diamenty Beauty to doskonała forma promocji i reklamy marki i produktów. Już wkrótce poznasz 9 laureatów VII edycji Plebiscytu Diamenty Beauty 2020.

 

prestiżowe nagrody kosmetyków i usług beauty Diamenty Beauty 2020 TrustedCosmetics.pl

 

Diamenty Beauty to nagrody w branży beauty, które są wyrazem ciężkiej pracy, jaką firmy i marki podejmują każdego dnia, by oferować konsumentom bezpieczne, skuteczne i wysokiej jakości kosmetyki i usługi w branży beauty. Przyznajemy, że Diamenty Beauty są trudne do zdobycia, niemniej jednak z roku na rok stają się coraz bardziej rozpoznawalnym wyróżnieniem, które pokazuje opinii publicznej oraz branży beauty, produkty i usługi godne polecenia.

 

A już teraz czekamy na kolejne zgłoszenia w VIII edycji Plebiscytu Diamenty Beauty 2021!

The following two tabs change content below.
Renata Zielezińska
Promotorka kosmetyczna, redaktor kosmetyczna, blogerka kosmetyczna, pasjonatka branży beauty, której misją jest poszukiwanie wyjątkowych i niezwykłych produktów oraz usług, które zapewniają troskliwą i niezwykłą pielęgnację. Prowadzi popularny kobiecy blog lifestylowy www.www.sposobynazycie.pl. Recenzentka kosmetyków i usług spa, opiniotwórczyni i influencerka w branży urodowej. Tworzy własną Listę Kosmetycznych Znakomitości, jest pomysłodawczynią Plebiscytu Diamenty Beauty oraz wyzwań urodowych dla Czytelniczek. Popularna copywriterka kosmetyczna i polecana copywriterka lifestylowa, autorka wielu tekstów o urodzie, zdrowiu, pielęgnacji, medycynie estetycznej i żywności. Z branżą urodową związana od 2007 roku, Ekspert Akademii Versum, doradza wielu firmom z branży beauty. Wirtualna Asystentka w branży beauty i nie tylko, uwielbia zdobywać i doskonalić wiedzę, chętnie bierze udział szkoleniach, sympozjach i konferencjach, które wzbogacają ją w nowe wiadomości oraz są doskonałą okazją do nawiązywania nowych kontaktów.

Powiązane artykuły

Polsko-francuska współpraca w branży kosmetycznej

Polsko-francuska współpraca w branży kosmetycznej

"French Beauty Experience 2024" to spotkania biznesowe francuskich producentów kosmetyków z polskimi importerami i dystrybutorami kosmetyków. Wydarzenie odbyło się w czwartek 25 kwietnia 2024 roku w Ambasadzie Francji w Warszawie….

Więcej
Nowości kosmetyczne z topowych drogerii styczeń 2024

Nowości kosmetyczne z topowych drogerii styczeń 2024

Odkrywanie nowości kosmetycznych to jedna z pasji najpopularniejszej redaktor kosmetycznej w Polsce. Z drżeniem serca i emocjami sięgającymi zenitu każdego dnia wypatruję premier kosmetyków i perfum, którymi producenci zasypują nas…

Więcej

10 komentarzy na temat “W VII edycji plebiscytu rozdaliśmy 9 Diamentów Beauty 2020!

  1. Większość produktów to dla mnie nowości, szczególnie produkty z kolagenem w składzie. Dwie firmy znam, czyli Mary Kay oraz Miediect. Pozostałe chętnie poznam i ewentualnie sama ocenie w testach.

  2. Jak zawsze chętnie sięgnę po któryś z produktów z Diamentem Beauty na koncie. Jeszcze się nie zawiodłam 🙂

    Bardzo dziękuję Redakcji za tak skrupulatne testy i coroczny wybór godnych polecenia "perełek" 🙂

  3. Triumfy święci marki Mediect – obecnie bardzo popularna w Instagramowym świecie beauty. 🙂 Cieszę się, że Perfect Coll nadal jest na topie, korzystałam z ich balsamu i byłam bardzo zadowolona. Najbardziej ciekawi mnie, co jest wyjątkowego w płatkach pod oczy Mary Kay. Wkrótce się tego dowiem. 😉


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.