W lipcu odkrywamy morskie składniki kosmetyków

Wakacje to wyjazdy nad morze nie tylko to nasze polskie! Dlatego w lipcu przyjrzymy się talasoterapii oraz odkryjemy surowce kosmetyczne pochodzące z głębin morskich.

 

Okazuje się, że morze jest wyjątkową skarbnicą składników kosmetycznych takich jak: minerały, algi, bursztyn, perły, kolagen, kawior, błoto morskie, sól morska, morszczyn oraz wiele nadmorskich roślin.

Składniki morskie wykorzystywane są także w talasoterapii, czyli naturalnej metodzie leczenia, która wykorzystuje klimat morski oraz pochodzące z morza naturalne substancje.

Przez najbliższy miesiąc przyjrzymy się morskim składnikom kosmetyków, zaprezentujemy wyjątkowe kosmetyki, które zawierają w swoich recepturach pochodzące z mórz składniki kosmetyczne.

Podpowiemy jakich substancji warto szukać w kosmetykach oraz zaprezentujemy właściwości kosmetyczne morskich składników.

 

 

Zachęcamy do odwiedzania portalu w lipcu! Odkryjemy wówczas przed Wami wiele ciekawostek i nowinek dotyczących kosmetyków morskich. Zapraszamy Was do dyskusji!

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Rodzaje biustonoszy — jaki wybrać, aby czuć się komfortowo i kobieco

Rodzaje biustonoszy — jaki wybrać, aby czuć się komfortowo i kobieco

Wybór odpowiedniego biustonosza ma ogromne znaczenie dla codziennego komfortu i samopoczucia. Źle dobrany biustonosz może powodować dyskomfort i ból, a także negatywnie wpływać na postawę ciała i wygląd stylizacji. Idealnie…

Więcej
Moda less waste

Moda less waste

W obecnych czasach, gdy świadomość ekologiczna społeczeństwa rośnie, a zasoby naszej planety stają się coraz bardziej ograniczone, moda less waste nabiera szczególnej wagi. To podejście, stanowiące przeciwieństwo kultury masowej konsumpcji…

Więcej

9 komentarzy na temat “W lipcu odkrywamy morskie składniki kosmetyków

  1. Jak dla mnie to kolagen jest rewelacją. Warto zapłacić za niego, bo nie jest tani, ale efekty mnie zadziwiają. Nie ma to jak czerpać z natury!


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.