W IV edycji plebiscytu przyznaliśmy 16 Diamentów Beauty 2019!

W IV edycji plebiscytu przyznaliśmy 16 Diamentów Beauty 2019!

Za nami pracowite miesiące. Jak zwykle zostaliśmy zasypani zgłoszeniami do IV edycji Plebiscytu Diamenty Beauty 2019. Ostatnie tygodnie upłynęły nam pod znakiem weryfikacji zgłoszeń. A to oznacza testowanie kosmetyków, prześwietlanie receptur oraz poznawanie opinii o firmach, markach, kosmetykach, perfumach, suplementach czy usługach w branży beauty.

 

 

Postanowiliśmy organizować letnią i zimową edycję konkursu Diamenty Beauty w każdym roku. I tak w ostatnich miesiącach zostaliśmy wprost zasypani zgłoszeniami do Plebiscytu Diamenty Beauty, które można było przesyłać do naszej redakcji do 15 grudnia 2018 roku.

Nie spodziewaliśmy się tak wielu zgłoszeń sklepów i marek kosmetycznych, gabinetów kosmetycznych i kosmetologicznych, preparatów do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów, stóp, paznokci. Producenci kosmetyków zgłaszali także balsamy do ust, różnorodne kosmetyki do makijażu, perfumy preparaty do stylizacji paznokci, ale także usług beauty. Pojawiły się także zgłoszenia firm, marek kosmetycznych, suplementów diety, wybranych linii i serii kosmetyku czy konceptu franczyzowego.

W związku z tym ostatnie kilka miesięcy okazało się dla naszego redakcyjnego jury niezwykle pracowitym czasem. Naszym zadaniem było poznanie i weryfikacja każdego zgłoszenia. Przyglądaliśmy się bliżej firmom oraz z zainteresowaniem poznawałyśmy zgłoszone kosmetyki, gadżety czy suplementy diety! Dziś nadszedł czas na ogłoszenie wyników!

Zapraszamy na miesiąc Diamentów Beauty 2019 na TrustedCosmetics.pl, w czasie którego przedstawimy nagrodzone marki i linie kosmetyków, usługi czy preparaty kosmetyczne. W artykułach, które pojawią się na portalu w lutym 2019, przedstawimy zdobywców Tytułu Diamenty Beauty 2019. Przybliżymy laureatów oraz zdradzimy, czym nas zachwycili.

 

Tytuł Diamenty Beauty 2019 zdobywa:

1. Matowa pomadka Indian Roses Semilac
2. Woda perfumowana Brave Fenix Jewellery&Cosmetics
3. Firma Indigo Nails Lab
4. Maski do twarzy Duft&Doft
5. Koncept Franczyzowy Drogerie Jasmin
6. Willcare Group – dystrybutor koreańskich kosmetyków
7. Linia preparatów wybielających do zębów Elixio
8. Top Coat No Wipe Slowianka Nails Trends
9. Marka kosmetyków naturalnych Veoli Botanica
10. Seria kosmetyków Gold Supreme Herla
11. Marka kosmetyków Martina Gebhardt Naturkosmetik
12. Seria japońskich masek w płachcie Ukiyo-e Mitomo
13. Suplement diety Collagen DuoLife
14. Linia innowacyjnych lakierów hybrydowych Extend 5in1 Semilac
15. Kremowe serum ze śluzem ślimaka Fenix Jewellery&Cosmetics
16. Linia kosmetyków Home SPA Indigo Nails

 

Dlaczego akurat te kosmetyki, firmy, marki, serie kosmetyków i suplement diety zdobyły zaszczytny tytuł Diamenty Beaty 2019? Czym nas zachwyciły? I co sprawiło, że podjęliśmy taki werdykt, a nie inny? Nasza redakcja w ostatnich miesiącach miała mnóstwo pracy. Przeglądaliśmy zgłoszenia, testowaliśmy kosmetyki, bacznie przyglądaliśmy się ich opakowaniom, składom, a także opiniom w internecie. Wszystko po to, aby znaleźć te wyjątkowe i godne zaufania, którym przyznaliśmy nagrody! W ciągu najbliższego miesiąca dowiesz się więcej o nagrodzonych Diamentami Beauty 2019 produktach, markach i usługach.

 

Diamenty Beauty 2019

 

Niespodzianka dla Czytelniczek – konkurs!

Uwaga! Przygotowaliśmy upominki w postaci kosmetyków nagrodzonych Diamentami Beauty 2019. I z prawdziwą przyjemnością nagrodzimy nimi 10 najaktywniejszych Czytelniczek, które w lutym 2019 pozostawią na naszej stronie najwięcej swoich cennych porad i wypowiedzi w postaci komentarzy.

"Diamenty Beauty" jest to promocja wyróżniających się firm oraz zaufanych produktów i usług w branży zdrowia i urody!

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym. Zapraszamy do codziennego odwiedzania portalu w lutym, aby bliżej poznać nagrodzonych w Plebiscycie Diamenty Beauty 2019.

The following two tabs change content below.
Nasza redakcja to społeczność ludzi dbających o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Prezentujemy godne polecenia produkty i usługi oraz dzielimy się wiedzą dotyczącą sprawdzonych sposobów, które pomagają zachować zdrowie i urodę. Interesuje nas tematyka perfum, makijażu czy medycyny estetycznej. Uwielbiamy czytać książki, których recenzje publikujemy w rubryce Beauty Czytelnia oraz recenzować i informować o nowościach kosmetycznych.

Powiązane artykuły

Zwrot opakowań po kosmetykach Nowy trend w kosmetyce zero waste! Zwrot opakowań po kosmetykach

Nowy trend w kosmetyce zero waste! Zwrot opakowań po kosmetykach

A gdyby tak kosmetyki generowały mniej odpadów? Coraz więcej producentów kosmetyków ekologicznych i naturalnych, którym na sercu leży los naszej planety umożliwia konsumentom zwrot opakowań po kosmetykach. Bardzo często są…

Więcej
Polska marka kosmetyków naturalnych Senkara – kosmetyki do naturalnej pielęgnacji twarzy i ciała

Senkara – kosmetyki do naturalnej pielęgnacji twarzy i ciała

Ekocuda to dla mnie możliwość poznania nowych, intrygujących marek kosmetyków naturalnych. Dlatego chętnie biorę udział w tych Targach Kosmetyków Naturalnych, by wyszukiwać interesujące, godne uwagi i ciekawie zapowiadające się produkty…

Więcej

14 komentarzy na temat “W IV edycji plebiscytu przyznaliśmy 16 Diamentów Beauty 2019!

  1. Mialam okazje poznac kosmetyki Veoli Botanica, Herla, Indigo znalam już wcześniej z czystym sumieniem polecam są to świetnej jakości kosmetyki

  2. Z tych marek niestety stosowałam tylko kilka kosmetyków. Na pewno nagrody zostały przyznane za wytrwałość i ciężką pracę . Dlatego następnym razem popatrzę na te firmy łaskawym okiem i skuszę się na jakiś zakup 😉

  3. Podziwiam aktywność naszej Redaktor Naczelnej 🙂 Jak znajduje czas na prowadzenie portalu, wymyślanie konkursów, promowanie nowych marek czy plebiscyty 🙂

  4. Świetna lista samych znakomitosci a wśród nich marka, która skradła moje serce – Veoli Bitanica. Ma genialne produkty delikatnie niczym chmurka

  5. Ahh, genialna lista! Osobiście miałam okazję przetestować kilka produktów – jednak, to właśnie Collagen z DuoLife i maski w płachcie Mitomo są moimi zdecydowanymi faworytami tego roku! 🙂 Gratuluję wszystkim laureatom!

  6. Matowa pomadka Indian Roses Semilac wśród znajomych mi kobiet nie ma takiej, która by nie zapytała co mam na ustach, kiedy tylko się nią pomaluję. Wszystkim zachwalam ją i polecam jest cudowna 🙂


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.