Trwa rejestracja na Ekocuda Beauty Awards 2022!

Do 27 października 2022 r. marki kosmetyków naturalnych mogą zgłaszać chęć udziału w pierwszej edycji Ekocuda Beauty Awards 2022. Nagrody obejmują aż 9 zróżnicowanych kategorii, aby każdy znalazł przestrzeń dla swoich produktów. W Jury zasiądzie pięciu ekspertów: Zuzanna Mierzejewska, Katarzyna Pokonieczna, Monika Potaczek, Beata Jewiarz oraz Marcin Awdziej. Zwycięzcy Ekocuda Beauty Awards 2022 otrzymają pakiet nagród oraz dedykowane statuetki, które zostaną przygotowane przez artystkę Magdalenę Pejgę.

 

Ekocuda Beauty Awards 2022 to zupełnie nowe wydarzenie, które ma na celu wsparcie i promocję wyjątkowych produktów naturalnych, organicznych i wegańskich. Rynek kosmetyków naturalnych z roku na rok nabiera coraz większego znaczenia dla świadomych konsumentów. Czego dowodzą także prognozy szacujące, że w latach 2021-2026 średnioroczna stopa wzrostu (CAGR) dla rynku kosmetyków naturalnych wyniesie ponad 10% (według raportu PMR "Rynek kosmetyków Naturalnych w Polsce 2021"*). Warto doceniać firmy stworzone z pasji, kierujące się silnie ugruntowanymi wartościami, misją i działające w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Są to zazwyczaj małe i średnie, przedsiębiorcze firmy, które pomimo post-pandemicznego kryzysu gospodarczego stawiają na nieustanny rozwój. Nowa inicjatywa Ekocuda Beauty Awards uhonoruje marki, które produkując wysokiej jakości kosmetyki, działają odpowiedzialnie i zasługują na zaufanie konsumentów.

– Serdecznie zachęcam do zgłaszania swoich produktów podczas tegorocznej, pierwszej edycji Ekocuda Beauty Awards 2022. Inicjatywa jest dla nas bardzo ważna, ponieważ od wielu lat obserwujemy rynek kosmetyczny i pasjonujemy się pielęgnacją naturalną. Niezwykle cieszy nas intensywny rozwój tej kategorii w ostatnich latach. Z roku na rok rośnie świadomość polskich konsumentów, w związku z czym rozrasta się także nasza społeczność eko sympatyków. W Polsce istnieje wiele marek, których produkty naturalne zasługują na uwagę i docenienie, w związku z czym mamy nadzieję, że Ekocuda Beauty Awards staną się wydarzeniem cyklicznym — mówi Zuzanna Mierzejewska, Prezes Zarządu EKOCUDA Sp. z o.o.

 

Chętne marki mogą zgłaszać swój udział do 27 października 2022 r. w aż 9 kategoriach:

  • Innowacyjny Produkt Roku,
  • Debiut Roku,
  • Kosmetyk Roku do Pielęgnacji Twarzy,
  • Kosmetyk Roku do Pielęgnacji Oczu,
  • Kosmetyk Roku do Pielęgnacji Ciała,
  • Kosmetyk Roku do Makijażu,
  • Kosmetyk Roku do Pielęgnacji Włosów,
  • Kosmetyk Roku do Kąpieli,
  • Akcesorium Roku Wellness & SPA.

Nagrodzone produkty i ich twórcy uzyskają prawo do posługiwania się dedykowanym znacznikiem: "Ekocuda Beauty Awards 2022" wraz z nazwą Kategorii Konkursowej w swoich działaniach marketingowych. Zwycięskie marki otrzymają także 50% zniżki na dowolne stoisko podczas kolejnych targów Ekocuda w Warszawie (z wyłączeniem stoiska premium i strefy premium) oraz pakiet promocji w kanałach social media organizatora Nagród. Zwycięzcy otrzymają także prestiżowe Statuetki. Przygotowane zostaną przez artystkę Magdalenę Pejgę – absolwentkę Wydziału Szkła Artystycznego na Akademii Sztuki, Architektury i Designu w Pradze, uczestniczkę 5 wystaw indywidualnych w Polsce oraz ponad 30 wystaw zbiorowych za granicą.

W komisji konkursowej zasiądzie aż pięciu ekspertów: Prezes Zarządu EKOCUDA Sp. z o.o. – Zuzanna Mierzejewska, technolog produkcji kosmetyków i produktów leczniczych — Katarzyna Pokonieczna, autorka podcastu o naturalnej pielęgnacji "Do Trzech razy skóra" – Monika Potaczek, aktorka, dziennikarka, producentka spektakli poetyckich i autorka projektów artystycznych Beata Jewiarz oraz dr. nauk ekonomicznych Marcin Awdziej z Katedry Marketingu Akademii Leona Koźmińskiego.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: My Company, Hello Zdrowie, Kierunek Kosmetyki, Toksyczna Kosmetyczka, TrustedCosmetics.pl oraz CosmetiCosmos.

Więcej informacji oraz regulamin nagród znajdą Państwo na stronie internetowej: https://ekocuda.com/beauty-awards/.

 

 

* https://wirtualnekosmetyki.pl/-badania-rynkowe/polski-konsument-chetnie-siega-po-kosmetyki-naturalne,-kupujemy-je-glownie-w-drogeriach

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Wielozadaniowy balsam do ust Sister’s Aroma Lip Hydrater

Wielozadaniowy balsam do ust Sister’s Aroma Lip Hydrater

Balsam do ust Lip Hydrater od marki Sister’s Aroma przypadnie Ci do gustu od pierwszego spojrzenia i zastosowania: praktycznie nie ma zapachu oraz posiada wygodną tubkę z silikonowym aplikatorem i…

Więcej
Nawilżająca seria kosmetyków Sesderma Oceanskin

Nawilżająca seria kosmetyków Sesderma Oceanskin

Sesderma Oceanskin to kompleksowa linia dermokosmetyków rekomendowana dla skóry potrzebującej głębokiego nawilżenia. Produkty z tej linii zawierają bogactwo składników aktywnych pochodzących głębi mórz i oceanów. Zawierają one: siprulinę, morski kolagen,…

Więcej

Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.