TrustedBoxy dla kolejnych Czytelniczek — sierpniowa aktywność

TrustedBoxy dla kolejnych Czytelniczek — sierpniowa aktywność

Niedawno podsumowaliśmy jeden z naszych beauty projektów, za chwilę zakończymy kolejny. W związku z tym nadszedł odpowiedni czas na podsumowanie punktacji TrustedCzytelniczek oraz informację do kogo trafią TrustedBoxy. W sierpniu przyglądaliśmy się składnikom zaliczanym do kategorii superfoods w kosmetykach.

 

Mamy nadzieję, że po wakacjach wróciłyście z nowymi chęciami do pracy i szkoły. Dziękujemy, że odwiedzałyście w sierpniu nasz portal oraz chętnie brałyście udział w organizowanych przez nas akcjach.

 

Kto zdobył najwięcej punktów w sierpniu?

Najwięcej punktów w sierpniu 2017 zdobyły:

Prosimy o przesłanie mailem aktualnych adresów do wysyłki TrustedBoxów :).

 

Nowe TrustedBlogerki VIP

Mamy także nowe TrustedBlogerki VIP. Trzy autorki blogów zebrały już ponad 120 punktów, a tym samym, zgodnie z naszymi zasadami otrzymują Tytuł TrustedBlogerka VIP. A są to autorki blogów:

 

Gratulujemy. Prosimy o przesłanie Waszych opisów do naszej Galerii Zaufanych Blogerek oraz adresów do wysyłki Certyfikatów 🙂

 

A na którym miejscu w Rankingu TrustedCzytelniczek i TrustedBlogerek znajdujesz się Ty?

 

Jak zostać najlepszą Ambasadorką portalu TrustedCosmetics.pl?

To bardzo proste. Nie ma u nas rejestracji. Wystarczy brać czynny udział w wypowiedziach pod artykułami, zgłaszać interesujące perfumy do bazy polecanych perfum, przesyłać autorskie artykuły do publikacji na łamach portalu czy brać udział w organizowanych przez nas testach i konkursach.

 

 

 

Co zyskujesz, zostając Ambasadorką portalu TrustedCosmetics.pl?

Zbierając TrustedPunkty, wspinasz się w przygotowywanym przez nas Rankingu, a tym samym w każdym miesiącu masz szansę na otrzymanie TrustedBoxa. TrustedBox to unikalne pudełko kosmetyczne po brzegi wypełnione kosmetykami dla Ambasadorek portalu TrustedCosmetics.pl z uśmiechem i przyjemnością zapakowane przez naszą redakcję. Nie ma dwóch identycznych pudełek, każde z nich cechuje inna zawartość.

The following two tabs change content below.
Nasza redakcja to społeczność ludzi dbających o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Prezentujemy godne polecenia produkty i usługi oraz dzielimy się wiedzą dotyczącą sprawdzonych sposobów, które pomagają zachować zdrowie i urodę. Interesuje nas tematyka perfum, makijażu czy medycyny estetycznej. Uwielbiamy czytać książki, których recenzje publikujemy w rubryce Beauty Czytelnia oraz recenzować i informować o nowościach kosmetycznych.

Powiązane artykuły

Koleje niespodzianki dla naszych Czytelniczek Podsumowanie aktywności TrustedCzytelniczek maj 2018

Podsumowanie aktywności TrustedCzytelniczek maj 2018

Tak jak obiecywaliśmy jakiś czas temu, dla najbardziej aktywnych Czytelniczek w poprzednim miesiącu, przygotowałyśmy kosmetyki nagrodzone statuetkami w prestiżowym konkursie Diamenty Beauty 2018.   Maj był dla nas bardzo pracowitym…

Więcej
Znów nagradzamy TrustedCzytelniczki Podsumowanie kwietniowej aktywności TrustedCzytelniczek

Podsumowanie kwietniowej aktywności TrustedCzytelniczek

Kolejny miesiąc za nami i kolejne niespodzianki dla TrustedCzytelniczek i TrustedBlogerek! Uwielbiamy Was obsypywać kosmetykami, a mamy ich naprawdę sporo do rozdania! Do kogo tym razem wyślemy kosmetyczne upominki?  …

Więcej

19 komentarzy na temat “TrustedBoxy dla kolejnych Czytelniczek — sierpniowa aktywność

 1. Gratuluję wszystkim, którzy tutaj są i tworzą ten portal.

  Mam tylko jedną sugestię- może warto było by zrobić rejestrację lub udostępnić edycję komentarzy, czasem pisząc na telefonie wkradają się błędy i nie można tego później poprawić.

   1. Edycja komentarzy pozwala na pewnego rodzaju manipulację, w momencie, kiedy wywiązuje się jakaś (nawet krótka) dyskusja. Ja jestem przeciwna. Można się skupić pisząc komentarz, albo napisać go później. Komentarze to nie "zawody na czas", gdzie szybkość gra rolę… 🙂

    1. Jako mama małego dziecka wiele rzeczy robię w pośpiechu, aby zdarzyć i dla mnie dzień to taki wyścig z czasem 🙂 Jasne że można wrócić i na spokojnie napisać komentarz jednak często się o tym zapomina 🙂 Decyzja o dodaniu edycji komentarzy należy do redakcji i oni zdecydują czy dodać taką opcje czy nie, a my jako czytelnicy portalu powinniśmy ją zaakceptować.

 2. Serdecznie gratuluję "czytelniczce Annie" 🙂 Jedyna osoba bez bloga, która regularnie tu bywa i systematcznie zdobywa znaczące punkty za aktywność.


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.