Jak dołączyć do grona TrustedBlogerek?

Jak dołączyć do grona TrustedBlogerek?

Staramy się maksymalnie ułatwić podejmowanie współpracy z naszym portalem, dlatego zdecydowaliśmy, że nie wprowadzimy rejestracji.

W Rankingu Blogerek znajdują się blogerki, które:
a) są najbardziej aktywne na portalu w wypowiedziach – zawsze na początku miesiąca kilka najbardziej aktywnych osób zapraszamy do testowania kosmetyków. (Kosmetyk najczęściej blogerka wybiera sama).
b) zgłaszają się do konkursów i akcji testowania,
c) przesyłają autorskie i nie publikowane dotąd teksty, które wraz z ich podpisem i linkiem do bloga zamieszczamy na naszym portalu.

Za każde z powyższych czynności, wręczamy gwiazdeczki prowadzące do Tytułu TrustedBlogerka.

Chętnie nadamy taki tytuł również Tobie 🙂

W momencie kiedy uruchomimy akcję testowania nowego produktu, publikujemy artykuł na stronie głównej portalu. Wystarczy, że w komentarzu pod nim zgłosisz swoją chęć udziału!

Wybierając osoby to testów bierzemy pod uwagę również ich aktywność na portalu.

trusted_blogerki_podsumowanie

Ważne, aby pamiętać o podaniu prawidłowego maila w komentarzu – to pozwoli nam na skontaktowanie się z Tobą, jeśli zostaniesz wybrana do testów. Adresy mailowe nie są publikowane, a służą jedynie w celu komunikacji Redakcji z czytelnikami.

W każdym komentarzu możesz (a nawet powinnaś) podlinkować swój blog. Zyskujesz nowych czytelników i wpływa to na pozycję Twojego bloga w wyszukiwarkach.

Jak wyprzedzić wszystkich w Rankingu TrustedBlogerek?

  • przesyłaj nam unikalne (nie publikowane) artykuły – każdy artykuł to kolejna gwiazdeczka prowadząca do wyższej pozycji w Rankingu.

O każdej nowej akcji testowania informujemy w mediach społecznościowych!

Dołącz do grona zaufanych TrustedBlogerek! Czekamy na Ciebie!

651 komentarzy na temat “Jak dołączyć do grona TrustedBlogerek?


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.