TrustedBlogerka i TrustedCzytelniczka 2018 roku — podsumowanie aktywności

TrustedBlogerka i TrustedCzytelniczka 2018 roku — podsumowanie aktywności

Ranking TrustedBlogerek i TrustedCzytelniczek to niesamowity projekt, dzięki któremu mamy okazję poznać wyjątkowe osoby z wiedzą dotyczącą pielęgnacji i kosmetyków, które lubią się rozwijać. Do kogo trafią Tytuły TrustedBlogerka 2018 i TrustedCzytelniczka 2018?

 

 

Mimo że jego nazwa kojarzy się z miejscem wyłącznie dla blogerek, wcale takim nie jest! Bo już na dwa lata temu stwierdziłyśmy, że nie możemy dyskryminować osób niepiszących własnych blogów, a nie chcemy powodować, by specjalnie w tym celu powstawały takie blogi. Dlatego do współpracy z nami zapraszamy każdą czytelniczkę, która lubi poznawać kosmetyki oraz lubi się o nich wypowiadać.

 

Ranking TrustedBlogerek i TrustedCzytelniczek jest aktualizowany na początku każdego nowego miesiąca, a po nim publikujemy artykuł podsumowujący — taki jak właśnie ten. Dlaczego tak jest? Ponieważ w każdym miesiącu kalendarzowym, jeśli wykażesz się pomysłowością, wypowiadasz się w komentarzach lub weźmiesz udział w którejś z organizowanych przez nas akcji, nagrodzimy Cię punktacją. Jeśli oczywiście w odpowiednim czasie otrzymamy od Ciebie — mailem, bo żadnym innym środkiem komunikacji ich nie przyjmujemy — linki do recenzji kosmetyków opublikowanych na blogu lub też recenzje wraz ze zdjęciami.

 

Ponadto organizujemy dla Was wyzwania i konkursy oraz staramy się zdobyć ciekawe preparaty do testowania. Nagradzamy także przesyłane do publikacji autorskie, niepublikowane wcześniej artykuły. W celu wyjaśnienia wątpliwości i odpowiedniej komunikacji powstała punktacja. Na początku każdego nowego miesiąca kalendarzowego podsumowujemy zebrane punkty i uzupełniamy je w naszym Rankingu TrustedBlogerek i TrustedCzytelniczek. Początek miesiąca to także wysyłka niespodzianek do najaktywniejszych osób, które w poprzednim miesiącu zebrały najwięcej punktów (zazwyczaj to 3-5 osób), jeśli ktoś zbierze min. 120 punktów, otrzymuje Tytuł TrustedBlogerki oraz Certyfikat, który wysyłamy pocztą wraz z kosmetycznym upominkiem.

Największą aktywnością w grudniu wykazały się:

Gratulujemy! Wkrótce wysyłamy do Was TrustedBoxy.

 

Tytuł TrustedBlogerka 2018

W związku z zakończeniem roku wybraliśmy także TustedBlogerkę 2018, TrustedCzytelniczkę 2018, a także dwie Ambasadorki TrustedCosmetics.pl, które chcemy nagrodzić wypełnionymi po brzegi TrustedBoxami.

 

Tytuł TrustedCzytelniczka 2018

  • 1 miejsce w Rankingu TrustedCzytelniczek 2018 z liczbą 3645 punktów zajmuje Czytelniczka Anna.

 

Wyróżnienia w Rankingu TrustedAmbasadorek 2018

W tym roku postanowiliśmy dodatkowo nagrodzić dwie osoby, które wykazały się dużą aktywnością. I tak TrustedBoxy trafią do Granivery, autorki bloga, http://granivera.blogspot.com, która zebrała 2735 punktów oraz Joanny, autorki bloga http://lubietestowac.blogspot.com, która zebrała 2485 punktów.

Gratulujemy!

 

Sprawdź podsumowanie punktacji w Rankingu TrustedBlogerek i TrustedCzytelniczek w 2018 roku!

 

 

Dziękujemy za cały rok, za to, że jesteście. Już przygotowujemy kolejne wyzwania, testy i konkursy, ale także mnóstwo intrygujących tematów i artykułów, które mamy nadzieję, przypadną Wam do gustu oraz sprawią, że poszybujecie w naszym zestawieniu w 2019 roku, bo z dzisiaj wyzerowaliśmy punktację w Rankingu!

The following two tabs change content below.
Nasza redakcja to społeczność ludzi dbających o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Prezentujemy godne polecenia produkty i usługi oraz dzielimy się wiedzą dotyczącą sprawdzonych sposobów, które pomagają zachować zdrowie i urodę. Interesuje nas tematyka perfum, makijażu czy medycyny estetycznej. Uwielbiamy czytać książki, których recenzje publikujemy w rubryce Beauty Czytelnia oraz recenzować i informować o nowościach kosmetycznych.

Powiązane artykuły

Znów sypiemy kosmetycznymi niespodziankami! Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – marzec 2019

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – marzec 2019

W marcu 2019 rozdaliśmy prawie 3 tysiące punktów naszym Czytelniczkom i Ambasadorkom. Otrzymaliśmy rekordową liczbę zgłoszeń perfum oraz mnóstwo opinii o zapachach. To był niezwykle pracowity miesiąc. Mamy nadzieję, że…

Więcej
Rozdajemy kolejne upominki! Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – luty 2019

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – luty 2019

W najkrótszym miesiącu w roku rozdaliśmy tylko 1300 punktów TrustedBlogerkom i TrustedCzytelniczkom, które chętnie nagradzamy w każdym miesiącu kosmetycznymi niespodziankami. Do kogo tym razem powędrują kosmetyczne niespodzianki?   Jak podjąć…

Więcej

19 komentarzy na temat “TrustedBlogerka i TrustedCzytelniczka 2018 roku — podsumowanie aktywności

  1. Dziękuję za Trusted Box 🙂 Ale nie dostałam Certyfikatu TrustedBlogerki 2018 (?). W 2016 i 2017 przysłaliście mi piękne Certyfikaty które wiszą u mnie na ścianie, a teraz nie przysłaliście…

  2. Bardzo dziękuję za takie wyróżnienie, jest mi niezmiernie miło. Uwielbiam Was, dzięki Wam dowiedziałam się wielu cennych rzeczy. Gratulacje dziewczyny

  3. Jak miło, dziękuję pięknie za wyróżnienie 🙂 Z wielką przyjemnością i w tym roku będę tutaj zaglądać. Gratuluję dziewczyny 🙂


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.