TrustedBlogerka i TrustedCzytelniczka 2017 roku — podsumowanie aktywności

TrustedBlogerka i TrustedCzytelniczka 2017 roku — podsumowanie aktywności

Ranking TrustedBlogerek i TrustedCzytelniczek to niesamowity projekt, dzięki któremu mamy okazję poznać wyjątkowe osoby z wiedzą dotyczącą pielęgnacji i kosmetyków, które lubią się rozwijać. Do kogo trafią Tytuły TrustedBlogerka 2017 i TrustedCzytelniczka 2017?

 

Mimo że jego nazwa kojarzy się z miejscem wyłącznie dla blogerek, wcale takim nie jest! Bo już na dwa lata temu stwierdziłyśmy, że nie możemy dyskryminować osób niepiszących własnych blogów, a nie chcemy powodować, by specjalnie w tym celu powstawały takie blogi. Dlatego do współpracy z nami zapraszamy każdą czytelniczkę, która lubi poznawać kosmetyki oraz lubi się o nich wypowiadać.

Ranking TrustedBlogerek i TrustedCzytelniczek jest aktualizowany na początku każdego nowego miesiąca, a po nim publikujemy artykuł podsumowujący — taki jak właśnie ten. Dlaczego tak jest? Ponieważ w każdym miesiącu kalendarzowym, jeśli wykażesz się pomysłowością, wypowiadasz się w komentarzach lub weźmiesz udział w którejś z organizowanych przez nas akcji, nagrodzimy Cię punktacją. Jeśli oczywiście w odpowiednim czasie otrzymamy od Ciebie — mailem, bo żadnym innym środkiem komunikacji ich nie przyjmujemy — linki do recenzji kosmetyków opublikowanych na blogu lub też recenzje wraz ze zdjęciami.

Ponadto organizujemy dla Was wyzwania i konkursy oraz staramy się zdobyć ciekawe preparaty do testowania. Nagradzamy także przesyłane do publikacji autorskie, niepublikowane wcześniej artykuły. W celu wyjaśnienia wątpliwości i odpowiedniej komunikacji powstała punktacja. Na początku każdego nowego miesiąca kalendarzowego podsumowujemy zebrane punkty i uzupełniamy je w naszym Rankingu TrustedBlogerek i TrustedCzytelniczek. Początek miesiąca to także wysyłka niespodzianek do najaktywniejszych osób, które w poprzednim miesiącu zebrały najwięcej punktów (zazwyczaj to 3-5 osób), jeśli ktoś zbierze min. 120 punktów, otrzymuje Tytuł TrustedBlogerki oraz Certyfikat, który wysyłamy pocztą wraz z kosmetycznym upominkiem.

 

Największą aktywnością w grudniu wykazały się:

 • 715 punktów zdobyła Feerie, autorka bloga https://perfumowakraina.wordpress.com
 • 480 punktów zdobyła Czytelniczka Anna
 • 360 punktów zdobyła Anszpi autorka bloga http://drogadoperfekcyjnychwlosow.blogspot.com
 • 280 punktów zdobyła Magdalena autorka bloga http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com
 • 205 punktów zdobyła Julia autorka bloga https://snukraina.blogspot.com

 

Tytuł TrustedBlogerka VIP oraz certyfikat trafiają do autorek blogów:

 • https://snukraina.blogspot.com
 • http://martamajszyk.pl
 • https://czarnakretka.blogspot.com
 • http://mrs-calluna.blogspot.com
 • https://joanna-giovanna.blogspot.com

Już wkrótce informacje o 5 powyżej wymienionych blogach, które zostały nagrodzone Tytułem TrustedBlogerki VIP, pojawią się w Galerii Zasłużonych Blogerek.

 

 

Tytuł TrustedBlogerka 2017

W związku z zakończeniem roku wybraliśmy także TustedBlogerkę 2017 Roku — to właśnie do niej trafią kosmetyczne niespodziankami w postaci kosmetyków do pielęgnacji i makijażu.

1 miejsce w Rankingu TrustedBlogerek 2017 z liczbą 5425 punktów zajmuje Feerie, autorka bloga https://perfumowakraina.wordpress.com

 

Tytuł TrustedCzytelniczka 2017

W związku z zakończeniem roku wybraliśmy także TrustedCzytelniczkę 2017 — to właśnie do niej trafią kosmetyczne niespodziankami w postaci kosmetyków do pielęgnacji i makijażu.

1 miejsce w Rankingu TrustedCzytelniczek 2017 z liczbą 2331 punktów zajmuje Czytelniczka Anna.

 

Najaktywniejsza fanka na Facebooku

Przygotowaliśmy także kosmetyczny upominek dla najaktywniejszej fanki na naszym profilu na portalu Facebook. Jest nią Justyna Ch.

 

Sprawdź podsumowanie punktacji w Rankingu TrustedBlogerek i TrustedCzytelniczek w 2017 roku!

 

 

Dziękujemy za cały rok, za to, że jesteście. Już przygotowujemy kolejne wyzwania, testy i konkursy, ale także mnóstwo intrygujących tematów i artykułów, które mamy nadzieję, przypadną Wam do gustu oraz sprawią, że poszybujecie w naszym zestawieniu w 2018 roku, bo z dzisiaj zerujemy punktację w Rankingu!

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Ranking 200+ zimowych i bożonarodzeniowych tematów artykułów na blog kosmetyczno-urodowy

Ranking 200+ zimowych i bożonarodzeniowych tematów artykułów na blog kosmetyczno-urodowy

Niewątpliwie jest coś magicznego i niesamowitego w długich zimowych wieczorach. Zachęcają do odprężenia, relaksu oraz rytuałów pielęgnacyjnych w domowym zaciszu. Prowadzisz popularny blog kosmetyczno-urodowy i zastanawiasz się jakie tematy poruszać…

Więcej
Rozdajemy kolejne upominki Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – lipiec 2020

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – lipiec 2020

Bardzo dziękujemy Ambasadorkom Kosmetycznym TrustedCosmetics.pl, za to, że są z nami i każdego dnia chętnie odwiedzają portal. Przygotowaliśmy kolejne upominki, by obsypać najaktywniejsze z nich. Do kogo tym razem wyślemy…

Więcej

33 komentarze na temat “TrustedBlogerka i TrustedCzytelniczka 2017 roku — podsumowanie aktywności

 1. Gratuluje wszystkim wyróżnionym 🙂
  Dzięki takim miesięcznym podsumowaniom poznaje zawsze jakieś ciekawe blogi, które w ciągu miesiąca , gdzieś mi umkną. Nie zawsze mam czas,aby solidnie poprzeglądać portal.

 2. Dziękuję za tak ogromne wyróżnienie, tym bardziej, że nie mam bloga. Ten portal to dla mnie miła odskocznia od codzienności a kosmetyczne niespodzianki sprawiają mi wiele radości 🙂

 3. Serdecznie dziękuję . Nie spodziewałam się ,że zostanę wyróżniona na FB . Super wiadomość . Gdzie podać adres ?

 4. Bardzo się cieszę, że drugi raz z rzędu udało mi się uzyskać tytuł TrustedBlogerki Roku. 🙂 Jeden certyfikat wisi od roku na ścianie w pokoju , teraz dołączy do niego drugi. To bardzo miłe, choć kosztuje sporo pracy i wysiłku. Dziękuję za tak fajne podsumowanie kolejnego wspólnego roku razem.

  1. Biorąc pod uwagę, że wygrałam jeszcze wyzwanie Piękna Przed Świętami, już cieszę się na super przesyłkę od portalu ! 🙂 Naprawdę, potraficie sprawić radość.
   Serdecznie zachęcam mniej aktywne osoby do częstszego udzielania się na stronach, nie tylko w formie lakonicznych komentarzy.

 5. Bardzo dziękuję za wyróżnienie. Jest do dla mnie ogromną nagroda 🙂 cieszę się, że moje zaangażowanie zostało docenione w tak miły sposób 🙂
  Certyfikat trafi w honorowe miejsce, tak aby moi klienci mogli go zobaczyć;)


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.