Testujemy

Testujemy

Dziękujemy za wszystkie nadsyłane do naszej redakcji kosmetyki.

Każda przesyłka, którą otrzymujemy, jest miłą niespodzianką dla naszej Redakcji. Za każdą pięknie dziękujemy i postaramy się ją zrecenzować.

AKTUALNIE TESTUJEMY

WKRÓTCE BĘDZIEMY TESTOWAĆ

 RECENZJE KOSMETYKÓW

Czekamy niecierpliwie na kolejne kosmetyki, które będziemy mogli przetestować, zweryfikować i napisać naszą recenzję o nich!

62 komentarze na temat “Testujemy

  1. Jestem chętna do przetestowania produktów.
    Mam bloga, więc chętnie podzieliłabym się opinią z czytelnikami.

    Pozdrawiam! Natalia

  2. Witam, jestem zainteresowana testowaniem kosmetyków.Mam 52 lata i chętnie przetestuję wasze produkty. Pozdrawiam serdecznie, Anna.

  3. …. i droga redakcjo, jak jest możliwość testowania więcej niż jednego produktu, to bardzo chętnie 😉 (testuję i recenzuję razem z mamą i… córką, tak więc jak jest taka opcja, to bardzo chętnie zrecenzujemy) 😉

  4. Witam serdecznie! Bardzo chętnie pomogłabym Wam w testowaniu tych różnorodnych kosmetyków! 🙂 Mogłabym wypróbować różne produkty (np. Hydra Dew Moisturizing Day Cream od Repechage) i swoją opinią podzieliłabym się również na swoim blogu http://wielopokoleniowo.blogspot.com/ Pozdrawiam! 🙂


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.