Testujemy

Testowanie i recenzowanie kosmetyków – forma reklamy kosmetyków i gadżetów kosmetycznych

 

Testowanie i recenzowanie kosmetyków stało się modnym sposobem współpracy z blogerkami i influencerkami kosmetycznymi. Z drugiej strony to popularna forma reklamy kosmetyków i gadżetów kosmetycznych. Redakcja magazynu TrustedCosmetics.pl bardzo dziękuje za zaufanie. Każdego dnia do naszej redakcji docierają nowości kosmetyczne z całego świata, a my wnikliwie się im przyglądamy, poznajemy, testujemy oraz prześwietlamy receptury INCI. Wszystko po to, by po minimum 30 dniach testowania otrzymać rzetelną opinię o kosmetykach do pielęgnacji twarzy i ciała, kosmetykach do włosów, preparatach do makijażu, gadżetach kosmetycznych oraz preparatach do pielęgnacji i stylizacji paznokci, rzęs i brwi.

 

Testowanie i recenzowanie kosmetyków – ​magazyn TrustedCosmetics.pl oraz blog redaktor kosmetycznej SposobyNaZycie.pl

Prowadząc magazyn TrustedCosmetics.pl oraz blog redaktor kosmetycznej nauczyłam się znajdować absolutnie wyjątkowe perełki kosmetyczne. Mam swego rodzaju instynkt, czy szósty zmysł, który sprawia, że trafiam na niezwykłe perfumy i kosmetyki z całego świata. Tymi, które warto polecać, dzielę się regularnie na łamach magazynu Trustedcosmetics.pl oraz blogu redaktor kosmetycznej SposobyNaZycie.pl.

76 komentarzy na temat “Testujemy

  1. Jestem wielką fanką testowania wszelkich nowości kosmetycznych, a nóż mogę znaleźć ten idealny kosmetyk, którego nie będzie mogło zabraknąć w mojej kosmetyczce.

  2. Lubię i uwielbiam testować nowości kosmetyki perfumy a żywność a nawet małe lub duże AGD i gadżety itp itd

  3. Nic mnie tak nie cieszy jak możliwość testowania jakiegoś kosmetyku.Nie ważne czy to tusz do rzęs czy krem do stóp cieszę się jak dziecko.Chętnie zapiszę się do ekipy testerów.


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.