Targi Natura Food & beEco Łódź 2018 – relacja i nowości kosmetyczne!

Targi Natura Food & beEco Łódź 2018 – relacja i nowości kosmetyczne!

W dniu 13 października 2018 miałam okazję wziąć udział w pełnym inspiracji kosmetycznych wydarzeniu poświęconemu ekologicznym kosmetykom i zdrowemu stylowi życia. To kolejna, niezwykła już sposobność, by poznać nowości kosmetyczne 2018 roku. Dlaczego warto było wybrać się na te targi?

 

XI Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej Natura Food oraz VII Targi Ekologicznego Stylu Życia beEco to niepowtarzalna okazja do poznania nowych wyjątkowych marek. W wydarzeniu udział wzięło około 350 wystawców z Polski, Włoch, Szwecji, Niemiec czy Wielkiej Brytanii. Wystawcy i odwiedzający tę imprezę to pasjonaci, dla których ekologiczny sposób produkcji oraz jakość wyrobów stanowią podstawę ich działalności. A marki te często rodzą się z własnych potrzeb i zamiłowania do natury. To unikatowe wydarzenie i szansa, której nie można przegapić. Okazja, by poznać oferty firm korzystających z naturalnych składników dzięki inspiracjom czerpanym z natury. To dostęp do wielu niszowych kosmetyków i produktów naturalnych.

 

Z każdym dniem odkrywam, że zdrowy styl życia i dobre samopoczucie są dla mnie bardzo ważne. A to wydarzenie pozwoliło poznać i porozmawiać miłośników zdrowego stylu życia, osoby, które z pasją i szacunkiem do natury wytwarzają zdrowe i naturalne kosmetyki.

 

Odkryj marki kosmetyków, które miałam okazję poznać podczas tej imprezy

Bioleev — najwyższej jakości naturalne kosmetyki, które powstają z naturalnych składników, by odpowiadać na potrzeby skóry. Wyselekcjonowane kosmetyki naturalne marki Bioleev przywracają witalność, piękno i zdrowie skórze w każdym wieku.

HempTouch to kosmetyki wytwarzane z ekologicznego oleju z konopi i hydrolatu z kwiatów konopi o właściwościach przeciwzapalnych i kojących. Eliminują zapalenia skóry i pomagają w złagodzeniu swędzenia i zaczerwienienia nawet w najgłębszych warstwach skóry. Wegańskie kosmetyki nie zawierają sztucznych składników i konserwantów.

MedereLab to nutraceutyki o działaniu anti-aging, czyli przełomowe rozwiązania w zakresie suplementacji przeciwstarzeniowej tworzone przez pasjonatów i specjalistów.

Kosmoceutyki KF Nicollum to preparaty, które zapewniają ochronę przed alergią kontaktową, ze szczególnym uwzględnieniem alergii niklowej. To preparaty stojące na pograniczu kosmetyku i farmaceutyku, o wysokiej skuteczności działania i jednocześnie całkowicie nietoksycznych i bezpiecznych dla organizmu człowieka. Wzmacnianie naturalnej bariery ochronnej organizmu jest istotną częścią profilaktyki alergii skórnych, a codzienne stosowanie kosmeceutyków Nidiesque zapobiega akumulacji szkodliwych metali w organizmie i chroni przed nabyciem alergii. Nidiesque to kosmeceutyk stojący na pograniczu dermokosmetyku i farmaceutyku. Skutecznie chroni przed uwrażliwieniem na metale takie jak nikiel, chrom, czy kobalt.

 

 

Hola Care — naturalne kosmetyki hipoalergiczne (wkrótce pojawi się więcej informacji).

Kosmetyka Chlebowa to produkty pielęgnacyjne, które w swoich recepturach łączą źródlaną wodę, mąkę pozyskaną z ziaren z ekologicznych upraw oraz enzymy zakwasu i witaminy zawarte w drożdżach piekarskich Saccharomyces Cerevisiae Powstały, by nasycać skórę witaminami i kwasami organicznymi, które odżywiają i pielęgnują skórę. Znajdziemy wśród nich nawilżające kosmetyki do pielęgnacji rąk i całego ciała, które dekorują skórę zapachem.

Różane Marzenie — certyfikowane kosmetyki organiczne i naturalne najwyższej jakości w rozsądnych cenach. Pochodzące z Krainy Róż kosmetyki naturalne wypełnione są naturalnymi ekstraktami i olejkami roślinnymi. Ich receptury pozbawione są szkodliwych składników, a preparaty te wytwarzane są w małych partiach i stanowią silną konkurencję dla wielu światowych marek, bo odmładzają, odświeżają, regenerują i kondycjonują skórę.

Bosphaera to ręcznie wyrabiane naturalne kosmetyki tworzone z pasji oraz miłości do natury, która nas otacza i pozytywnie nastraja.

Beauty Jar to marka naturalnych kosmetyków z Łotwy, które zostały wypełnione naturalnymi składnikami. Ręcznie wytwarzane kosmetyki naturalne o zaskakujących kombinacjach są przyjazne dla środowiska. Ich delikatne receptury zawierają roślinne i naturalne składniki oraz zostały pozbawione SLS i parabenów.

 

 

Georganic to środki do pielęgnacji jamy ustnej bez toksycznych składników, które czynią zęby i dziąsła zdrowymi. W jej ofercie znajdziemy olej do płukania ust, mineralną pastę do zębów, proszek do czyszczenia zębów, naturalną nić dentystyczną czy bambusowe szczotki do zębów. To wegańskie produkty wytwarzane w Anglii zgodnie z ideą Zero Waste. Nie zawierają glutenu i plastiku, a ich opakowania w całości nadają się do recyklingu.

Alkemie — marka kosmetyków naturalnych, która łączy wiedzę zielarzy, uzdrowicieli, profesorów botaniki, chemii i fizyki z najnowszymi odkryciami kosmetologii. To kosmetyki, które są pokarmem dla skóry o długofalowym i wielowymiarowym działaniu, niezbędne dla zachowania w niej optymalnej równowagi.

 

 

Via Rustica to nowa, polska naturalna i innowacyjna marka pielęgnacyjna, oferująca holistyczne podejście do piękna i dbania o swój wygląd. Kosmetyki powstają w oparciu o najnowsze osiągnięcia nauki oraz czerpią z natury to, co dla skóry najlepsze. Są połączeniem właściwości surowców fitoterapeutycznych i aromatoterapeutycznych, które wzajemnie się uzupełniają, dając efekt synergii działania. Produkty zawierają polskie, naturalne i ekologiczne zimnotłoczone oleje, wodę mineralną, glinki, olejki aromaterapeutyczne i zioła pochodzące z polskich upraw ekologicznych. Via Rustica jest odpowiedzią dla coraz szerszej grupy świadomych swoich potrzeb klientów, szukających produktów naturalnych wysokiej jakości i wspierających ich w dbaniu o swój coraz lepszy wygląd.

The following two tabs change content below.
Renata Zielezińska
Promotorka kosmetyczna, redaktor kosmetyczna, blogerka kosmetyczna, pasjonatka branży beauty, której misją jest poszukiwanie wyjątkowych i niezwykłych produktów oraz usług, które zapewniają troskliwą i niezwykłą pielęgnację. Prowadzi popularny kobiecy blog lifestylowy www.www.sposobynazycie.pl. Recenzentka kosmetyków i usług spa, opiniotwórczyni i influencerka w branży urodowej. Tworzy własną Listę Kosmetycznych Znakomitości, jest pomysłodawczynią Plebiscytu Diamenty Beauty oraz wyzwań urodowych dla Czytelniczek. Popularna copywriterka kosmetyczna i polecana copywriterka lifestylowa, autorka wielu tekstów o urodzie, zdrowiu, pielęgnacji, medycynie estetycznej i żywności. Z branżą urodową związana od 2007 roku, Ekspert Akademii Versum, doradza wielu firmom z branży beauty. Wirtualna Asystentka w branży beauty i nie tylko, uwielbia zdobywać i doskonalić wiedzę, chętnie bierze udział szkoleniach, sympozjach i konferencjach, które wzbogacają ją w nowe wiadomości oraz są doskonałą okazją do nawiązywania nowych kontaktów.

Powiązane artykuły

Polsko-francuska współpraca w branży kosmetycznej

Polsko-francuska współpraca w branży kosmetycznej

"French Beauty Experience 2024" to spotkania biznesowe francuskich producentów kosmetyków z polskimi importerami i dystrybutorami kosmetyków. Wydarzenie odbyło się w czwartek 25 kwietnia 2024 roku w Ambasadzie Francji w Warszawie….

Więcej
Nowości kosmetyczne z topowych drogerii styczeń 2024

Nowości kosmetyczne z topowych drogerii styczeń 2024

Odkrywanie nowości kosmetycznych to jedna z pasji najpopularniejszej redaktor kosmetycznej w Polsce. Z drżeniem serca i emocjami sięgającymi zenitu każdego dnia wypatruję premier kosmetyków i perfum, którymi producenci zasypują nas…

Więcej

7 komentarzy na temat “Targi Natura Food & beEco Łódź 2018 – relacja i nowości kosmetyczne!


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.