Targi Natura Food & beEco Łódź 2018 – relacja i nowości kosmetyczne!

Targi Natura Food & beEco Łódź 2018 – relacja i nowości kosmetyczne!

W dniu 13 października 2018 miałam okazję wziąć udział w pełnym inspiracji kosmetycznych wydarzeniu poświęconemu ekologicznym kosmetykom i zdrowemu stylowi życia. To kolejna, niezwykła już sposobność, by poznać nowości kosmetyczne 2018 roku. Dlaczego warto było wybrać się na te targi?

 

XI Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej Natura Food oraz VII Targi Ekologicznego Stylu Życia beEco to niepowtarzalna okazja do poznania nowych wyjątkowych marek. W wydarzeniu udział wzięło około 350 wystawców z Polski, Włoch, Szwecji, Niemiec czy Wielkiej Brytanii. Wystawcy i odwiedzający tę imprezę to pasjonaci, dla których ekologiczny sposób produkcji oraz jakość wyrobów stanowią podstawę ich działalności. A marki te często rodzą się z własnych potrzeb i zamiłowania do natury. To unikatowe wydarzenie i szansa, której nie można przegapić. Okazja, by poznać oferty firm korzystających z naturalnych składników dzięki inspiracjom czerpanym z natury. To dostęp do wielu niszowych kosmetyków i produktów naturalnych.

 

Z każdym dniem odkrywam, że zdrowy styl życia i dobre samopoczucie są dla mnie bardzo ważne. A to wydarzenie pozwoliło poznać i porozmawiać miłośników zdrowego stylu życia, osoby, które z pasją i szacunkiem do natury wytwarzają zdrowe i naturalne kosmetyki.

 

Odkryj marki kosmetyków, które miałam okazję poznać podczas tej imprezy

Bioleev — najwyższej jakości naturalne kosmetyki, które powstają z naturalnych składników, by odpowiadać na potrzeby skóry. Wyselekcjonowane kosmetyki naturalne marki Bioleev przywracają witalność, piękno i zdrowie skórze w każdym wieku.

HempTouch to kosmetyki wytwarzane z ekologicznego oleju z konopi i hydrolatu z kwiatów konopi o właściwościach przeciwzapalnych i kojących. Eliminują zapalenia skóry i pomagają w złagodzeniu swędzenia i zaczerwienienia nawet w najgłębszych warstwach skóry. Wegańskie kosmetyki nie zawierają sztucznych składników i konserwantów.

MedereLab to nutraceutyki o działaniu anti-aging, czyli przełomowe rozwiązania w zakresie suplementacji przeciwstarzeniowej tworzone przez pasjonatów i specjalistów.

Kosmoceutyki KF Nicollum to preparaty, które zapewniają ochronę przed alergią kontaktową, ze szczególnym uwzględnieniem alergii niklowej. To preparaty stojące na pograniczu kosmetyku i farmaceutyku, o wysokiej skuteczności działania i jednocześnie całkowicie nietoksycznych i bezpiecznych dla organizmu człowieka. Wzmacnianie naturalnej bariery ochronnej organizmu jest istotną częścią profilaktyki alergii skórnych, a codzienne stosowanie kosmeceutyków Nidiesque zapobiega akumulacji szkodliwych metali w organizmie i chroni przed nabyciem alergii. Nidiesque to kosmeceutyk stojący na pograniczu dermokosmetyku i farmaceutyku. Skutecznie chroni przed uwrażliwieniem na metale takie jak nikiel, chrom, czy kobalt.

 

 

Hola Care — naturalne kosmetyki hipoalergiczne (wkrótce pojawi się więcej informacji).

Kosmetyka Chlebowa to produkty pielęgnacyjne, które w swoich recepturach łączą źródlaną wodę, mąkę pozyskaną z ziaren z ekologicznych upraw oraz enzymy zakwasu i witaminy zawarte w drożdżach piekarskich Saccharomyces Cerevisiae Powstały, by nasycać skórę witaminami i kwasami organicznymi, które odżywiają i pielęgnują skórę. Znajdziemy wśród nich nawilżające kosmetyki do pielęgnacji rąk i całego ciała, które dekorują skórę zapachem.

Różane Marzenie — certyfikowane kosmetyki organiczne i naturalne najwyższej jakości w rozsądnych cenach. Pochodzące z Krainy Róż kosmetyki naturalne wypełnione są naturalnymi ekstraktami i olejkami roślinnymi. Ich receptury pozbawione są szkodliwych składników, a preparaty te wytwarzane są w małych partiach i stanowią silną konkurencję dla wielu światowych marek, bo odmładzają, odświeżają, regenerują i kondycjonują skórę.

Bosphaera to ręcznie wyrabiane naturalne kosmetyki tworzone z pasji oraz miłości do natury, która nas otacza i pozytywnie nastraja.

Beauty Jar to marka naturalnych kosmetyków z Łotwy, które zostały wypełnione naturalnymi składnikami. Ręcznie wytwarzane kosmetyki naturalne o zaskakujących kombinacjach są przyjazne dla środowiska. Ich delikatne receptury zawierają roślinne i naturalne składniki oraz zostały pozbawione SLS i parabenów.

 

 

Georganic to środki do pielęgnacji jamy ustnej bez toksycznych składników, które czynią zęby i dziąsła zdrowymi. W jej ofercie znajdziemy olej do płukania ust, mineralną pastę do zębów, proszek do czyszczenia zębów, naturalną nić dentystyczną czy bambusowe szczotki do zębów. To wegańskie produkty wytwarzane w Anglii zgodnie z ideą Zero Waste. Nie zawierają glutenu i plastiku, a ich opakowania w całości nadają się do recyklingu.

Alkemie — marka kosmetyków naturalnych, która łączy wiedzę zielarzy, uzdrowicieli, profesorów botaniki, chemii i fizyki z najnowszymi odkryciami kosmetologii. To kosmetyki, które są pokarmem dla skóry o długofalowym i wielowymiarowym działaniu, niezbędne dla zachowania w niej optymalnej równowagi.

 

 

Via Rustica to nowa, polska naturalna i innowacyjna marka pielęgnacyjna, oferująca holistyczne podejście do piękna i dbania o swój wygląd. Kosmetyki powstają w oparciu o najnowsze osiągnięcia nauki oraz czerpią z natury to, co dla skóry najlepsze. Są połączeniem właściwości surowców fitoterapeutycznych i aromatoterapeutycznych, które wzajemnie się uzupełniają, dając efekt synergii działania. Produkty zawierają polskie, naturalne i ekologiczne zimnotłoczone oleje, wodę mineralną, glinki, olejki aromaterapeutyczne i zioła pochodzące z polskich upraw ekologicznych. Via Rustica jest odpowiedzią dla coraz szerszej grupy świadomych swoich potrzeb klientów, szukających produktów naturalnych wysokiej jakości i wspierających ich w dbaniu o swój coraz lepszy wygląd.

The following two tabs change content below.
Renata Zielezińska
Promotorka kosmetyczna, redaktor kosmetyczna, blogerka kosmetyczna, pasjonatka branży beauty, której misją jest poszukiwanie wyjątkowych i niezwykłych produktów oraz usług, które zapewniają troskliwą i niezwykłą pielęgnację. Recenzentka kosmetyków i usług spa, opiniotwórczyni i influencerka w branży urodowej. Tworzy własną Listę Kosmetycznych Znakomitości, jest pomysłodawczynią Plebiscytu Diamenty Beauty oraz wyzwań urodowych dla Czytelniczek. Copywriterka, autorka wielu tekstów o urodzie, zdrowiu, pielęgnacji, medycynie estetycznej i żywności. Z branżą urodową związana od 2007 roku, Ekspert Akademii Versum, doradza wielu firmom z branży beauty. Uwielbia zdobywać i doskonalić wiedzę, chętnie bierze udział szkoleniach, sympozjach i konferencjach, które wzbogacają ją w nowe wiadomości oraz są doskonałą okazją do nawiązywania nowych kontaktów.

Powiązane artykuły

Dołączysz do nas? Dołącz do KLUBU TESTEREK KOSMETYCZNYCH! Rozdajemy kosmetyki za darmo!

Dołącz do KLUBU TESTEREK KOSMETYCZNYCH! Rozdajemy kosmetyki za darmo!

Chcesz otrzymywać kosmetyki za darmo co miesiąc? Teraz masz taką możliwość! Zostań ambasadorką kosmetyczną 2019 roku i testuj darmowe kosmetyki! Możesz je od nas otrzymywać nawet co miesiąc! Dowiedz się,…

Więcej
Kosmetyczne postanowienia noworoczne Moja kosmetyczna WISH LISTA na 2019 rok

Moja kosmetyczna WISH LISTA na 2019 rok

Nowy rok to nowe nadzieje, nowe cele i nowe wyzwania. Nowy zapał do pracy, odkrywania nowości kosmetycznych 2019 oraz bywania na eventach kosmetycznych i premierach kosmetyków w 2019 roku. Jako…

Więcej

6 komentarzy na temat “Targi Natura Food & beEco Łódź 2018 – relacja i nowości kosmetyczne!


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.