Targi i warsztaty Naturalna Bogini Offline — zaproszenie i konkurs

Targi i warsztaty Naturalna Bogini Offline — zaproszenie i konkurs

Naturalna Bogini Offline to targi i warsztaty, które odbędą się 16 czerwca, na terenie kompleksu Dolne Młyny w Krakowie. Wydarzenie jest dedykowane kobietom. Na targach będzie można znaleźć naturalne kosmetyki, produkty i akcesoria, którzy pomagają o siebie dbać w sposób naturalny i ekologiczny – w różnych sferach:

 

  • Naturalna pielęgnacja (kosmetyki naturalne, w tym do makijażu)
  • Akcesoria w służbie Kleopary AKCESORIA W SŁUŻBIE KLEOPATRY (np. szczotki do ciała, masażery i rollery)
  • Czerwony namiot (eko podpaski, eko wkładki, kubeczki menstruacyjne)
  • Zdrowy sen (lniane pościele, poduszki wypełnione ziarnami, piżamy z organicznej bawełny)
  • Zapach natury (naturalne perfumy i olejki)
  • Gibkie ciało (maty, akcesoria i stroje do jogi)
  • Relaks (m.in. świece, kadzidła, ziołowe termofory, kimona, książki)
  • Naturalne Biżu (z kamieni, kryształów, węgla)
  • Las w domu (produkty użytkowe inspirowane naturą)

 

W części warsztatowej odbędą się zajęcia dotyczące technik oddechowych, regeneracji, ćwiczeń miednicy, robienia własnych perfum i kosmetyków itp. Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/219181512185939/ i strona: https://www.naturalnabogini.pl/targi/.

 

Wydarzenie jest przeniesieniem do świata offline przestrzeni, która rozwija się na platformie naturalnabogini.pl Jest to przestrzeń, gdzie twórcy produktów do naturalnej pielęgnacji i szeroko pojętego dbania o siebie mogą zakładać swoje konta, prezentować i sprzedawać produkty. Jest to także miejsce, gdzie można publikować swoje artykuły i dzielić się wiedzą jak żyć bliżej natury i własnego ciała.

Jako patron medialny tego intrygującego wydarzenia serdecznie zapraszamy do udziału w nim. Przygotowaliśmy konkursy dla wystawców i odwiedzających.

 

 

Konkurs na najciekawszą recenzję Targów i Warsztatów Naturalna Bogini Offline

Przygotuj interesującą, wyjątkową, pasjonującą relację z Targów i Warsztatów Naturalna Bogini Offline. Zaskocz nas, pokaż wyjątkowe chwile z tego eventu. Dwie najciekawsze relacje nagrodzimy TrustedBoxem, czyli zestawem kosmetyków. Relację z wydarzenia należy opublikować na swoim blogu lub w kanałach social media w maksymalnie 10 dni po zakończeniu imprezy oraz przesłać link do swojej relacji w komentarzu pod tym artykułem. Również, jeśli nie posiadasz bloga, czy mediów społecznościowych możesz wziąć udział w tym konkursie. Wystarczy, że przygotowaną przez siebie relację zamieścisz w komentarzu pod tym artykułem.

Ogłoszenie wyników nastąpi do 30 czerwca 2018.

The following two tabs change content below.
Nasza redakcja to społeczność ludzi dbających o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Prezentujemy godne polecenia produkty i usługi oraz dzielimy się wiedzą dotyczącą sprawdzonych sposobów, które pomagają zachować zdrowie i urodę. Interesuje nas tematyka perfum, makijażu czy medycyny estetycznej. Uwielbiamy czytać książki, których recenzje publikujemy w rubryce Beauty Czytelnia oraz recenzować i informować o nowościach kosmetycznych.

Powiązane artykuły

Znasz te nuty perfum? Wyjątkowe jesienne nuty w perfumach

Wyjątkowe jesienne nuty w perfumach

Branża perfumeryjna od kilkudziesięciu lat intensywnie się rozwija. Dziesiątki perfumiarzy starają się zdobyć dla swoich kompozycji jak największe grono odbiorców, wykorzystując do pracy dziesiątki bardzo specyficznych składników. Nuty wykorzystywane przy…

Więcej
Znasz te marki kosmetyków? 9 edycja Plebiscytu Twórcy Piękna 2018 Gdańsk Ekocuda — prezentacja firm

9 edycja Plebiscytu Twórcy Piękna 2018 Gdańsk Ekocuda — prezentacja firm

Wyjątkowe, godne polecenia firmy produkujące naturalne kosmetyki i oleje … oto kandydaci Plebiscytu "Twórcy Piękna 2018". Konkurs ten powstał, bo pragniemy znaleźć wyjątkowe firmy z branży urodowej, które warto polecać…

Więcej

5 komentarzy na temat “Targi i warsztaty Naturalna Bogini Offline — zaproszenie i konkurs


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.