Targi i warsztaty Naturalna Bogini Offline — zaproszenie i konkurs

Targi i warsztaty Naturalna Bogini Offline — zaproszenie i konkurs

Naturalna Bogini Offline to targi i warsztaty, które odbędą się 16 czerwca, na terenie kompleksu Dolne Młyny w Krakowie. Wydarzenie jest dedykowane kobietom. Na targach będzie można znaleźć naturalne kosmetyki, produkty i akcesoria, którzy pomagają o siebie dbać w sposób naturalny i ekologiczny – w różnych sferach:

 

  • Naturalna pielęgnacja (kosmetyki naturalne, w tym do makijażu)
  • Akcesoria w służbie Kleopary AKCESORIA W SŁUŻBIE KLEOPATRY (np. szczotki do ciała, masażery i rollery)
  • Czerwony namiot (eko podpaski, eko wkładki, kubeczki menstruacyjne)
  • Zdrowy sen (lniane pościele, poduszki wypełnione ziarnami, piżamy z organicznej bawełny)
  • Zapach natury (naturalne perfumy i olejki)
  • Gibkie ciało (maty, akcesoria i stroje do jogi)
  • Relaks (m.in. świece, kadzidła, ziołowe termofory, kimona, książki)
  • Naturalne Biżu (z kamieni, kryształów, węgla)
  • Las w domu (produkty użytkowe inspirowane naturą)

 

W części warsztatowej odbędą się zajęcia dotyczące technik oddechowych, regeneracji, ćwiczeń miednicy, robienia własnych perfum i kosmetyków itp. Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/219181512185939/ i strona: https://www.naturalnabogini.pl/targi/.

 

Wydarzenie jest przeniesieniem do świata offline przestrzeni, która rozwija się na platformie naturalnabogini.pl Jest to przestrzeń, gdzie twórcy produktów do naturalnej pielęgnacji i szeroko pojętego dbania o siebie mogą zakładać swoje konta, prezentować i sprzedawać produkty. Jest to także miejsce, gdzie można publikować swoje artykuły i dzielić się wiedzą jak żyć bliżej natury i własnego ciała.

Jako patron medialny tego intrygującego wydarzenia serdecznie zapraszamy do udziału w nim. Przygotowaliśmy konkursy dla wystawców i odwiedzających.

 

 

Konkurs na najciekawszą recenzję Targów i Warsztatów Naturalna Bogini Offline

Przygotuj interesującą, wyjątkową, pasjonującą relację z Targów i Warsztatów Naturalna Bogini Offline. Zaskocz nas, pokaż wyjątkowe chwile z tego eventu. Dwie najciekawsze relacje nagrodzimy TrustedBoxem, czyli zestawem kosmetyków. Relację z wydarzenia należy opublikować na swoim blogu lub w kanałach social media w maksymalnie 10 dni po zakończeniu imprezy oraz przesłać link do swojej relacji w komentarzu pod tym artykułem. Również, jeśli nie posiadasz bloga, czy mediów społecznościowych możesz wziąć udział w tym konkursie. Wystarczy, że przygotowaną przez siebie relację zamieścisz w komentarzu pod tym artykułem.

Ogłoszenie wyników nastąpi do 30 czerwca 2018.

The following two tabs change content below.
Nasza redakcja to społeczność ludzi dbających o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Prezentujemy godne polecenia produkty i usługi oraz dzielimy się wiedzą dotyczącą sprawdzonych sposobów, które pomagają zachować zdrowie i urodę. Interesuje nas tematyka perfum, makijażu czy medycyny estetycznej. Uwielbiamy czytać książki, których recenzje publikujemy w rubryce Beauty Czytelnia oraz recenzować i informować o nowościach kosmetycznych.

Powiązane artykuły

Nowości kosmetyczne do włosów Nowości kosmetyczne do włosów marki Byphasse wynalezione w Davi

Nowości kosmetyczne do włosów marki Byphasse wynalezione w Davi

Skrupulatnie przyglądam się kosmetykom i gadżetom kosmetycznym dostępnym w drogeriach stacjonarnych i internetowych sklepach z kosmetykami. Często analizuję także oferty hurtowni kosmetycznych. Wypatrzyłam ostatnio dwie nowości kosmetyczne przeznaczone do pielęgnacji…

Więcej
Kosmetyki z linii Premium Nineczka Majóweczka – recenzja kosmetyków naturalnych z polskiej manufaktury

Nineczka Majóweczka – recenzja kosmetyków naturalnych z polskiej manufaktury

Nie wiem dlaczego, ale strasznie intrygują mnie kosmetyki wytwarzane w małych polskich manufakturach. Przyglądam im się z ogromnym zaciekawieniem. Bo jakże one się różnią od kosmetyków tworzonych na dużą skalę….

Więcej

5 komentarzy na temat “Targi i warsztaty Naturalna Bogini Offline — zaproszenie i konkurs


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.