Święto kobiet, które chcą od życia więcej!

Święto kobiet, które chcą od życia więcej!

Druga edycja Metamorfoz Plus minęła bardzo szybko. Były to niezwykłe i niezapomniane chwile dla wielu osób zainteresowanych dokonaniem w sobie zmian! Impreza zakończyła się dużym sukcesem. Organizatorzy przygotowali dla osób przybyłych moc atrakcji i niespodzianek.

 

Wizażystki, kosmetyczki i styliści fryzur udzielali darmowych porad urodowych. Doradzali również jak dobrać odpowiednie kosmetyki do rodzaju i kondycji skóry, w jaki sposób zatuszować mankamenty urody i jak podkreślić to, co w nas piękne. Bardzo popularne były na tej edycji zabiegi regeneracyjne połączone z masażem dłoni.

 

Ponadto osoby biorące udział w spotkaniu zapoznali się z bogatą ofertą produktową oraz propozycjami firmy FM Group. Twórcy wydarzenia przy współpracy z partnerami przygotowali wiele niespodzianek, w skład których wchodziły, upominki, bony podarunkowe, rabaty. Wszyscy wyśmienicie się bawili. Każda z kobiet mogła odnaleźć w sobie siłę, piękno, pozytywną energię, radość i pasję. Zainteresowanie tą edycją Metamorfoz Plus w Krakowie przeszło najśmielsze oczekiwania twórców, dlatego już 29 maja w godz. 17.00-20.00 w Dworku Białoprądnickim (w Zajeździe Kościuszkowskim) odbędą się III Metamorfozy Plus, na które serdecznie zapraszamy! Pomysłodawcy Metamorfoz Plus mówią, że to spotkanie kobiet, które wymagają od życia więcej. Wymagają, chcą osiągnąć więcej i działają w tym kierunku oraz cudowne wydarzenie i świetna zabawa ze stylizacją, makijażem i wizażem.

 

Sprawcy przedsięwzięcia kierują serdeczne podziękowania dla wszystkich Partnerom, za wszelką pomoc, zaufanie i zaangażowanie w przygotowanie tej imprezy. Szczególne podziękowania organizatorzy pragną złożyć:

  • Dyrekcji i Pracownikom Dworku Białoprądnickiego w Krakowie za pomoc w realizacji przedsięwzięcia. http://dworek.eu/

Salonom fryzjerskim i kosmetycznym, wizażyskom i stylistkom fryzur dziękujemy za piękne makijaże, cudowne upięcia włosów, za kreatywność, serdeczność i za uśmiech:

 

metamorfozyFM_3

 

Specjalistkom chętnie udzielającym ciekawych porad i wskazówek:

 

Firmie FM Group za objęcie Patronatem naszego wydarzenia.

 

Sponsorom nagród dla naszych Metamorfozianek: Producentowi herbat TEEKANNE za herbatki oczyszczające organizm https://www.facebook.com/herbatateekanne

Pani Irenie Łacny z Agencji Reklamowej "Reklamy XL" https://www.facebook.com/Reklamyxl/timeline za świetne pomysły i za ich realizację.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestniczkom Metamorfoz, za informację zwrotną, za Wasze dobre, ciepłe słowa skierowane do nas, za Wasze pomysły i podpowiedzi. Dziękujemy tym wszystkim, którzy dobrze nam życzą i nas wspierali 🙂 Cieszymy się, że jesteście.

 

Organizatorzy II Metamorfoz Plus

 

Redakcja portalu TrustedCosmetics.pl z całego serca gratuluje uczestniczkom tego wydarzenia. Dla osób, które przeszły pełną metamorfozę przygotowaliśmy niespodziankę – konkurs! Zapraszamy do oddawania lajków na naszym profilu na Facebooku na najlepszą Metamorfozę w II edycji Metamorfoz Plus. Na głosy czekamy do 12 maja 2015. Osoba z największą liczbą lajków otrzyma od nas nagrodę niespodziankę – zestaw kosmetyków ufundowanych przez naszych Partnerów. Zapraszamy do zabawy! Powodzenia!

 

Oto metamorfozy biorące udział w konkursie:

Metamorfoza 1
Metamorfoza 1
Metamorfoza 2
Metamorfoza 2
Metamorfoza 3
Metamorfoza 3
Metamorfoza 4
Metamorfoza 4
Metamorfoza 5
Metamorfoza 5
Metamorfoza 6
Metamorfoza 6
Metamorfoza 7
Metamorfoza 7
Metamorfoza 8
Metamorfoza 8
Metamorfoza 9
Metamorfoza 9
Metamorfoza 10
Metamorfoza 10
Metamorfoza 11
Metamorfoza 11
Metamorfoza 12
Metamorfoza 12
Metamorfoza 13
Metamorfoza 13
Metamorfoza 14
Metamorfoza 14
Metamorfoza 15
Metamorfoza 15
Metamorfoza 16
Metamorfoza 16
Metamorfoza 17
Metamorfoza 17
Metamorfoza 18
Metamorfoza 18
Metamorfoza 19
Metamorfoza 19
Metamorfoza 20
Metamorfoza 20
Metamorfoza 21
Metamorfoza 21
Metamorfoza 22
Metamorfoza 22
Metamorfoza 23
Metamorfoza 23
Metamorfoza 24
Metamorfoza 24
Metamorfoza 25
Metamorfoza 25
 

 

artykul_stopka_trusted_cosmetics

The following two tabs change content below.
Nasza redakcja to społeczność ludzi dbających o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Prezentujemy godne polecenia produkty i usługi oraz dzielimy się wiedzą dotyczącą sprawdzonych sposobów, które pomagają zachować zdrowie i urodę. Interesuje nas tematyka perfum, makijażu czy medycyny estetycznej. Uwielbiamy czytać książki, których recenzje publikujemy w rubryce Beauty Czytelnia oraz recenzować i informować o nowościach kosmetycznych.

Powiązane artykuły

Higiena jamy ustnej Błędy przy higienie jamy ustnej – czego się wystrzegać?

Błędy przy higienie jamy ustnej – czego się wystrzegać?

Myślisz, że wiesz już wszystko na temat czyszczenia zębów i jamy ustnej? W takim razie sprawdź, czy na pewno nie popełniasz błędów!   Prawidłowa higiena jamy ustnej jest podstawą naszego…

Więcej
Kosmetyki z ekstraktem z żeń-szenia Pielęgnacja cery wymagającej – kosmetyki Martina Gebhard Naturkosmetik

Pielęgnacja cery wymagającej – kosmetyki Martina Gebhard Naturkosmetik

Cera wymagająca jest trudna w pielęgnacji. Bo nie zadowoli się byle jakimi kosmetykami. Czym się charakteryzuje cera wymagająca? I w jaki sposób najlepiej o nią dbać? Poznaj niemieckie kosmetyki do…

Więcej

Jeden komentarz na temat “Święto kobiet, które chcą od życia więcej!

  1. Brałam udział w Metamorfozach. Zapewne nigdy nie zdecydowałabym się na taką sesję, jednak dzięki Wam .. świetnie się bawiłam i mam super pamiątkę!!!Pozdrawiam Magda z Tych


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.