Suplement diety Kolagen Norweski nagrodzony Diamentem Beauty 2017

Suplement diety Kolagen Norweski nagrodzony Diamentem Beauty 2017

Kolagen Norweski od BioMed Pharma jest to nowy na polskim rynku, farmaceutyczny suplement diety, skierowany głównie do kobiet po dwudziestym piątym roku życia, które dbają o swoją aktywność fizyczną oraz zdrowie skóry, włosów i paznokci.

 

Wielu klientów zgodnie potwierdza, że zawarte w Kolagenie Norweskim składniki znacznie wpływają na poprawę jędrności skóry, opóźnianie procesów jej starzenia oraz witalność włosów i paznokci. Suplement ten do doskonały preparat także dla osób uprawiających sporty, zarówno zawodowo, jak i amatorsko, ponieważ wpływa na działanie stawów i mięśni.

Produkcja suplementu odbywa się w Norwegii, w fabryce będącej niekwestionowanym liderem na lokalnym rynku, budując swoją pozycję od ponad 30 lat.

Procesowi produkcji towarzyszą restrykcyjne cykliczne testy jakościowe, a miejsce powstawania spełnia wymogi stawiane najnowocześniejszym fabrykom farmaceutycznym m.in. Good Manufacturing Practise (GMP) oraz HACCP. W recepturze suplementu diety Kolagen Norweski znajdują się substraty pochodzące w większości z własnych plantacji zlokalizowanych na nieskażonych terenach Norwegii. Natomiast proces produkcji odbywa się przy wykorzystaniu najnowocześniejszego i najbardziej zaawansowanego sprzętu wiodących producentów. Całość zamknięta jest w elastycznej, łatwej do połknięcia kapsułce.

Kolagen Norweski to suplement diety produkowany w Norwegii ze składników naturalnego pochodzenia. Na kompozycję składają się kolagen naturalny, kwasy omega 3 oraz witamina C. Produkt kierowany jest do kobiet po 25 roku życia, dbających o swoje zdrowie i urodę, jednak może być przyjmowany przez większą część społeczeństwa z uwagi na bardzo korzystny wpływ również na pracę stawów.

Atuty Kolagenu Norweskiego:

  • naturalne składniki takie jak: kolagen typu I i II oraz świeży, tłoczony na zimno olej z łososia norweskiego i witamina C,
  • skuteczność,
  • pozytywny wpływ na skórę, włosy, paznokcie oraz stawy.

 

Połączenie naturalnego kolagenu oraz witaminy C sprawia, że organizm przyswaja związki, które pozytywnie wpływają na poprawę stanu i kondycji włosów, skóry i paznokci, ale również na pracę mięśni i stawów. Antyoksydanty występujące naturalnie w kwasach omega 3, pochodzące z oleju z łososia opóźniają proces starzenia się komórek i ograniczają możliwość występowania raka.

Suplement diety otrzymał nagrodę Imperium Urody w kategorii Innowacja dla zdrowia i urody w 2016 roku.

 

 

Redakcja TrustedCosmetics.pl miała przyjemność przetestować na sobie działanie Kolagenu Norweskiego. Przyznajemy mu statuetkę Diamenty Beauty 2017, ponieważ jesteśmy zachwycone nie tylko jego naturalnym składem, ale również widoczną poprawą kondycji włosów, skóry i paznokci.

 

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

The following two tabs change content below.
Nasza redakcja to społeczność ludzi dbających o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Prezentujemy godne polecenia produkty i usługi oraz dzielimy się wiedzą dotyczącą sprawdzonych sposobów, które pomagają zachować zdrowie i urodę. Interesuje nas tematyka perfum, makijażu czy medycyny estetycznej. Uwielbiamy czytać książki, których recenzje publikujemy w rubryce Beauty Czytelnia oraz recenzować i informować o nowościach kosmetycznych.

Powiązane artykuły

Znasz egzotyczne składniki perfum? Egzotyczne składniki perfum cz. I

Egzotyczne składniki perfum cz. I

Znacie egzotyczne składniki perfum? Zapraszam na ich przegląd. Dziś przyjrzymy się kilku z nich.   Agar – egzotyczny składnik perfum AGAR znany również pod nazwami OUD lub AOUD – wyjątkowe,…

Więcej
Konkurs — Polecany Kosmetyk na Wiosnę

Konkurs — Polecany Kosmetyk na Wiosnę

Dziś pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Choć ciepłe promienie słoneczne próbują już się do nas przecisnąć, to mróz jeszcze nie daje odczuć wiosennej atmosfery. Dlatego my, chcemy zaprosić do udziału w…

Więcej

4 komentarze na temat “Suplement diety Kolagen Norweski nagrodzony Diamentem Beauty 2017

  1. Suplementy to fantastyczne wynalezisko, jednak sama ostatnio z nich zrezygnowałam, co za dużo to nie zdrowo. Jednak o tym poczytam więcej i może wpadnie w moje ręce 😉


Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.