Spotkania i konferencje blogerskie 2019 – lista

Spotkania i konferencje blogerskie 2019 – lista

Niejednokrotnie już miałam przyjemność uczestniczyć w konferencjach i spotkaniach blogerskich, które stanowią istotną część życia blogerki, również tej zainteresowanej kosmetykami i urodą. Warto pojawiać się i brać czynny udział w konferencjach i spotkaniach dla blogerów i influencerów, bo są one doskonałą okazją do nawiązania kontaktów z innymi blogerami oraz zdobycia wiedzy o działaniu social mediów, formach zarabiania na blogu czy pozycjonowaniu.

 

Zebrałam dla Ciebie informacje o wydarzeniach dla blogerów i blogerek, które odbędą się w 2019 roku.

Kalendarium spotkań blogerów i influencerów w 2019 roku:

  • 6-7 kwietnia 2019 – Blog Beauty Day Poznań, czyli Ogólnopolskie Spotkanie Blogerów kosmetycznych i fryzjerskich podczas Targów beautyVISION i LOOK 2018.
  • 11-12 maja 2019 Influencer Live Poznań – Konferencja dla najlepszych Twórców Internetowych, która dotąd nazywała się Blog Conferencje Poznań. Strona wydarzenia: https://influencerlive.pl.
  • czerwiec 2019 See Bloggers — największe wydarzenie twórców internetowych w Polsce, strona wydarzenia: http://ww1.seebloggers.pl.
  • 20-22 września 2019 Beauty Days Blogger – największe spotkanie blogerek urodowych w Polsce podczas Międzynarodowych Targów Fryzjerskich i Kosmetycznych.

 

Spotkania, których dat w tym roku jeszcze nie ogłoszono:

  • V edycja Meet Beauty 2019 — największej w Polsce konferencji dla blogerów i vlogerów urodowych.
  • BLOGOTOK Kielce 2019 — wydarzenie integrujące blogosferę dla blogerów i vlogerów z całego kraju.
  • Blog Forum Gdańsk 2019 — najważniejsza interdyscyplinarna konferencja dla twórców internetowych. Strona wydarzenia: https://www.blogforumgdansk.pl.
  • Blosilesia, strona wydarzenia http://www.blosilesia.org.
  • Blogowigilia to największe w Polsce, najprawdopodobniej jedyne takie na świecie, świąteczne spotkanie twórców internetowych. Strona wydarzenia: http://blogowigilia.pl.

 

 

Na które z tych spotkań się wybieracie? A może są jeszcze inne, godne uwagi spotkania blogerów i twórców internetowych?

The following two tabs change content below.
Renata Zielezińska
Promotorka kosmetyczna, redaktor kosmetyczna, blogerka kosmetyczna, pasjonatka branży beauty, której misją jest poszukiwanie wyjątkowych i niezwykłych produktów oraz usług, które zapewniają troskliwą i niezwykłą pielęgnację. Recenzentka kosmetyków i usług spa, opiniotwórczyni i influencerka w branży urodowej. Tworzy własną Listę Kosmetycznych Znakomitości, jest pomysłodawczynią Plebiscytu Diamenty Beauty oraz wyzwań urodowych dla Czytelniczek. Copywriterka, autorka wielu tekstów o urodzie, zdrowiu, pielęgnacji, medycynie estetycznej i żywności. Z branżą urodową związana od 2007 roku, Ekspert Akademii Versum, doradza wielu firmom z branży beauty. Uwielbia zdobywać i doskonalić wiedzę, chętnie bierze udział szkoleniach, sympozjach i konferencjach, które wzbogacają ją w nowe wiadomości oraz są doskonałą okazją do nawiązywania nowych kontaktów.

Powiązane artykuły

Rozdajemy kosmetyczne upominki! Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – styczeń 2019

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – styczeń 2019

Miło obserwować, że do grona Klubu Testerek Kosmetycznych każdego dnia dołączają kolejne ambasadorki. Styczeń to pierwsze artykuły, pierwsze recenzje naszych testerek, a także mnóstwo wypowiedzi naszych Czytelniczek. Pierwsze punkty zostały…

Więcej
Pierwsze testy w Klubie Testerek Kosmetycznych Kosmetyki Hydra Plants marki Herla – pierwsze testy w Klubie Testerek Kosmetycznych

Kosmetyki Hydra Plants marki Herla – pierwsze testy w Klubie Testerek Kosmetycznych

Zimą często cera staje się szara, matowa, sucha. Zdecydowanie wymaga odżywienia, regeneracji i nawilżenia. Podczas wakacji była poddawana różnorodnym czynnikom, które wpłynęły na pogorszenie jej kondycji. Promieniowanie słoneczne, morska i…

Więcej

7 komentarzy na temat “Spotkania i konferencje blogerskie 2019 – lista


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.