Spotkania i konferencje blogerskie 2019 – lista

Spotkania i konferencje blogerskie 2019 – lista

Niejednokrotnie już miałam przyjemność uczestniczyć w konferencjach i spotkaniach blogerskich, które stanowią istotną część życia blogerki, również tej zainteresowanej kosmetykami i urodą. Warto pojawiać się i brać czynny udział w konferencjach i spotkaniach dla blogerów i influencerów, bo są one doskonałą okazją do nawiązania kontaktów z innymi blogerami oraz zdobycia wiedzy o działaniu social mediów, formach zarabiania na blogu czy pozycjonowaniu.

 

Zebrałam dla Ciebie informacje o wydarzeniach dla blogerów i blogerek, które odbędą się w 2019 roku.

Kalendarium spotkań blogerów i influencerów w 2019 roku:

 • 6-7 kwietnia 2019 – Blog Beauty Day Poznań, czyli Ogólnopolskie Spotkanie Blogerów kosmetycznych i fryzjerskich podczas Targów beautyVISION i LOOK 2018.
 • 11-12 maja 2019 Influencer Live Poznań – Konferencja dla najlepszych Twórców Internetowych, która dotąd nazywała się Blog Conferencje Poznań. Strona wydarzenia: .
 • czerwiec 2019 See Bloggers — największe wydarzenie twórców internetowych w Polsce, strona wydarzenia: .
 • 20-22 września 2019 Beauty Days Blogger – największe spotkanie blogerek urodowych w Polsce podczas Międzynarodowych Targów Fryzjerskich i Kosmetycznych.

 

Spotkania, których dat w tym roku jeszcze nie ogłoszono:

 • V edycja Meet Beauty 2019 — największej w Polsce konferencji dla blogerów i vlogerów urodowych.
 • BLOGOTOK Kielce 2019 — wydarzenie integrujące blogosferę dla blogerów i vlogerów z całego kraju.
 • Blog Forum Gdańsk 2019 — najważniejsza interdyscyplinarna konferencja dla twórców internetowych. Strona wydarzenia: https://www.blogforumgdansk.pl.
 • Blosilesia, strona wydarzenia .
 • Blogowigilia to największe w Polsce, najprawdopodobniej jedyne takie na świecie, świąteczne spotkanie twórców internetowych. Strona wydarzenia: .

 

 

Na które z tych spotkań się wybieracie? A może są jeszcze inne, godne uwagi spotkania blogerów i twórców internetowych?

The following two tabs change content below.
Renata Zielezińska
Promotorka kosmetyczna, redaktor kosmetyczna, blogerka kosmetyczna, pasjonatka branży beauty, której misją jest poszukiwanie wyjątkowych i niezwykłych produktów oraz usług, które zapewniają troskliwą i niezwykłą pielęgnację. Prowadzi popularny kobiecy blog lifestylowy www.www.sposobynazycie.pl. Recenzentka kosmetyków i usług spa, opiniotwórczyni i influencerka w branży urodowej. Tworzy własną Listę Kosmetycznych Znakomitości, jest pomysłodawczynią Plebiscytu Diamenty Beauty oraz wyzwań urodowych dla Czytelniczek. Popularna copywriterka kosmetyczna i polecana copywriterka lifestylowa, autorka wielu tekstów o urodzie, zdrowiu, pielęgnacji, medycynie estetycznej i żywności. Z branżą urodową związana od 2007 roku, Ekspert Akademii Versum, doradza wielu firmom z branży beauty. Wirtualna Asystentka w branży beauty i nie tylko, uwielbia zdobywać i doskonalić wiedzę, chętnie bierze udział szkoleniach, sympozjach i konferencjach, które wzbogacają ją w nowe wiadomości oraz są doskonałą okazją do nawiązywania nowych kontaktów.

Powiązane artykuły

Ranking 200+ zimowych i bożonarodzeniowych tematów artykułów na blog kosmetyczno-urodowy

Ranking 200+ zimowych i bożonarodzeniowych tematów artykułów na blog kosmetyczno-urodowy

Niewątpliwie jest coś magicznego i niesamowitego w długich zimowych wieczorach. Zachęcają do odprężenia, relaksu oraz rytuałów pielęgnacyjnych w domowym zaciszu. Prowadzisz popularny blog kosmetyczno-urodowy i zastanawiasz się jakie tematy poruszać…

Więcej
Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – lipiec 2020

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – lipiec 2020

Bardzo dziękujemy Ambasadorkom Kosmetycznym TrustedCosmetics.pl, za to, że są z nami i każdego dnia chętnie odwiedzają portal. Przygotowaliśmy kolejne upominki, by obsypać najaktywniejsze z nich. Do kogo tym razem wyślemy…

Więcej

19 komentarzy na temat “Spotkania i konferencje blogerskie 2019 – lista

 1. Powinniśmy uczęszczać możliwie jak najczęściej w konferencjach, które zapewnią nam rozwój osobisty oraz umożliwią podłapanie nowych kontaktów. Często w kuluarach szkoleń czy konferencji mamy możliwość poznać wiele osób i nawiązać nawet współpracę.

 2. Super lista, o kilku wydarzeniach nie słyszałam i chętnie poczytam więcej na ich temat. W tamtym roku byłam na Targach Beauty Days i szczerze polecam ?

 3. Wow fajnie byłoby udać się na któreś z tych spotkań.Dla mnie to jednak jest spora odległość i nie wiem czy się uda.


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.