Spotkajmy się na Targach LOOK and beautyVISION w Poznaniu — konkurs dla blogerek!

Spotkajmy się na Targach LOOK and beautyVISION w Poznaniu — konkurs dla blogerek!

Wspólnie z organizatorami Targów LOOK i beautyVISION – imprezy fryzjersko-kosmetycznej, która odbędzie się w dniach 22-23 kwietnia 2017 roku w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, zapraszamy wszystkie blogerki i vlogerki urodowe do udziału spotkaniu w Blog Beauty Day.

 

W sobotę 22 kwietnia o godzinie 12:00 odbędzie się blogerskie spotkanie Blog Beauty Day.

 

Dlaczego warto wziąć udział w tym wydarzeniu?

Otrzymujesz:
– bezpłatne wejście na targi w dniach 22 i 23 kwietnia 2017,
– promocję — zamieszczenie nazwy bloga na stronach internetowych targów LOOK i beautyVISION;
– promocję na fanpage’u Targów LOOK i beautyVISION;
– uczestnictwo w prelekcji otwarcia,
– specjalną trasę zwiedzania z opiekunem,
– upominki przygotowane przez wystawców oraz organizatorów,
– poczęstunek,
– promocję, w artykule na łamach TrustedCosmetics.pl, gdzie zamieścimy aktywny link do blogów, których przedstawiciele wzięli udział w spotkaniu.

Oficjalny program Blog Beauty Day trwać będzie około 3 godzin. Następnie organizatorzy zaproszą wszystkich na spotkania kuluarowe oraz indywidualne zwiedzanie ekspozycji.

Tegoroczna edycja Forum LOOK i Forum Kosmetyki beautyVISION to ponad 250 wystawców oraz bardzo bogaty program wydarzeń.

 

Chcesz wziąć udział w Blog Beauty Day?

Szczegółowe informacje i formularz zgłoszeń do udziału w spotkaniu: http://beautyvision.mtp.pl/pl/program_beautyvision_2017/blog_beauty_day/

 

Konkurs!

A to nie koniec niespodzianek! Redakcja TrustedCosmetics.pl gorąco zaprasza do udziału w tej imprezie. Ogłaszamy konkurs na najciekawszą relację ze spotkania Blog Beauty Days, którą nagrodzimy wywiadem na łamach portalu oraz zestawem wyjątkowych kosmetyków.

Relację z wydarzenia należy opublikować na swoim blogu maksymalnie 10 dni po zakończeniu imprezy oraz przesłać link do swojej relacji w komentarzu pod tym artykułem. Jury złożone z przedstawicieli Redakcji wybierze, zdaniem redakcji, najciekawszy post opisujący imprezę, który nagrodzi upominkiem.

Ogłoszenie wyników nastąpi do 5 maja 2017.

 

 

Jako Patron Medialny zarówno Targów LOOK and beautyVision, jak i spotkania Blog Beauty Day, gorąco zapraszamy do udziału w imprezie.

The following two tabs change content below.
Nasza redakcja to społeczność ludzi dbających o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Prezentujemy godne polecenia produkty i usługi oraz dzielimy się wiedzą dotyczącą sprawdzonych sposobów, które pomagają zachować zdrowie i urodę. Interesuje nas tematyka perfum, makijażu czy medycyny estetycznej. Uwielbiamy czytać książki, których recenzje publikujemy w rubryce Beauty Czytelnia oraz recenzować i informować o nowościach kosmetycznych.

Powiązane artykuły

Koleje niespodzianki dla naszych Czytelniczek Podsumowanie aktywności TrustedCzytelniczek maj 2018

Podsumowanie aktywności TrustedCzytelniczek maj 2018

Tak jak obiecywaliśmy jakiś czas temu, dla najbardziej aktywnych Czytelniczek w poprzednim miesiącu, przygotowałyśmy kosmetyki nagrodzone statuetkami w prestiżowym konkursie Diamenty Beauty 2018.   Maj był dla nas bardzo pracowitym…

Więcej
Znów nagradzamy TrustedCzytelniczki Podsumowanie kwietniowej aktywności TrustedCzytelniczek

Podsumowanie kwietniowej aktywności TrustedCzytelniczek

Kolejny miesiąc za nami i kolejne niespodzianki dla TrustedCzytelniczek i TrustedBlogerek! Uwielbiamy Was obsypywać kosmetykami, a mamy ich naprawdę sporo do rozdania! Do kogo tym razem wyślemy kosmetyczne upominki?  …

Więcej

32 komentarze na temat “Spotkajmy się na Targach LOOK and beautyVISION w Poznaniu — konkurs dla blogerek!


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.