Rusza III Edycja Konkursu na Firmowy Blog Urodowy 2017 roku! Zgłoś swój blog i zdobądź nagrodę!

Rusza III Edycja Konkursu na Firmowy Blog Urodowy 2017 roku! Zgłoś swój blog i zdobądź nagrodę!

Zapraszamy do udziału w III Edycji Plebiscytu na Najlepszy Blog Firmowy Branży Beauty 2017 Roku – zyskaj klientów, renomę i darmową promocję! Zgłoś swój Firmowy Blog z Branży Urodowej, zbieraj głosy i wygraj roczną promocję bloga na naszym portalu.

 

Od 13 marca 2017 roku rusza III edycja Plebiscytu na Najlepszy Firmowy Blog z branży zdrowia i urody, w którym już można zbierać głosy.

 

Zmieniamy zasady!

Do tej pory decydowali wyłącznie czytelnicy danego bloga poprzez oddawane głosy. Jednak postanowiliśmy, że decydujący głos w III edycji konkursu będzie miała nasza Redakcja!

Poza tym będziemy dyskwalifikować firmy, które zaprzestały prowadzenia blogów, a do konkursu można dodać jedynie aktualne, na bieżąco prowadzone blogi firmowe.

 

Co zyskujesz?

Biorąc udział w konkursie, zyskujesz prestiż, nowych klientów i darmową reklamę.

 

Jak zgłosić blog do Plebiscytu?

Prześlij swoje zgłoszenie zawierające nazwę, adres, odpowiednią kategorię i kilka zdań opisujących, co znajdziemy na Twoim firmowym blogu urodowym na adres mailowy: trustedcosmetics (małpa) gmail.com

 

Zasady głosowania

Na ulubiony blog przez cały czas głosowania, czyli od jego rozpoczęcia aż do 31 grudnia 2017 do godziny 23:59 z jednego IP można oddać jeden głos. Wystarczy kliknąć w znaczek "ZAGŁOSUJ" znajdujący się obok wybranego bloga.

Plebiscyt na Najlepszy Firmowy Blog Branży Urodowej odbywa się na stronie: http://www.trustedcosmetics.pl/ranking-blogow/.

Czekamy na Wasze głosy!

Głosowanie trwa do 31 grudnia 2017.

 

Nagrody w Plebiscycie

Blog, który zbierze największą liczbę głosów do końca 2017 roku, na początku 2018 roku nagrodzimy Certyfikatem oraz roczną reklamą na naszym portalu, w skład której wchodzić będzie:

  • wyświetlanie przez cały rok banera przekierowującego na zwycięski blog,
  • możliwość nielimitowanego podsyłania artykułów do publikacji na naszym portalu.

 

3 proste kroki do wygranej

Krok 1: Zgłoś swój blog do konkursu.
Krok 2: Zachęć czytelników, znajomych i klientów by codziennie oddawali na niego głosy.
Krok 3: Wygrywa blog z największą liczbą głosów.

 

 

Myślisz o prowadzeniu firmowego bloga urodowego?

Chcesz regularnie prowadzić firmowy bloga w branży szeroko pojętego zdrowia i urody, ale nie wiesz, od czego zacząć? Prowadzisz drogerię kosmetyczną, salon kosmetyczny lub fryzjerski, lub klinikę medycyny estetycznej czy gabinet stomatologiczny i wiesz, jak ważne jest prowadzenie własnego firmowego bloga, jednak nadmiar obowiązków sprawia, że nie starcza Ci na to czasu?

Warto pomyśleć o jego założeniu i regularnym prowadzeniu, ponieważ jest to nie tylko rewelacyjne narzędzie promocji firmy, wspaniałe medium do kontaktu z klientami, ale również idealne źródło pozycjonowania własnej strony i sklepu internetowego.

Chętnie doradzimy, pomożemy w założeniu bloga oraz w regularnym przygotowywaniu artykułów, jak i promocji tego cennego medium. Zapraszamy do kontaktu.

Życzymy udanej zabawy!

The following two tabs change content below.
Nasza redakcja to społeczność ludzi dbających o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Prezentujemy godne polecenia produkty i usługi oraz dzielimy się wiedzą dotyczącą sprawdzonych sposobów, które pomagają zachować zdrowie i urodę. Interesuje nas tematyka perfum, makijażu czy medycyny estetycznej. Uwielbiamy czytać książki, których recenzje publikujemy w rubryce Beauty Czytelnia oraz recenzować i informować o nowościach kosmetycznych.

Powiązane artykuły

Kosmetyczny marzec 2018 Kosmetyczny marzec 2018 — lista marcowych wydarzeń beauty

Kosmetyczny marzec 2018 — lista marcowych wydarzeń beauty

Praca w redakcji kosmetycznej to częste wyjazdy na różnorodne imprezy kosmetyczne. Co działo się w marcu 2018 w branży urodowej i gdzie warto było się pojawić? Zapraszam na przegląd najciekawszych…

Więcej
Znasz marki, które mają w swojej ofercie kosmetyki dla sportowców? Nowy trend — kosmetyki dedykowane dla sportowców

Nowy trend — kosmetyki dedykowane dla sportowców

Kosmetyki dla sportowców zdecydowanie różnią się od tych, dedykowanych dla pozostałych konsumentów. Posiadają one unikatowy skład, który chroni przed szkodliwym działaniem m.in. potu oraz zabezpiecza skórę w czasie uprawiania aktywności…

Więcej

Jeden komentarz na temat “Rusza III Edycja Konkursu na Firmowy Blog Urodowy 2017 roku! Zgłoś swój blog i zdobądź nagrodę!


Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.