Rozdaliśmy 17 statuetek Diamenty Beauty 2018

Rozdaliśmy 17 statuetek Diamenty Beauty 2018

Za nami dwa pracowite miesiące. W kwietniu i maju wiele godzin poświęciliśmy na to, aby wnikliwie przejrzeć zgłoszenia nadesłane do Plebiscytu Diamenty Beauty 2018. Poznaliśmy opinie użytkowników, ale też testowaliśmy produkty bądź usługi.

 

Wszystko dlatego, aby kolejny już raz znaleźć prawdziwe perełki świata kosmetycznego oraz nagrodzić je naszymi pięknymi statuetkami i tytułem i godłem Diament Beauty. Kto tym razem znalazł się w tym gronie?

W tym roku do naszej redakcji marki kosmetyczne, producenci kosmetyków, sklepy kosmetyczne, ale też salony kosmetyczne, salony fryzjerskie, producenci kosmetyków do makijażu, pielęgnacji i paznokci oraz producenci kosmetyków specjalistycznych i właściciele klinik medycyny estetycznej czy portalu rezerwacji wizyt u kosmetyczki nadesłali zgłoszenia do naszego Plebiscytu. Redakcja znów miała trudny orzech do zgryzienia, bo nie było łatwo zapoznać się z wszystkimi nadesłanymi zgłoszeniami, a do tego poszukać o nich opinii, zebrać to wszystko w jedną całość i zdecydować komu należy przyznać nagrodę. Ale udało się.

– Doceniamy firmy, które osiągnęły sukces, dzięki otwartości na wiedzę, przedsiębiorczości, kreatywności, ciągłemu doskonaleniu swoich umiejętności, wprowadzaniu zmian, oraz korzystaniu z nowatorskich rozwiązań. W tym roku nasza redakcja została wprost zasypana zgłoszeniami, które należało przesłać do końca marca 2018. – mówi Renata Zielezińska — redaktor prowadząca i wydawca portalu TrustedCosmetics.pl oraz pomysłodawczyni konkursu.

Konkurs ten jest jednym z filarów budowania pozytywnego wizerunku dla szerokiego grona firm, produktów i usług z branży beauty.

Dziękujemy za zaufanie i za każde zgłoszenie. Wybraliśmy perełki spośród nadesłanych zgłoszeń!

Zachęcamy raz jeszcze do bliższego poznania każdego nagrodzonego produktu czy linii produktów.

 

Pięknymi statuetkami w prestiżowym konkursie Diamenty Beauty 2018 nagrodziliśmy:

1. Marka Beautifly nagrodzona Diamentem Beauty 2018
2. Maska z aktywnym węglem Mary Kay nagrodzona Diamentem Beauty 2018
3. Metaliczna matowa pomadka by Marcelina Bell HYPOAllergenic nagrodzona Diamentem Beauty 2018
4. Balsamy do ust Botanical VEGAN Laura Conti nagrodzone Diamentem Beauty
5. Linia lakierów hybrydowych Semilac Cat Eye 3D nagrodzona Diamentem Beauty 2018
6. SC Beauty Medical zdobył tytuł Diament Beauty 2018
7. Marka Yase Cosmetics nagrodzona Diamentem Beauty 2018
8. Platforma Moment.pl nagrodzona Diamentem Beauty 2018
9. Linia perfumowana Apis nagrodzona Diamentem Beauty 2018
10. Marka Peel Mission® nagrodzona Diamentem Beauty 2018
11. Szampon Kumazu nagrodzony Diamentem Beaty 2018
12. Extremally Collagen Therapy La Vie Skin nagrodzony Diamentem Beauty 2018
13. Zojo Elixirs nagrodzone Diamentem Beauty 2018
14. Linia suchych szamponów Batiste nagrodzona Diamentem Beauty 2018
15. Samopoziomująca baza hybrydowa Semilac Extend Base nagrodzona Diamentem Beauty 2018
16. Maska TimeWise Repair™ Mary Kay Cosmetics nagrodzona Diamentem Beauty 2018
17. Contour Kit matowy zestaw do konturowania twarzy Bell nagrodzony Diamentem Beauty 2018

 

 

Niesamowicie wiele nauczyłyśmy się w trakcie tych dwóch miesięcy i znalazłyśmy fantastyczne perełki. Jednak nasze poszukiwania nie ustają! Nadal, zgodnie z naszą misją poszukujemy wyjątkowych, godnych polecenia, innowacyjnych gadżetów, kosmetyków, firm, suplementów diety i książek z branży beauty! Kolejny Plebiscyt już za rok, jednak wcześniej z całą pewnością pojawi się wiele zestawień, podsumowań kosmetycznych i niespodzianek!

The following two tabs change content below.
Nasza redakcja to społeczność ludzi dbających o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Prezentujemy godne polecenia produkty i usługi oraz dzielimy się wiedzą dotyczącą sprawdzonych sposobów, które pomagają zachować zdrowie i urodę. Interesuje nas tematyka perfum, makijażu czy medycyny estetycznej. Uwielbiamy czytać książki, których recenzje publikujemy w rubryce Beauty Czytelnia oraz recenzować i informować o nowościach kosmetycznych.

Powiązane artykuły

7 Diament Beauty 2019 Linia preparatów wybielających do zębów Elixio nagrodzona Diamentem Beauty 2019

Linia preparatów wybielających do zębów Elixio nagrodzona Diamentem Beauty 2019

Szukasz skutecznych preparatów, które pomogą naturalnie zadbać o Twoje zęby i jamę ustną? Chcesz pozbyć się przebarwień nazębnych po kawie, herbacie, winie czy papierosach? A może marzysz o tym, by…

Więcej
Wybierasz depilację laserową? Bezbolesna depilacja laserowa

Bezbolesna depilacja laserowa

Podejmujesz decyzję, że chciałabyś wykonać depilację laserową bikini, ale masz obawy, że będzie to boleć? Zastanów się, skąd biorą się u Ciebie takie myśli? Może kiedyś próbowałaś depilacji laserowej w…

Więcej

11 komentarzy na temat “Rozdaliśmy 17 statuetek Diamenty Beauty 2018

  1. Nagrody jak najbardziej zasłużone.
    Fajnie, że całe przedsięwzięcie prowadzone jest przez niezależny portal, co przekłada się na rzetelność nagradzania uczestników.

  2. Bardzo lubię to przedsięwzięcie. Przyznam, że większość z diamentów wcześniej nie znałam dlatego tym bardziej jestem zadowolona, że mogę pozmac nowe i doskonałe kosmetyki czy usługi 🙂

  3. Polecania redakcji Trusted Cosmetics są zawsze trafne i dzięki nim poznaję nowe dla mnie kosmetyki i nie tylko.


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.