Relacja z I edycji Beauty By Bloggers

Relacja z I edycji Beauty By Bloggers

Kartka w kalendarzu zaznaczona na czerwono. Dzień 13 maja miał się na zawsze zapisać w pamięci polskiej blogosfery kosmetycznej! Dlaczego? Ponieważ 50 osób otrzymało zaproszenia na innowacyjne spotkanie Beauty By Bloggers.

 

W piękną i słoneczną niedzielę 13 maja 2018 w Sound Garden Hotel w Warszawie zgromadziło się 43 uczestników tego wyjątkowego spotkania. A dlaczego wyjątkowego? Ponieważ ten event w całości miał formę warsztatową. Dzięki czemu każdy z przybyłych uczestników (tak, bo na zdjęciach z relacji dojrzałam jednego Pana — blogera z branży beauty).

 

Spotkanie składało się z 3 bloków tematycznych:

 

Paznokcie — ChiodoPRO

Podczas warsztatów paznokciowych uczestnicy na wzornikach poznawali tajniki zdobień. Nie zabrakło także wielu inspiracji i trendów na zbliżające się lato.

 

 

Makijaż — Paese

W ramach bloku warsztatowego z makijażu blogerzy i blogerki nauczyli się jak odpowiednio dobierać produkty do swojej twarzy, aby przygotować makijaż idealny. Na wcześniej przygotowanych blokach testowych każdy mógł przygotować swój "idealny" makijaż.

 

 

Warsztaty stylizacji włosów — Paul Mitchell

Ostatnim panelem warsztatowym było spotkanie z Łukaszem Urbańskim, który wspólnie z uczestnikami oraz Paul Mitchell — organizatorem całego wydarzenia, przygotowywał szybkie domowe stylizacje dla każdego. Nie zabrakło warkoczy, plecionek, oraz wplatanych we włosy sznurków, oraz innych dekoracji.

 

 

Z pewnością to było niebywałe wydarzenie, cenne nie tylko w nowe doświadczenia, ale również pełne inspiracji, interesujących rozmów oraz szlifowania umiejętności związanych ze stylizacją paznokci, makijażem czy stylizacją włosów. Również z relacji online na FB i Instagramie wynika, że formuła tego wydarzenia bardzo przypadła do gustu wszystkim osobom, które wzięły w nim udział.

 

 

Sama również miałam przyjechać. Kartkę z dniem 13 maja w kalendarzu zaznaczyłam na czerwono z tej okazji. Niestety organizm potrzebował odpoczynku, dlatego nie udało mi się dotrzeć na tę imprezę, nad czym ubolewam.

 

 

Tym bardziej szkoda, że jeszcze nie znam żadnej z wymienionych w programie marek kosmetyków. Oczywiście słyszeć, to ja o nich słyszałam, ale nie miałam przyjemności poznać ich i przetestować na sobie. Szkoda. Mam nadzieję, że mimo wszystko będę mogła wziąć udział w kolejnej edycji tego wydarzenia.

The following two tabs change content below.
Renata Zielezińska
Promotorka kosmetyczna, redaktor kosmetyczna, blogerka kosmetyczna, pasjonatka branży beauty, której misją jest poszukiwanie wyjątkowych i niezwykłych produktów oraz usług, które zapewniają troskliwą i niezwykłą pielęgnację. Recenzentka kosmetyków i usług spa, opiniotwórczyni i influencerka w branży urodowej. Tworzy własną Listę Kosmetycznych Znakomitości, jest pomysłodawczynią Plebiscytu Diamenty Beauty oraz wyzwań urodowych dla Czytelniczek. Copywriterka, autorka wielu tekstów o urodzie, zdrowiu, pielęgnacji, medycynie estetycznej i żywności. Z branżą urodową związana od 2007 roku, Ekspert Akademii Versum, doradza wielu firmom z branży beauty. Uwielbia zdobywać i doskonalić wiedzę, chętnie bierze udział szkoleniach, sympozjach i konferencjach, które wzbogacają ją w nowe wiadomości oraz są doskonałą okazją do nawiązywania nowych kontaktów.

Powiązane artykuły

Cytryna w kosmetykach, perfumach i w kuchni Cytryna — właściwości i zastosowanie popularnego owocu

Cytryna — właściwości i zastosowanie popularnego owocu

Cytryna to popularny owoc z grupy cytrusów, należący do roślin z gatunku rutowatych. Pochodzi z południowych Chin. Do Europy cytryna przywędrowała w okresie średniowiecza.   Co zawiera cytryna? – witaminę…

Więcej
Co się działo na Meet Beauty 2018? Redaktor kosmetyczna na Meet Beauty 2018. Relacja

Redaktor kosmetyczna na Meet Beauty 2018. Relacja

Wziąć udział w spotkaniu 300 największych blogerek urodowych. Fantastyczne uczucie czy nie koniecznie? Czy blogerki urodowe są zazdrosne o siebie nawzajem? Sprawdź, co działo się na tegorocznej IV edycji konferencji…

Więcej

4 komentarze na temat “Relacja z I edycji Beauty By Bloggers

  1. Bardzo lubię warsztaty są bardzo przydatne i inspirujące. O tych markach słyszałam, ale nie miałam okazji ich wypróbować.


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.