Regulamin wyzwania "Wakacyjny Poradnik Urodowy"

Regulamin wyzwania "Wakacyjny Poradnik Urodowy"

1. W wyzwaniu może wziąć udział każdy – czytelnicy, blogerzy, vlogerzy. Zachęcamy także panów do wspólnej zabawy!
2. W czasie trwania wyzwania należy w komentarzu pod tematycznym artykułem związanym z danym zadaniem opublikować odpowiedź (w przypadku osób nieprowadzących blog) albo link do postu na własnym blogu (w przypadku blogerek i blogerów).
3. WAŻNE! Odpowiedzi w wyzwaniu należy opublikować w komentarzu pod tematycznym artykułem zarówno na łamach TrustedCosmetics.pl oraz na blogu Urodzianka. Komentarz może być takiej samej treści, jednak musi występować podwójnie.
4. Będzie nam miło, jeśli poinformujecie swoich znajomych o tej akcji. Można śmiało udostępniać zdjęcia zapowiadające wyzwanie.
5. Do wyzwania można dołączyć w każdej chwili, zabawę kończymy 10 września 2017 o godzinie 23:59.
6. 17 września 2017 opublikujemy artykuł podsumowujący akcję. Ogłosimy również listę 5 osób, które zostaną obdarowane Kosmetycznymi Boxami.
7. Wysyłka nagród tylko na terenie Polski.
8. Organizatorami i sponsorami nagród jest Portal TrustedCosmetics.pl oraz blogerka Urodzianka.pl
9. Biorąc udział w zabawie, akceptujesz jej regulamin.

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Plebiscyt Bestsellery i Nowości Kosmetyczne Slavic Beauty – czekamy na zgłoszenia

Plebiscyt Bestsellery i Nowości Kosmetyczne Slavic Beauty – czekamy na zgłoszenia

Uwielbiamy poznawać nowości kosmetyczne i z zapartym tchem śledzimy najnowsze trendy w branży, dlatego pomyśleliśmy, że przy okazji Slavic B2Beauty, które odbędzie się 21-22 czerwca 2022, z przyjemnością wspomożemy promocję…

Więcej
Męskie okrycia wierzchnie – co wybrać i jak łączyć?

Męskie okrycia wierzchnie – co wybrać i jak łączyć?

Zakup okrycia wierzchniego to nie lada wyzwanie. Musimy wybrać coś, co jest modne, w czym czujemy się dobrze i co będzie pasować do naszej garderoby. Na czym warto się skoncentrować?…

Więcej

2 komentarze na temat “Regulamin wyzwania "Wakacyjny Poradnik Urodowy"


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.