Regulamin wyzwania "Piękna Przed Świętami"

1. W wyzwaniu może wziąć udział każdy – czytelnicy, blogerzy, vlogerzy. Zachęcamy także panów do wspólnej zabawy!
2. W czasie trwania wyzwania należy w komentarzu pod tematycznym artykułem związanym z danym zadaniem opublikować odpowiedź (w przypadku osób nieprowadzących blog) albo link do postu na własnym blogu (w przypadku blogerek i blogerów).
3. WAŻNE! Odpowiedzi w wyzwaniu należy opublikować w komentarzu pod tematycznym artykułem zarówno na łamach TrustedCosmetics.pl oraz na blogu rozowa-szminka.blogspot.com. Komentarz może być takiej samej treści, jednak musi występować podwójnie.
4. Będzie nam miło, jeśli poinformujecie swoich znajomych o tej akcji. Można śmiało udostępniać zdjęcia zapowiadające wyzwanie.
5. Do wyzwania można dołączyć w każdej chwili, zabawę kończymy 23 grudnia 2017 o godzinie 23:59.
6. 30 grudnia 2017 opublikujemy artykuł podsumowujący akcję. Ogłosimy również listę 5 osób, które zostaną obdarowaneTrustedBoxami.
7. Wysyłka nagród tylko na terenie Polski.
8. Organizatorami i sponsorami nagród jest Portal TrustedCosmetics.pl oraz autorka bloga rozowa-szminka.blogspot.com.
9. Biorąc udział w zabawie, akceptujesz jej regulamin.

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Plebiscyt Bestsellery i Nowości Kosmetyczne Slavic Beauty – czekamy na zgłoszenia

Plebiscyt Bestsellery i Nowości Kosmetyczne Slavic Beauty – czekamy na zgłoszenia

Uwielbiamy poznawać nowości kosmetyczne i z zapartym tchem śledzimy najnowsze trendy w branży, dlatego pomyśleliśmy, że przy okazji Slavic B2Beauty, które odbędzie się 21-22 czerwca 2022, z przyjemnością wspomożemy promocję…

Więcej
Męskie okrycia wierzchnie – co wybrać i jak łączyć?

Męskie okrycia wierzchnie – co wybrać i jak łączyć?

Zakup okrycia wierzchniego to nie lada wyzwanie. Musimy wybrać coś, co jest modne, w czym czujemy się dobrze i co będzie pasować do naszej garderoby. Na czym warto się skoncentrować?…

Więcej

Jeden komentarz na temat “Regulamin wyzwania "Piękna Przed Świętami"


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.