Regulamin konkursu Twórcy Piękna 2020

Postanowienia ogólne Art. 1

1.1. Organizatorem konkursu "TWÓRCY PIĘKNA 2020" zwanego dalej "Konkursem" jest firma Renama Renata Zielezińska wydawca portalu TrustedCosmetics.pl z siedzibą w Krotoszynie, os. Korczaka 4/49, 63-700 Krotoszyn, NIP: 608-001-90-21, zwana dalej "Organizatorem".
1.2. Kandydatów do Konkursu nominuje redakcja TrustedCosmetics.pl.
1.3. Konkurs trwa w terminie indywidualnie wyznaczonym w danej edycji konkursu.

Zasady uczestnictwa w konkursie Art. 2
2.1 Kandydatem na warunkach określonych w niniejszym regulaminie może być tylko i wyłącznie firma z branży beauty.
2.2 Każdy Kandydat może brać udział tylko w jednej Kategorii Konkursu.
2.3 Kandydatów do Konkursu nominuje redakcja TrustedCosmetics.pl, wybierając spośród nadesłanych przez firmy zgłoszeń.
2.4. Zgłoszenia firm dokonuje się przez przesłanie e-maila na następujący adres: pr@trustedcosmetics.pl.
2.5. Zgłoszenie tylko i wyłącznie z firmowej skrzynki mailowej musi zawierać dane dotyczące zgłaszanej firmy: nazwę, profil działalności, adres strony www wraz z opisem firmy oraz produktów, logo i zdjęciem.
2.6. Aby dokonać zgłoszenia do Konkursu, należy wysłać zgłoszenie w terminie podanym w artykule dotyczącym danej edycji konkursu na adres mailowy: pr@trustedcosmetics.pl.
2.7 Przekazane dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przez firmę Renama Renata Zielezińska tylko i wyłącznie dla celów organizacji i przeprowadzenia Konkursu, wyłonienia i powiadomienia zwycięzców oraz przekazania nagród, w szeroko pojętych celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług firmy Renama Renata Zielezińska, a także w celach statystycznych, analitycznych oraz nawiązywania kontaktu z właścicielem danych.

Kryteria oceny Art. 3
3.1 Zgłoszenia firm do konkursu będą oceniane w kilkunastu kategoriach zaproponowanych przez redakcję portalu lub przedstawiciela firmy zgłaszającego swoją kandydaturę.
3.2. Ocena firm nastąpi według następujących kryteriów:
a) oryginalność pomysłu na biznes
b) metody i sposoby realizacji pomysłu
c) produkt/usługa
d) PR i promocja własnego biznesu w mediach
e) rekomendacje klientów
f) głosowanie SMS-owe
3.2. Jury Konkursu na podstawie przesłanych zgłoszeń oraz kryteriów wskazanych w niniejszym regulaminie wyłoni Finalistów Konkursu. Listę z firm z opisami Finalistów Organizator umieści na stronie www.trustedcosmetics.pl w artykule pt. TWÓRCY PIĘKNA 2020 – prezentacja firm.
3.3 Głosowanie SMS-owe odbędzie się w terminie podanym w artykule informującym o konkursie.
3.4. Ponadto redakcyjne jury, którego przewodniczącą jest Renata Zielezińska, może wyłonić swoich zwycięzców i przyznać im Nagrody Specjalne.

Nagrody Art. 4
4.1. Nagrody w Konkursie stanowi:
a) Statuetka "TWÓRCY PIĘKNA 2020"
b) Nagroda Specjalna w głosowaniu SMS-owym w postaci rocznej reklamy + wywiadu dla portalu TrustedCosmetics.pl.
c) Wyróżniania w postaci promocji na łamach TrustedCosmetics.pl w artykule.

4.2 Ogłoszenie rozstrzygnięcia Konkursu nastąpi zgodnie z informacją podaną w artykule zapraszającym do udziału w danej edycji konkursu.

Postanowienia końcowe Art. 5
5.1. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonania zmian w regulaminie, odwołania konkursu, unieważnienia wyników w całości bądź części oraz zmiany terminów podanych w niniejszym regulaminie. Wszelkie spory mogące wyniknąć w związku z niniejszym regulaminem lub konkursem będą rozstrzygane przez sądy właściwe dla siedziby Organizatora. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się przepisy prawa polskiego. Niniejszy regulamin zostanie udostępniony uczestnikom konkursu do wglądu na stronie: www.trustedcosmetics.pl

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Plebiscyt Bestsellery i Nowości Kosmetyczne Slavic Beauty – czekamy na zgłoszenia

Plebiscyt Bestsellery i Nowości Kosmetyczne Slavic Beauty – czekamy na zgłoszenia

Uwielbiamy poznawać nowości kosmetyczne i z zapartym tchem śledzimy najnowsze trendy w branży, dlatego pomyśleliśmy, że przy okazji Slavic B2Beauty, które odbędzie się 21-22 czerwca 2022, z przyjemnością wspomożemy promocję…

Więcej
Męskie okrycia wierzchnie – co wybrać i jak łączyć?

Męskie okrycia wierzchnie – co wybrać i jak łączyć?

Zakup okrycia wierzchniego to nie lada wyzwanie. Musimy wybrać coś, co jest modne, w czym czujemy się dobrze i co będzie pasować do naszej garderoby. Na czym warto się skoncentrować?…

Więcej

Jeden komentarz na temat “Regulamin konkursu Twórcy Piękna 2020


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.