Regulamin konkursu Bestsellery i nowości kosmetyczne Slavic Beauty

Postanowienia ogólne Art. 1

1.1. Organizatorem konkursu "Bestsellery i nowości kosmetyczne Slavic Beauty" zwanego dalej "Konkursem" jest firma Renama Renata Zielezińska, prowadząca portal TrustedCosmetics.pl, zwana dalej "Organizatorem".

1.2. Kandydatów do Konkursu nominuje redakcja TrustedCosmetics.pl.

1.3. Konkurs trwa w terminie indywidualnie wyznaczonym w danej edycji konkursu.

Zasady uczestnictwa w konkursie Art. 2

2.1 Kandydatem na warunkach określonych w niniejszym regulaminie może być tylko i wyłącznie firma z branży beauty.

2.2 Każdy Kandydat może brać udział tylko w jednej Kategorii Konkursu.

2.3 Kandydatów do Konkursu nominuje redakcja TrustedCosmetics.pl, wybierając spośród nadesłanych przez firmy zgłoszeń.

2.4. Zgłoszenia firm dokonuje się przez przesłanie e-maila na następujący adres: pr@trustedcosmetics.pl.

2.5. Zgłoszenie tylko i wyłącznie z firmowej skrzynki mailowej musi zawierać dane: nazwę i opis produktu, markę, link do produktu oraz zdjęcie.

2.6. Aby dokonać zgłoszenia do Konkursu, należy wysłać zgłoszenie w terminie podanym w artykule dotyczącym danej edycji konkursu na adres mailowy: pr@trustedcosmetics.pl.

2.7 Przekazane dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przez firmę Renama Renata Zielezińska tylko i wyłącznie dla celów organizacji i przeprowadzenia Konkursu, wyłonienia i powiadomienia zwycięzców oraz przekazania nagród, w szeroko pojętych celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług firmy Renama Renata Zielezińska, a także w celach statystycznych, analitycznych oraz nawiązywania kontaktu z właścicielem danych.

Kryteria oceny Art. 3

3.1 W przypadku otrzymania większej liczby zgłoszeń będą one oceniane w kilkunastu kategoriach zaproponowanych przez redakcję portalu.

3.2. Ocena firm nastąpi według następujących kryteriów:

a) oryginalność pomysłu na biznes

b) metody i sposoby realizacji pomysłu

c) produkt/usługa

d) PR i promocja własnego biznesu w mediach

e) rekomendacje klientów

f) głosowanie SMS-owe

3.2. Jury Konkursu na podstawie przesłanych zgłoszeń oraz kryteriów wskazanych w niniejszym regulaminie wyłoni Finalistów Konkursu. Listę z firm z opisami Finalistów Organizator umieści na stronie www.trustedcosmetics.pl w artykule pt. Bestsellery i nowości kosmetyczne Slavic Beauty.

3.3 Głosowanie SMS-owe odbędzie się w terminie podanym w artykule informującym o konkursie.

3.4. Ponadto redakcyjne jury, którego przewodniczącą jest Renata Zielezińska, może wyłonić swoich zwycięzców i przyznać im Nagrody Specjalne.

Nagrody Art. 4

4.1. Nagrody w Konkursie stanowi:

a) Statuetka "Bestsellery i nowości kosmetyczne Slavic Beauty"

b) Nagroda Specjalna za zajęcie 1 miejsca w głosowaniu SMS-owym w postaci rocznej reklamy na portalu TrustedCosmetics.pl. W jej skład wchodzą:

=>> minimum 4 artykuły przygotowane przez redakcję związane z marką lub promujące jej asortyment

=>> baner reklamowy na TrustedCosmetics.pl wyświetlany u góry na każdej podstronie portalu przez 12 miesięcy (można zmieniać baner w zależności od upodobań max. 5 razy) Prosimy o podesłanie banera o wymiarach 980×200 px.

=>> 3 recenzje kosmetyków (bardzo prosimy o przesłanie kosmetyków do redakcji)

=>> możliwość podsyłania nieograniczonej ilości artykułów prasowych do publikacji w Beauty Centrum Prasowym

c) Wyróżnienia w postaci promocji na łamach TrustedCosmetics.pl w artykule lub recenzji.

4.2 Ogłoszenie rozstrzygnięcia Konkursu nastąpi zgodnie z informacją podaną w artykule zapraszającym do udziału w danej edycji konkursu.

Postanowienia końcowe Art. 5

Organizator zastrzega sobie prawo do dokonania zmian w regulaminie, odwołania konkursu, unieważnienia wyników w całości bądź części oraz zmiany terminów podanych w niniejszym regulaminie. Wszelkie spory mogące wyniknąć w związku z niniejszym regulaminem lub konkursem będą rozstrzygane przez sądy właściwe dla siedziby Organizatora. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się przepisy prawa polskiego. Niniejszy regulamin zostanie udostępniony uczestnikom konkursu do wglądu na stronie: www.trustedcosmetics.pl

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Plebiscyt Bestsellery i Nowości Kosmetyczne Slavic Beauty – czekamy na zgłoszenia

Plebiscyt Bestsellery i Nowości Kosmetyczne Slavic Beauty – czekamy na zgłoszenia

Uwielbiamy poznawać nowości kosmetyczne i z zapartym tchem śledzimy najnowsze trendy w branży, dlatego pomyśleliśmy, że przy okazji Slavic B2Beauty, które odbędzie się 21-22 czerwca 2022, z przyjemnością wspomożemy promocję…

Więcej
Męskie okrycia wierzchnie – co wybrać i jak łączyć?

Męskie okrycia wierzchnie – co wybrać i jak łączyć?

Zakup okrycia wierzchniego to nie lada wyzwanie. Musimy wybrać coś, co jest modne, w czym czujemy się dobrze i co będzie pasować do naszej garderoby. Na czym warto się skoncentrować?…

Więcej

Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.