Redakcja

Czujesz się nieswojo w morzu sprzecznych informacji dotyczących zdrowia i urody zalewających nas każdego dnia oraz ciągle nowych kosmetyków pojawiających się na rynku? Poszukujesz sprawdzonych i rzetelnych informacji dotyczących kosmetyków, zdrowej żywności czy zabiegów kosmetycznych?

Portal TrustedCosmetics.pl to społeczność ludzi dbających o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Prezentujemy godne polecenia produkty i usługi oraz dzielimy się wiedzą dotyczącą sprawdzonych sposobów, które pomagają zachować zdrowie i urodę.

 

Dołącz do nas!

wspolpraca_z_redakcja_kosmetyczna

Misja

Skupiać ludzi z branż, które nas interesują. Nawiązywać współpracę, polecać wzajemnie swoje produkty i usługi. Żyć zwracając uwagę na dietę, piękno wewnętrzne i zewnętrzne, zdrowie i wellness! Redakcję tworzy zespół wyjątkowych i fantastycznych kobiet, które uwielbiają odkrywać i badać nieznane, nie boją się wychodzić poza schematy, uwielbiają zdobywać nową wiedzę, obalać mity oraz testować kosmetyki i zabiegi spa.

 

Kilka słów o redakcji

Z uśmiechem wykonujemy swoją pracę, która jest naszą pasją. Staramy się podpowiadać, naszym zdaniem istotne, rozwiązania oraz prezentować efekty naszej fantastycznej pracy w postaci zdjęć, artykułów i recenzji. Nie boimy się częstych wyjazdów, poznawania kolejnych nowych, jeszcze nieznanych kosmetyków oraz aparatu!

Aktualnie redakcję tworzą:

renata_zielezinska

Naszym szalonym zespołem redakcyjnym dowodzi Renata Zielezińska — pomysłodawczyni tego zamieszania o kryptonimie "TrustedCosmetics". Z branżą urodową związana od 2007 roku. Wirtualna Asystentka w branży beauty, autorka wielu tekstów o motywacji, zdrowiu, urodzie, żywności, medycynie i pielęgnacji. Młoda, energiczna, pomysłowa i niebojąca się wyzwań redaktor prowadzącą, ale również utalentowana copywriterka kosmetyczna, specjalistka pr w branży zdrowia i urody, ekspert Akademii Versum, autorka wielu artykułów dla portali internetowych. Doradza firmom z szeroko rozumianej branży urodowej, podpowiada, w jakim kierunku iść oraz pomaga w prowadzeniu firmowych blogów.  Praktyk ze sporym doświadczeniem w marketingu produktów kosmetycznych. Ogromny sukces odniosła, współpracując z jedną z polskich firm kosmetycznych na zasadzie marketingu bezpośredniego. Kilkuletnia, wytrwała współpraca z firmą kosmetyczną, ciągle zdobywana i doskonalona wiedza, doświadczenia oraz udział w mnóstwie szkoleń i konferencjach z zakresu sprzedaży i marketingu produktów, w których chętnie brała udział, stały się podstawą do powstania Redakcji TrustedCosmetics.pl.

Redakcja TrustedCosmetics.pl – branżowego magazynu kosmetycznego i bloga kosmetycznego w jednym

Blog magazyn kosmetyczny TrustedCosmetics.pl to idealne miejsce w sieci dla kobiet kochających kosmetyki, blogerek urodowych i influencerek kosmetycznych oraz kosmetyczek i osób profesjonalnie zajmujących usługami kosmetycznymi. Jesteśmy tam, gdzie warto być! Każdego dnia przedstawiamy najświeższe wiadomości z branży kosmetycznej. Pomagamy w promocji kosmetyków, prezentujemy rankingi kosmetyków i usług w branży beauty. Wspieramy największe wydarzenia urodowe, podejmując Patronat Medialny. Redakcja TrustedCosmetics.pl to miejsce, gdzie poznasz usługi kosmetyczne i fryzjerskie oraz kosmetyki drogeryjne, kosmetyki profesjonalne, kosmetyki niszowe czy kosmetyki luksusowe.

TrustedCosmetics.pl – poznaj redakcyjne nowości kosmetyczne oraz kosmetyczne wybory redakcji i przyznane przez nas nagrody kosmetyczne

Podpowiadamy, w jaki sposób czytać składy kosmetyków, chętnie publikujemy materiały prasowe. Wspólnie z czytelniczkami tworzymy Bazę Polecanych Perfum. Warto zajrzeć do rankingu firmowych blogów urodowych, dodać swoją firmę do katalogu firm kosmetycznych oraz wziąć udział w Plebiscycie Diamenty Beauty. Promocja i reklama Twoich produktów i usług na TrustedCosmetics.pl. Wieloletnia praca w marketingu produktów kosmetycznych i urodowych pozwoliła nam zaobserwować, że jeśli nie ma ich w Internecie, to marka szybko ginie z rynku, zostaje zapomniana, zepchnięta na boczne tory. Branża beauty jest bardzo zasobna w kosmetyki, suplementy oraz zabiegi… tutaj wygrywają ci, którzy podejmą świadomą decyzję o promocji swoich produktów czy usług! Przeczytaj: Dlaczego warto promować firmę i produkty na łamach TrustedCosmetics.pl?