Redakcja nagradza twórczość i pomysłowość blogerek – czyli jak wejść do Rankingu TrustedBlogerek!

Redakcja nagradza twórczość i pomysłowość blogerek – czyli jak wejść do Rankingu TrustedBlogerek!

Jedna z blogerek – Ania Kobieta Nieidealna Blog, która wygrała nasze czerwcowo-lipcowe rozdanie kosmetyczne przesłała nam wczoraj link do wpisu na swoim blogu wraz z pięknymi zdjęciami kosmetyków, które przesłaliśmy w niespodziance.

 

Sprawdź, co blogerka napisała o nas: Nagroda od Trusted Cosmetics.

 

Autorką zdjęcia jest blogerka Ania, autorka bloga Kobieta Nieidealna.
Autorką zdjęcia jest blogerka Ania, autorka bloga Kobieta Nieidealna.

 

Jest nam niezwykle miło, bardzo dziękujemy. Postanowiliśmy w podziękowaniu ofiarować Ani, autorce bloga Kobieta Nieidealna kolejną gwiazdeczkę w rankingu TrustedBlogerka, dzięki czemu obejmuje ona prowadzenie.

 

trusted-blogerka-2

 

Ty również możesz trafić do naszego Rankingu TrustedBlogerka.

 

Wykaż się pomysłowością, a chętnie nagrodzimy Cię gwiazdką, która poprowadzi Cię do zdobycia Tytułu TrustedBlogerka.

 

W jaki sposób zdobyć odznaczenie?

  • bierz udział w konkursach i akcjach testowania,
  • komentuj artykuły,
  • rzetelnie i na czas przeprowadzaj recenzje, do których się zgłosisz,
  • udzielaj porad,
  • przesyłaj autorskie artykuły tematycznie związane z naszym portalem, w których pokażesz, że jesteś ekspertką (artykuł podpisany będzie Twoimi danymi oraz linkiem i banerem do Twojego bloga), dzięki czemu zyskujesz czytelników i promujesz bloga.

 

Zaskakuj nas swoją kreatywnością.

 

Chętnie obdarujemy również Ciebie!

 

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Ranking 200+ zimowych i bożonarodzeniowych tematów artykułów na blog kosmetyczno-urodowy

Ranking 200+ zimowych i bożonarodzeniowych tematów artykułów na blog kosmetyczno-urodowy

Niewątpliwie jest coś magicznego i niesamowitego w długich zimowych wieczorach. Zachęcają do odprężenia, relaksu oraz rytuałów pielęgnacyjnych w domowym zaciszu. Prowadzisz popularny blog kosmetyczno-urodowy i zastanawiasz się jakie tematy poruszać…

Więcej
Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – lipiec 2020

Podsumowanie aktywności ambasadorek TrustedCosmetics.pl – lipiec 2020

Bardzo dziękujemy Ambasadorkom Kosmetycznym TrustedCosmetics.pl, za to, że są z nami i każdego dnia chętnie odwiedzają portal. Przygotowaliśmy kolejne upominki, by obsypać najaktywniejsze z nich. Do kogo tym razem wyślemy…

Więcej

9 komentarzy na temat “Redakcja nagradza twórczość i pomysłowość blogerek – czyli jak wejść do Rankingu TrustedBlogerek!

  1. Dziękuję @Pistacja
    no i jeszcze raz dziękuję Redakcji za nagrodę i oczywiście, za to że wspomnieliście u siebie o moim wpisie .
    Od razu człowiek czuje się lepiej !


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.