Ranking firmowych blogów branży urodowej

Blog RefectoCil – profesjonalna wiedza o brwiach i rzęsach

Blog RefectoCil to przede wszystkim miejsce dla osób spragnionych wiedzy w dziedzinie beauty. Swoimi treściami przyciąga profesjonalistów śledzących nowości i trendy w branży urodowej. A także ciekawych nowoczesnych rozwiązań oraz zainteresowanych pracą na wiodących produktach i akcesoriach do koloryzacji, stylizacji i pielęgnacji brwi oraz rzęs RefectoCil.

 

Brwi i rzęsy na celowniku bloga RefectoCil

Rzęsy, a także brwi potrafią sprawiać nam nie lada problemów, z którymi nie zawsze wiemy, jak sobie poradzić. Ale przecież nikt nie rodzi się specjalistą w danej dziedzinie! Blog ten jest swego rodzaju realizacją misji marki RefectoCil. Stawia ona sobie za cel poszerzanie wiedzy i umiejętności z zakresu pielęgnacji oraz stylizacji brwi i rzęs. Nie brakuje więc porad, wskazówek i inspiracji dotyczących oprawy oka. Jeśli kiedykolwiek zadawaliście sobie pytania: “Jaki kolor henny wybrać?", “Jaki efekt przynosi ten zabieg?", “Czy są jakieś przeciwwskazania do jego wykonania?" lub “Co polecić klientce po zabiegu?" – ten blog jest dla Ciebie!

Znajdziecie tutaj niezwykle przydatne i dokładne instrukcje, jak samodzielnie krok po kroku wykonać zabiegi takie jak: henna*, laminacja brwi i rzęs czy lifting i trwałe podkręcenie rzęs. Wiedza to nieoceniony zasób, którym na blogu RefectoCil dzielą się z Wami specjaliści i pasjonaci kosmetyki. Każdy blogowy wpis to tylko i wyłącznie autorskie teksty, które mają za zadanie przekazanie fachowej wiedzy z zakresu kompleksowych usług brwi i rzęs. Począwszy od henny, poprzez rzetelne opisy profesjonalnych zabiegów, aż po domową pielęgnację.

 

RefectoCil światowy lider w branży brwi i rzęs

Henna* do brwi i rzęs RefectoCil znana jest na całym świecie. Jednak czy wiecie, że marka ma do zaoferowania Wam znacznie więcej? Odpowiadając na sugestie i potrzeby Klientów, powstają w Austrii (siedziba RefectoCil) coraz to nowe produkty. W ostatnim czasie do globalnej dystrybucji wprowadzono po raz pierwszy kosmetyki do makijażu sygnowane logiem RefectoCil!

Ta bogata oferta skierowana jest zarówno dla profesjonalnych stylistów, kosmetyczek i wizażystów, jak i również dla Klientów indywidualnych. Głównym założeniem marki RefectoCil jest odpowiadanie na nieustannie wzrastające potrzeby branży beauty. Produkty mają za zadanie pozwolić przeprowadzić usługi na najwyższym poziomie, tak aby obie strony były zadowolone z przebiegu zabiegu i otrzymanego efektu.

Odwiedź blog RefectoCil, jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z RefectoCil lub poszerzyć zakres usług oferowanych w twoim salonie. Nasze top tematy to: henna brwi i rzęs, także dla klientów o wrażliwej skórze lub ze skłonnościami do uczuleń. Ponadto laminacja brwi i rzęs, trwałe podkręcenie rzęs, perfekcyjny makijaż brwi, regulacja i nadanie kształtu brwiom oraz wiele więcej!

 

*nazwa henna jest nazwą tradycyjną

1 Star 20 głosów