Przyznaliśmy 9 statuetek w VII edycji Plebiscytu Diamenty Beauty 2020

Przyznaliśmy 9 statuetek w VII edycji Plebiscytu Diamenty Beauty 2020

Za nami pracowite miesiące. Wiele godzin poświęciliśmy na to, aby wnikliwie przejrzeć zgłoszenia nadesłane do VII edycji Plebiscytu Diamenty Beauty 2020. Poznaliśmy opinie użytkowników, ale też testowaliśmy produkty bądź usługi. Wszystko dlatego, aby kolejny już raz znaleźć prawdziwe perełki świata kosmetycznego oraz nagrodzić je naszymi pięknymi statuetkami i tytułem i godłem Diament Beauty. Kto tym razem znalazł się w zaszczytnym gronie?

 

 

 

Tym razem do naszej redakcji marki kosmetyczne, producenci kosmetyków, sklepy kosmetyczne, ale też salony kosmetyczne, salony fryzjerskie, producenci kosmetyków do makijażu, pielęgnacji i paznokci oraz producenci kosmetyków specjalistycznych i właściciele klinik medycyny estetycznej nadesłali zgłoszenia do Konkursu Diamenty Beauty. Redakcja znów miała trudny orzech do zgryzienia, bo nie było łatwo zapoznać się z wszystkimi nadesłanymi zgłoszeniami, a do tego poszukać o nich opinii, zebrać to wszystko w jedną całość i zdecydować komu należy przyznać nagrodę. Ale udało się!

 

Diamenty Beauty 2020 – prestiżowe nagrody kosmetyczne

– Doceniamy firmy, które osiągnęły sukces, dzięki otwartości na wiedzę, przedsiębiorczości, kreatywności, ciągłemu doskonaleniu swoich umiejętności, wprowadzaniu zmian, oraz korzystaniu z nowatorskich rozwiązań. W tym roku nasza redakcja została wprost zasypana zgłoszeniami, które należało przesłać do 31 maja 2020 – mówi Renata Zielezińska — redaktor prowadząca i wydawca portalu TrustedCosmetics.pl oraz pomysłodawczyni konkursu.

Konkurs ten jest jednym z filarów budowania pozytywnego wizerunku dla szerokiego grona firm, produktów i usług z branży beauty.

Dziękujemy za zaufanie i za każde zgłoszenie. Wybraliśmy perełki spośród nadesłanych zgłoszeń!

Zachęcamy raz jeszcze do bliższego poznania każdego nagrodzonego produktu czy linii produktów.

 

Tym razem piękne statuetki w prestiżowym konkursie Diamenty Beauty 2020 zdobywają:

1. Advanced Hydrating Essence Mediect
2. Terapia SOS dla ust, dłoni i stóp Perfect Coll
3. Marka Cravvi
4. Hydrożelowe ultranawilżajace płatki pod oczy Mary Kay
5. Mediect Airbrush – nano rozpylacz z ampułkami Lifting Contour Essence
6. Joanna Dudziak – zabiegowiec i szkoleniowiec medycyny estetycznej
7. Delikatna pianka do higieny intymnej Hola Care
8. Linia głęboka odbudowa skóry Perfect Coll
9. Sztyft przeciwtrądzikowy Acne Stick Mediect

 

Joanna Dudziak – zabiegowiec i szkoleniowiec medycyny estetycznej nagrodzona Diamentem Beauty 2020

 

Niesamowicie wiele nauczyłyśmy się w trakcie tych dwóch miesięcy i znalazłyśmy fantastyczne perełki i nowości kosmetyczne. Jednak nasze poszukiwania nie ustają! Nadal, zgodnie z naszą misją poszukujemy wyjątkowych, godnych polecenia, innowacyjnych gadżetów, kosmetyków, firm, suplementów diety, książek oraz usług z branży beauty! Na zgłoszenia w kolejnej edycji Plebiscytu Diamenty Beauty czekamy do końca grudnia 2020, jednak wcześniej z całą pewnością pojawi się wiele zestawień, podsumowań kosmetycznych i niespodzianek!

 

A już teraz czekamy na kolejne zgłoszenia w VIII edycji Plebiscytu Diamenty Beauty 2021!

The following two tabs change content below.
Nasza redakcja to społeczność ludzi dbających o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Prezentujemy godne polecenia produkty i usługi oraz dzielimy się wiedzą dotyczącą sprawdzonych sposobów, które pomagają zachować zdrowie i urodę. Interesuje nas tematyka perfum, makijażu czy medycyny estetycznej. Uwielbiamy czytać książki, których recenzje publikujemy w rubryce Beauty Czytelnia oraz recenzować i informować o nowościach kosmetycznych.

Powiązane artykuły

Masz sprawdzone sposoby na pocenie się? Jak ograniczyć pocenie się?

Jak ograniczyć pocenie się?

Pocenie się to wstydliwy problem, który często objawia się podczas upałów. Zanim ukryjesz się w basenie, zainstalujesz klimatyzator czy zakryjesz ciało swetrami, poznaj sprawdzone sposoby na to, jak dbać o…

Więcej
Klub Ambasadorek zawiesza działalność do odwołania! Klub Ambasadorek TrustedCosmetics.pl zawiesza działalność do odwołania!

Klub Ambasadorek TrustedCosmetics.pl zawiesza działalność do odwołania!

Dużą popularnością cieszyła się nasza akcja pt. Klub Ambasadorek TrustedCosmetics.pl, w której można było otrzymywać kosmetyki za darmo co miesiąc! Jednak z dniem 1 sierpnia 2020 z przyczyn niezależnych od…

Więcej

Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.