Przyznaliśmy 17 Diamentów Beauty 2018

Przyznaliśmy 17 Diamentów Beauty 2018

Jak w każdym z ostatnich lat, również i w marcu 2018 zostaliśmy wprost zasypani zgłoszeniami do Plebiscytu Diamenty Beauty, które można było przesyłać do naszej redakcji do końca marca bieżącego roku.

 

Nie spodziewaliśmy się tak wielu zgłoszeń sklepów i marek kosmetycznych, gabinetów kosmetycznych i kosmetologicznych, preparatów do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów, stóp, paznokci. Producenci kosmetyków zgłaszali także balsamy do ust, różnorodne kosmetyki do makijażu, preparaty do stylizacji paznokci, ale także usług beauty.

W tym roku do naszej redakcji dotarły także zgłoszenia platformy do rezerwacji wizyt online, marki kosmetyków profesjonalnych, organicznych suplementów diety, ręcznie wytwarzanych kosmetyków, gadżetów kosmetycznych czy linii suchych szamponów do włosów.

W związku z tym kwiecień okazał się dla naszego redakcyjnego jury niezwykle pracowitym miesiącem. Naszym zadaniem było poznać każde zgłoszenie, przyjrzeć się bliżej firmom oraz przetestować zgłoszone kosmetyki, gadżety czy suplementy diety! Dziś nadszedł czas na ogłoszenie wyników!

Zapraszamy na miesiąc Diamentów Beauty 2018 na TrustedCosmetics.pl, w czasie którego przedstawimy nagrodzone marki i linie kosmetyków, usługi czy preparaty kosmetyczne. W artykułach, które pojawią się na portalu w maju 2018, przedstawimy zdobywców Tytułu Diamenty Beauty 2018. Przybliżymy co to za produkt czy usługa oraz czym nas zachwycił.

 

 

Tytuł Diamenty Beauty 2018 zdobywa:

1. Marka Beautifly
2. Głęboko Oczyszczająca Maska z Aktywnym Węglem Clear Proof® Mary Kay Cosmetics
3. Metaliczna matowa pomadka w płynie by Marcelina marki Bell HYPOAllergenic
4. Linia balsamów do ust Botanical Vegan Laura Conti
5. Linia lakierów hybrydowych Semilac Cat Eye 3D
6. SC Beauty Medical
7. Marka Yase Cosmetics
8. Moment.pl – platforma do rezerwacji wizyt online
9. Be Beauty linia perfumowana Apis
10. Marka Peel Mission®
11. Szampon Kumazu
12. Extremally Collagen Therapy La Vie Skin
13. Zojo Elixirs
14. Linia suchych szamponów Batiste
15. Baza hybrydowa samopoziomująca Semilac Extend Base
16. Liftingująca Biocelulozowa Maska TimeWise Repair™ Mary Kay Cosmetics
17. Contour Kit matowy zestaw do konturowania twarzy Bell

 

 

"Diamenty Beauty" jest to promocja wyróżniających się firm oraz zaufanych produktów i usług w branży zdrowia i urody!

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym. Zapraszamy do codziennego odwiedzania portalu w maju, na przegląd nagrodzonych w Plebiscycie Diamenty Beauty 2018.

The following two tabs change content below.
Nasza redakcja to społeczność ludzi dbających o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Prezentujemy godne polecenia produkty i usługi oraz dzielimy się wiedzą dotyczącą sprawdzonych sposobów, które pomagają zachować zdrowie i urodę. Interesuje nas tematyka perfum, makijażu czy medycyny estetycznej. Uwielbiamy czytać książki, których recenzje publikujemy w rubryce Beauty Czytelnia oraz recenzować i informować o nowościach kosmetycznych.

Powiązane artykuły

Kosmetyczne postanowienia noworoczne Moja kosmetyczna WISH LISTA na 2019 rok

Moja kosmetyczna WISH LISTA na 2019 rok

Nowy rok to nowe nadzieje, nowe cele i nowe wyzwania. Nowy zapał do pracy, odkrywania nowości kosmetycznych 2019 oraz bywania na eventach kosmetycznych i premierach kosmetyków w 2019 roku. Jako…

Więcej
Kosmetyczne podsumowanie 2018 roku Kosmetyczne podsumowanie 2018 roku

Kosmetyczne podsumowanie 2018 roku

Odkrywanie nowości kosmetycznych, udział w premierach kosmetyków, targach kosmetycznych, a także wiele podsumowań, konkursów, zestawień kosmetycznych oraz plebiscytów i aż 624 artykuły. Jaki był rok 2018 zdaniem naszej redakcji? Zapraszam…

Więcej

7 komentarzy na temat “Przyznaliśmy 17 Diamentów Beauty 2018

  1. 17 sztuk to bardzo dużo ale fajnie że dzięki temu mogę poznać nowe marki jak dla mnie do tej pory 🙂

  2. Widzę tu nagrodzony suchy lakier Batiste- super. Moje ulubione, ratują mnie czasami w sytuacjach bez wyjścia.

  3. Wspaniale diamenty. Choc muszę przyznać, że ostatnio zawiodłam się na Semilac którego uwielbiałam. kupiłam nowy lakier z serii business line i niestety mnie uczulił, paznokcie i palce liczyłam przez kilka tygodni.


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.