Przełomowe urządzenie do koloryzacji – poznaj LG & CHI Color Master

Artykuł sponsorowany

Przełomowe urządzenie do koloryzacji – poznaj LG & CHI Color Master

LG & CHI Color Master to prawdziwa rewolucja w branży fryzjerskiej – nigdy wcześniej fryzjerzy i styliści nie mieli tak nieograniczonych możliwości w zakresie koloryzacji! Dzięki cyfrowemu systemowi produkcji farb można w kilka chwil stworzyć dowolny odcień według jednej z gotowych receptur lub własnych wytycznych, wykonać symulację jego wyglądu na włosach klientki i zapisać jego parametry na przyszłość. To wygodne, praktyczne i ekologiczne rozwiązanie, dzięki któremu farbowanie włosów nigdy już nie będzie takie samo. Poznaj LG & CHI Color Master!

 

Krok w przyszłość koloryzacji włosów – postaw na innowacje!

Urządzenie do cyfrowej produkcji farb w salonie LG & CHI Color Master pozwala w niecałe 2 minuty stworzyć trwałą lub półtrwałą farbę, którą da się stopniować na 3 poziomach. System oferuje 30 000 gotowych kolorów, można również stworzyć własną recepturę – zaawansowana technologicznie maszyna bez problemu przygotuje każdą mieszankę. Środki do koloryzacji produkowane przez LG & CHI Color Master w stu procentach pokrywają siwe włosy, są w pełni bezpieczna dla pasm, nie zawierają amoniaku ani PPD.

 

Wygoda pracy w salonie fryzjerskim

Maszyna LG & CHI Color Master zdecydowanie poprawia komfort codziennej pracy w salonie fryzjerskim. Nie tylko skraca do minimum czas potrzebny na przygotowania do zabiegu koloryzacji, ale również ułatwia jego przeprowadzenie poprzez usprawnienie komunikacji z klientką. To zasługa takich funkcji jak:

  • przeprowadzanie symulacji koloru – wystarczy wgrać zdjęcie włosów klientki do systemu, by uzyskać porównanie wyglądu pasm "przed" i "po" farbowaniu;
  • zapamiętywanie danych klientów – dzięki czemu bez problemu możesz odtworzyć dany kolor przy następnej wizycie danej osoby w salonie lub dowolnie go zmodyfikować;
  • zdalne sterowanie za pomocą aplikacji na telefon lub tablet albo za pośrednictwem wbudowanego ekranu dotykowego;
  • pełna kontrola nad stanem zawartości poszczególnych kanistrów – co ułatwia inwentaryzację.

Dzięki przeszklonej obudowie możesz obserwować proces powstawania farby. Urządzenie jest stosunkowo niewielkie i nie generuje hałasu, dzięki czemu w żaden sposób nie wpływa negatywnie na otoczenie.

urządzenie do koloryzacji – poznaj LG & CHI Color Master

Rozwiń swoją kreatywność z LG & CHI Color Master!

Już dziś możesz zamówić do swojego salonu LG & CHI Color Master – cena za nieskończone możliwości, jakie daje maszyna, nie jest wysoka. Korzystając z tego innowacyjnego urządzenia, oszczędzisz czas i pieniądze, zapewnisz klientkom obsługę na najwyższym poziomie i zadbasz o ekologię – sprzęt pozwala ograniczyć powstawanie odpadów podczas farbowania aż o 30%. To inwestycja w przyszłość branży fryzjerskiej! Skontaktuj się z przedstawicielem Farouk Systems Polska w swoim regionie i dowiedz się więcej na temat urządzenia LG&CHI Color Master i darmowych szkoleń.

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Świeża i promienna cera na wiosnę — jak zadbać o skórę po zimie?

Świeża i promienna cera na wiosnę — jak zadbać o skórę po zimie?

Wiosna to czas, w którym natura budzi się do życia po długiej zimie, a my sami również odczuwamy potrzebę odświeżenia i rewitalizacji. Wraz z nadejściem wiosny, nasza skóra również pragnie…

Więcej
Czym jest nadwrażliwość zębów i jak sobie z nią radzić?

Czym jest nadwrażliwość zębów i jak sobie z nią radzić?

Nadwrażliwość zębów to problem, z którym boryka się wiele osób. Daje ona o sobie znać poprzez odczuwanie dotkliwego bólu zarówno podczas szczotkowania zębów, jedzenia gorących lub też zimnych produktów, jak…

Więcej

Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.