Przełomowe urządzenie do koloryzacji – poznaj LG & CHI Color Master

Artykuł sponsorowany

Przełomowe urządzenie do koloryzacji – poznaj LG & CHI Color Master

LG & CHI Color Master to prawdziwa rewolucja w branży fryzjerskiej – nigdy wcześniej fryzjerzy i styliści nie mieli tak nieograniczonych możliwości w zakresie koloryzacji! Dzięki cyfrowemu systemowi produkcji farb można w kilka chwil stworzyć dowolny odcień według jednej z gotowych receptur lub własnych wytycznych, wykonać symulację jego wyglądu na włosach klientki i zapisać jego parametry na przyszłość. To wygodne, praktyczne i ekologiczne rozwiązanie, dzięki któremu farbowanie włosów nigdy już nie będzie takie samo. Poznaj LG & CHI Color Master!

 

Krok w przyszłość koloryzacji włosów – postaw na innowacje!

Urządzenie do cyfrowej produkcji farb w salonie LG & CHI Color Master pozwala w niecałe 2 minuty stworzyć trwałą lub półtrwałą farbę, którą da się stopniować na 3 poziomach. System oferuje 30 000 gotowych kolorów, można również stworzyć własną recepturę – zaawansowana technologicznie maszyna bez problemu przygotuje każdą mieszankę. Środki do koloryzacji produkowane przez LG & CHI Color Master w stu procentach pokrywają siwe włosy, są w pełni bezpieczna dla pasm, nie zawierają amoniaku ani PPD.

 

Wygoda pracy w salonie fryzjerskim

Maszyna LG & CHI Color Master zdecydowanie poprawia komfort codziennej pracy w salonie fryzjerskim. Nie tylko skraca do minimum czas potrzebny na przygotowania do zabiegu koloryzacji, ale również ułatwia jego przeprowadzenie poprzez usprawnienie komunikacji z klientką. To zasługa takich funkcji jak:

  • przeprowadzanie symulacji koloru – wystarczy wgrać zdjęcie włosów klientki do systemu, by uzyskać porównanie wyglądu pasm "przed" i "po" farbowaniu;
  • zapamiętywanie danych klientów – dzięki czemu bez problemu możesz odtworzyć dany kolor przy następnej wizycie danej osoby w salonie lub dowolnie go zmodyfikować;
  • zdalne sterowanie za pomocą aplikacji na telefon lub tablet albo za pośrednictwem wbudowanego ekranu dotykowego;
  • pełna kontrola nad stanem zawartości poszczególnych kanistrów – co ułatwia inwentaryzację.

Dzięki przeszklonej obudowie możesz obserwować proces powstawania farby. Urządzenie jest stosunkowo niewielkie i nie generuje hałasu, dzięki czemu w żaden sposób nie wpływa negatywnie na otoczenie.

urządzenie do koloryzacji – poznaj LG & CHI Color Master

Rozwiń swoją kreatywność z LG & CHI Color Master!

Już dziś możesz zamówić do swojego salonu LG & CHI Color Master – cena za nieskończone możliwości, jakie daje maszyna, nie jest wysoka. Korzystając z tego innowacyjnego urządzenia, oszczędzisz czas i pieniądze, zapewnisz klientkom obsługę na najwyższym poziomie i zadbasz o ekologię – sprzęt pozwala ograniczyć powstawanie odpadów podczas farbowania aż o 30%. To inwestycja w przyszłość branży fryzjerskiej! Skontaktuj się z przedstawicielem Farouk Systems Polska w swoim regionie i dowiedz się więcej na temat urządzenia LG&CHI Color Master i darmowych szkoleń.

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

Kosmetyki dla kobiet w ciąży – bezpieczne składniki

Kosmetyki dla kobiet w ciąży – bezpieczne składniki

Każda kobieta w ciąży pragnie wyglądać i czuć się pięknie. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że nie wszystkie kosmetyki są odpowiednie dla przyszłych mam. Warto zwrócić szczególną uwagę na składniki…

Więcej
Pielęgnacja skóry twarzy, rąk i ciała z przebarwieniami

Pielęgnacja skóry twarzy, rąk i ciała z przebarwieniami

Przebarwienia to popularny problem skórny, z którym wiele osób jesienią zgłasza się do dermatologa. Kliniki medycyny estetycznej oferują różnorodne procedury i profesjonalne zabiegi niwelowania przebarwień. Istnieją jednak kosmetyki na przebarwienia…

Więcej

Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.