Przegląd metod i trendów w zdobieniu paznokci

Przegląd metod i trendów w zdobieniu paznokci

Kilka miesięcy temu poszukiwałyśmy chętnych paznokciomaniaczek w celu zorganizowania wspólnej akcji edukacyjnej, która miała na celu zaprezentować różne style i metody w zdobieniach paznokci. Chciałyśmy zebrać je wszystkie w jednym miejscu, by pokazać ich cechy charakterystyczne i różnice.

 

Jakie znamy metody zdobienia paznokci i trendy w ich stylizacji?

 

Style w zdobieniu paznokci:
1. Ombre — gąbeczkowa (Gradient)
2. Dmuchania przez słomkę — splatter nails
3. Folią transferową — transfer foil nails
4. Rozmazywania zmywaczem — watercolor nails
5. Piórkiem — feather nails
6. Dziurawy lakier water spotted
7. Ćwieki — studs nail
8. Gradient
9. Literkowa, zwana gazetową
10. One stroke (styl folk art)
11. Paznokcie magnetyczne
12. Colour and change Essance
13. Stempelki
14. Tatuaże i naklejki
15. Wzorki igłą — needle marble nails
16. Wtapianie ozdób
17. Water marble
18. Pękające — crackle
19. Komputerowe malowanie paznokci
20. Metoda foliowa
21. Dripping nails
22. Waterfall nails
23. Marmurkowa
24. Kawiorowa — caviar manicure
25. Lakier magnetyczny
26. Lakier piaskowy
27. Icon style
28. Striplac
29. Art déco (linie, figury geometryczne)
30. Japan style
31. Russian style
32. Aquarium (oczko wodne)
33. Airbrush
34. Akwarelowa
35. Akrylowa
36. Manicure kombinowany
37. Manicure w pudrze
38. One touch
39. Za pomocą flamastrów
40. Naklejki wodne
41. Efekt Holo
42. Micropainting – landscape
43. Zdobienie art deco

 

Dziękujemy wszystkim chętnym paznokcioholiczkom za udział w akcji i przygotowanie artykułów i zdjęć opisujących dane zdobienie. Zachęcamy do przeglądu zdobień paznokci opisanych przez uczestniczki naszej akcji:

 

 

W podziękowaniu za przygotowanie materiałów w postaci tutoriali zdobień paznokciowych oraz zdjęć każdą ochotniczkę, która wzięła udział w akcji, nagradzamy punktacją oraz TrustedBoxem wypełnionym preparatami do stylizacji paznokci. Prosimy o przesłanie do nas adresów do wysyłki upominków.

 

 

W akcji udział wzięły autorki blogów:

 

Znacie jeszcze inne metody zdobień paznokci? Chętnie zaprezentujemy je na łamach portalu.

The following two tabs change content below.
Nasza redakcja to społeczność ludzi dbających o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Prezentujemy godne polecenia produkty i usługi oraz dzielimy się wiedzą dotyczącą sprawdzonych sposobów, które pomagają zachować zdrowie i urodę. Interesuje nas tematyka perfum, makijażu czy medycyny estetycznej. Uwielbiamy czytać książki, których recenzje publikujemy w rubryce Beauty Czytelnia oraz recenzować i informować o nowościach kosmetycznych.

Powiązane artykuły

Ostatnia porcja drogerii i perfumerii nominowanych w konkursie Świątynia kosmetyków — Twoja Ulubiona Drogeria i Perfumeria — lista nominowanych cz. 3

Świątynia kosmetyków — Twoja Ulubiona Drogeria i Perfumeria — lista nominowanych cz. 3

Wyprawy do drogerii i perfumerii zarówno tych stacjonarnych, jak i tych internetowych są dla nas bardzo pasjonujące. Jako kosmetoholiczki chętnie wertujemy ich półki, wnikliwie przeglądamy asortyment. Wszystko po to, aby…

Więcej
A Ty masz swój ulubiony masaż? Przegląd najpopularniejszych masaży

Przegląd najpopularniejszych masaży

W ofercie gabinetów masażu, ale i wielu gabinetów kosmetycznych można znaleźć propozycje różnorodnych masaży twarzy, ciała bądź stóp. Wyszukałam te najbardziej popularne masaże i dziś postanowiłam zaprosić Was do dyskusji…

Więcej

15 komentarzy na temat “Przegląd metod i trendów w zdobieniu paznokci

 1. Zadziwiła mnie ilość możliwości w zdobieniu paznokci. Sama stosuje klasyczne lakiery, ale fajnie wiedzieć, co można w tej kwestii zrobić. Super akcja portalu. Oby więcej takich.

 2. …"każdą ochotniczkę, która wzięła udział w akcji, nagradzamy punktacją"…
  Wg powszechnie stosowanych zasad obowiązujących w konkursach, rankingach itp. gdzie w grę wchodzą jakiekolwiek nagrody, system punktowania jest określany przed daną "akcją", a nie po fakcie.
  Każde nagradzanie – również punktami -powinno być jasno, precyzyjnie i wyraźnie przedstawione na stronach portalu czy jakichkolwiek mediów. Żeby wszyscy użytkownicy mogli się z nim zapoznać.
  W przeciwnym wypadku jest to nagradzanie uznaniowe, a więc dość niejasne, jeśli za każde inne działania jest wyraźnie określona punktacja. Każdy użytkownik portalu powinien posiadać informację, za co i w jakiej wysokości przyznawane są punkty.

 3. Uczestniczki faktycznie wykazały się pomysłowością…. : -)

  Dla mnie najładniejsze paznokcie to paznokcie naturalne, zdrowe, starannie obcięte, z wypielęgnowanymi skórkami i precyzyjnie pomalowane ładnym, dobrej jakości lakierem.


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.