Profesjonalne kosmetyki fryzjerskie i do spa — rozmowa z włoską firmą Farmen

Profesjonalne kosmetyki fryzjerskie i do spa — rozmowa z włoską firmą Farmen

Znacie wysokiej jakości kosmetyki fryzjerskie oraz profesjonalne preparaty do pielęgnacji ciała i włosów? Niedawno miałam okazję poznać firmę włoskiego producenta kosmetyków firmę Farmen. Zapytałam o linię preparatów: Vitality’s, NEA-SPA oraz Fascinelle. Zachęcam do poznania tych marek kosmetyków.

 

Renata Zielezińska: Jak długo istnieje firma Farmen i w jaki sposób powstała?

Firma kosmetyczna Farmen: Historia Farmen rozpoczęła się pół wieku temu. Zawsze z dużą chęcią sięgamy po nasze stare albumy i z dumą prezentujemy nasze zdjęcia, które niosą za sobą kawałek historii naszej firmy. Mimo długiej historii jesteśmy nowoczesnym przedsiębiorstwem, które wierzy w innowacje, inwestuje w badania i umie słuchać swoich klientów. Jesteśmy nowoczesnym przedsiębiorstwem, opierającym się na współczesnych wartościach znanych i cenionych na całym świecie. Nie chcemy słodzić i upiększać historii naszej firmy — chcemy namalować prawdziwy obraz naszego przedsiębiorstwa.

To autentyczny biznes, który jest owocem pracy dwóch pokoleń: założyciele — Mariarosa Ceccon i Piero Manzetti i bracia Alberto i Gianni Manzetti, którzy wraz z Guido Bassignana zarządzają teraz firmą i stają przed nowymi wyzwaniami na rynku kosmetycznym.

Krótko mówiąc, opowiemy historię, która się rozpoczęła wiele lat temu i pisana jest po dzień dzisiejszy.

 

 

Renata Zielezińska: Czym się Państwo zajmują?

Firma kosmetyczna Farmen: Jedną z naszych silnych stron jest zdolność do zarządzania całym łańcuchem produkcyjnym w przedsiębiorstwie: od pierwotnej koncepcji przez wybór surowców i substancji czynnych, aż po produkcję, dostawy i edukację użytkownika końcowego.

Wszystko starannie sprawdzamy krok po kroku, a dzięki temu możemy zagwarantować jakość i niezawodność naszych produktów. Naszym celem jest tworzenie nowych produktów, które zadowolą klienta.

Jednak nigdy nie zatrzymujemy się na osiągniętym celu, zawsze jesteśmy gotowi do podjęcia kolejnego wyzwania. Badamy i utrzymujemy stałe interakcje z rynkiem i operatorami. Inwestujemy w innowacje we wszystkich fazach produkcji, przez cały czas badamy opinie naszych klientów, co pozwala nam osiągnąć jak najlepszą jakość produktów.

 

Renata Zielezińska: Dlaczego warto sięgnąć po kosmetyki do pielęgnacji włosów oraz skóry z Waszej oferty?

Firma kosmetyczna Farmen: Kosmetyki, które produkujemy, idealnie trafiają w potrzeby osób wymagających. Od momentu powstania Farmen zawsze realizowaliśmy jeden cel: oferujemy profesjonalistom z branży beauty, wiarygodne i innowacyjne produkty, aby zaspokoić wszystkie ich potrzeby. Rezultatem naszej biznesowej misji są
trzy stworzone przez nas linie kosmetyków: Vitality’s, NEA-SPA i Fascinelle.

 

 

Renata Zielezińska: Czym charakteryzuje się linia preparatów Vitality’s?

Firma kosmetyczna Farmen: Vitality’s jest linią dedykowaną fryzjerom. Kompletny, wysokiej jakości asortyment, którego celem jest poprawa stylu i samopoczucia klienta. Specyficzne rozwiązania w postaci wysokiej jakości preparatów przeznaczonych do farbowania i stylizacji włosów.

Kolor to nasza siła. Nasze produkty do farbowania są niepowtarzalne i ekskluzywne ze względu na doskonałą jakość wzorów i nieskończoną gamę odcieni, które w praktyce spełniają wymagania fryzjerów na całym świecie. Preparaty te sprawdzają się na każdych włosach — od kręconych po proste. Zostały zaprojektowane, aby sprostać wszystkim wymaganiom stylistów.

Sprawdź ofertę szeroką ofertę innowacyjnych i ekskluzywnych kosmetyków z gamy Vitality’s, które przekształcą Twój salon w prawdziwe SPA.

 

Renata Zielezińska: Do kogo skierowane są kosmetyki z linii Fascinelle oraz czym się wyróżniają na tle innych, dostępnych na rynku?

Firma kosmetyczna Farmen: Fascinelle to marka stworzona w celu zaspokojenia potrzeb klientów, którzy kupują poprzez selektywny kanał perfumeryjny. Jest to kompletna linia produktów do stylizacji włosów.

 

Renata Zielezińska: Do kogo skierowana jest gama kosmetyków Vitastyle?

Firma kosmetyczna Farmen: Jest to młoda marka ze wszystkimi produktami, które są niezbędne fryzjerom.

 

 

 

 

Renata Zielezińska: Czym na tle konkurencji wyróżnia się linia preparatów do pielęgnacji skóry Nea-Spa?

Firma kosmetyczna Farmen: Nea-Spa to marka poświęcona profesjonalnej branży kosmetycznej. Kompletna oferta kosmetyków do zabiegów na twarz i ciało, z naturalnymi i ekskluzywnie aktywnymi składnikami pochodzącymi z badań firmy Farmen.

 

Już wkrótce zaprezentujemy recenzję wybranych kosmetyków firmy Farmen oraz zaprosimy do testu tych kosmetyków, jeszcze nie dostępnych w naszym kraju.

The following two tabs change content below.
Renata Zielezińska
Promotorka kosmetyczna, redaktor kosmetyczna, blogerka kosmetyczna, pasjonatka branży beauty, której misją jest poszukiwanie wyjątkowych i niezwykłych produktów oraz usług, które zapewniają troskliwą i niezwykłą pielęgnację. Prowadzi popularny kobiecy blog lifestylowy www.www.sposobynazycie.pl. Recenzentka kosmetyków i usług spa, opiniotwórczyni i influencerka w branży urodowej. Tworzy własną Listę Kosmetycznych Znakomitości, jest pomysłodawczynią Plebiscytu Diamenty Beauty oraz wyzwań urodowych dla Czytelniczek. Popularna copywriterka kosmetyczna i polecana copywriterka lifestylowa, autorka wielu tekstów o urodzie, zdrowiu, pielęgnacji, medycynie estetycznej i żywności. Z branżą urodową związana od 2007 roku, Ekspert Akademii Versum, doradza wielu firmom z branży beauty. Wirtualna Asystentka w branży beauty i nie tylko, uwielbia zdobywać i doskonalić wiedzę, chętnie bierze udział szkoleniach, sympozjach i konferencjach, które wzbogacają ją w nowe wiadomości oraz są doskonałą okazją do nawiązywania nowych kontaktów.

Powiązane artykuły

Skuteczne sposoby na walkę z żylakami

Skuteczne sposoby na walkę z żylakami

Żylaki są częstym problemem i dotyczą zdecydowanie częściej kobiet niż mężczyzn. Przyczyną jest noszenie zbyt obcisłych ubrań czy wysokich obcasów, ale też nadwaga, nieprawidłowa dieta, palenie papierosów czy zażywanie doustnej…

Więcej
Jak zadbać o cerę wiosną i latem?

Jak zadbać o cerę wiosną i latem?

Każda pora roku stwarza inne wymagania dla skóry. Wiosną i latem, kiedy zaczynają się upały i słońce mocno operuje, również warto zadbać o to, aby cera była w dobrej kondycji….

Więcej

3 komentarze na temat “Profesjonalne kosmetyki fryzjerskie i do spa — rozmowa z włoską firmą Farmen

  1. Zainteresowała mnie oferta marki i sama marka. Już wielokrotnie nacięłam się na drogich produktach uznanych na rynku marek. Rozreklamowane, drogie , a średnio skuteczne… Z chęcią sprawdziłabym coś nowego.


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.