Poznaj BeClinic — salon z premium suplementami diety oraz ekologicznymi kosmetykami

Poznaj BeClinic — salon z premium suplementami diety oraz ekologicznymi kosmetykami

BeClinic to marka stworzona z myślą o holistycznym podejściu do organizmu człowieka. Jej motywem przewodnim jest przede wszystkim podejście do problemów, z jakimi zmaga się człowiek dużo szerzej. Nie skupia się tylko na skutku, ale przede wszystkim próbuje znaleźć przyczynę, która często ma swoje źródło w codziennym życiu, w ciągłym pędzie, stresie, przemęczeniu, złej diecie i wynikającej z niej niedoborów pokarmowych, oraz niedostatecznej, często pomijanej pielęgnacji.

 

 

BeClinic pomaga znaleźć równowagę pomiędzy naturalną, ekologiczną kosmetyką, a najwyższej jakości suplementacją premium. Jej team dokłada wszelkich starań, aby odwiedzający sklep klient poczuł się wyjątkowo i zawsze został indywidualnie potraktowany. Rozwiewa wszelkie kosmetyczne niejasności, czy problemy wynikające ze złej diety i niedostatecznej wiedzy na jej temat.

BeClinic chce nauczyć każdą odwiedzającą osobę, że nie wystarczy tylko pamiętać o jednej strefie swojego życia. Musimy dbać o siebie na każdym możliwym szczeblu, ponieważ nasz organizm działa naprawdę bardzo mądrze. Powinniśmy dać mu tylko okazję, aby potrafił się odpowiednio zregenerować i odbudować. A w tym pomagają nam naturalne kosmetyki i odpowiednia dieta uzupełniona dobrej jakości suplementacją i oczywiście aktywność fizyczna!

Raz w tygodniu BeClinic organizuje spotkania z markami, jakie można spotkać na jej półkach. Umożliwia tym samym swoim odbiorcom bliższe poznanie produktów danej firmy, indywidualną rozmowę z jej przedstawicielem oraz porady kosmetyczne czy badania skóry głowy lub twarzy, tak aby móc dobrać najbardziej sprecyzowane i indywidualne produkty dla konkretnej osoby. Przecież każdy z nas jest wyjątkowy i niepowtarzalny…

Oferuje również możliwość skorzystania z profesjonalnego analizatora składu ciała, dzięki czemu jest w stanie wykryć ewentualne problemy z wagą czy chociażby zatrzymanie wody w organizmie i dobrać do tego odpowiednią suplementację. Wskazać, na co powinniśmy zwrócić uwagę podczas komponowania jadłospisu i jakich błędów nie popełniać w diecie. To kluczowe, by dbać o komfort odwiedzających osób holistycznie, czyli całościowo. Twórcy marki wiedzą, jak ważna jest synergia w każdej strefie naszego życia.

Aktualnie częstym problemem jest niewiedza dotycząca składu naturalnych kosmetyków. W dzisiejszych czasach bardzo łatwo pogubić się w całej tej pielęgnacji "eko". To, że na opakowaniu widnieje rysunek łąki i jest napisane, że produkt jest ekologiczny, wcale nie oznacza, że naprawdę tak jest! Dlatego BeClinic stara się uczulać klientów, na co powinni zwracać uwagę przy wyborze odpowiedniego produktu dla siebie, czy najbliższych … A kluczowe jest przede wszystkim unikanie substancji potencjalnie niebezpiecznych dla organizmu, takich jak:

  • oleje mineralne (Parafin Oil, Mineral Oil…)
  • oleje silikonowe
  • wazelina, parafina
  • SLS, SLES
  • Karbomery (carbomer…)
  • Formaldehyd (formalin, methanal, metyl aldeyde)
  • Aluminium
  • PEG, PPG (glikole polietylenowe, glikole polipropylenowe)
  • Parabeny (methylparaben, prophylparaben, benzyloaraben…)

 

 

Mamy świadomość, jak ważna jest prewencja i jak kluczową rolę odgrywa ona w późniejszym czasie, dlatego już teraz warto przykładać do tego ogromną wartość. Marka BeClinic uczyć klientów, że to na co pracujemy teraz, odpłaci nam się za kilka lat.

The following two tabs change content below.
Nasza redakcja to społeczność ludzi dbających o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Prezentujemy godne polecenia produkty i usługi oraz dzielimy się wiedzą dotyczącą sprawdzonych sposobów, które pomagają zachować zdrowie i urodę. Interesuje nas tematyka perfum, makijażu czy medycyny estetycznej. Uwielbiamy czytać książki, których recenzje publikujemy w rubryce Beauty Czytelnia oraz recenzować i informować o nowościach kosmetycznych.

Powiązane artykuły

Znasz produkty tych marek kosmetycznych? 11 edycja Plebiscytu Twórcy Piękna 2018 Warszawa Ekocuda — prezentacja firm

11 edycja Plebiscytu Twórcy Piękna 2018 Warszawa Ekocuda — prezentacja firm

Wyjątkowe, godne polecenia firmy produkujące naturalne kosmetyki i oleje … oto kandydaci Plebiscytu "Twórcy Piękna 2018". Konkurs ten powstał, bo pragniemy znaleźć wyjątkowe firmy z branży urodowej, które warto polecać…

Więcej
Poznaj nowe marki kosmetyczne! Targi Natura Food & beEco Łódź 2018 – relacja i nowości kosmetyczne!

Targi Natura Food & beEco Łódź 2018 – relacja i nowości kosmetyczne!

W dniu 13 października 2018 miałam okazję wziąć udział w pełnym inspiracji kosmetycznych wydarzeniu poświęconemu ekologicznym kosmetykom i zdrowemu stylowi życia. To kolejna, niezwykła już sposobność, by poznać nowości kosmetyczne…

Więcej

4 komentarze na temat “Poznaj BeClinic — salon z premium suplementami diety oraz ekologicznymi kosmetykami


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.