Potęga firmowego fanpage w branży kosmetyki, wellness, medycyny estetycznej, dermatologii, spa i stomatologii

Potęga firmowego fanpage w branży kosmetyki, wellness, medycyny estetycznej, dermatologii, spa i stomatologii

Mówi się, że jeśli nie posiadasz swojego konta na portalu Facebook to nie istniejesz. Coś w tym jest, bo mamy przyjemność prowadzić kilka profili z branży kosmetycznej i obserwujemy, że portal ten zaraz po wyszukiwarce Google pozyskuje niezwykle dużą liczbę odwiedzin sklepu internetowego. Aktualnie po prostu trzeba posiadać fanpage na tym portalu.

 

Często jest tak, że poszukujemy klientów w różnych miejscach. Zaletą tej witryny jest fakt, że informacje rozprzestrzeniają się w kosmicznie szybkim tempie, dzięki lajkom i udostępnianiu materiałów. Po co szukać klientów, jeśli Facebook posiada ich całe bogactwo?

Załóż swój firmowy fanpage kosmetyczny i dziel się z konsumentami poradami, nowinkami, informacjami o produktach. Kontaktuj się z Twoją publicznością, rozmawiaj z nią, odpowiadaj na pytania, komentarze. Niech ten fanpage stanie się jednym z narzędzi, za pomocą których prowadzisz dialog z grupą osób zainteresowanych Twoim kosmetykiem czy usługą. Prowadzisz dialog, czyli możesz, a raczej powinieneś pytać konsumentów o zdanie i ich słuchać, robić badania marketingowe, budować wizerunek marki oraz pokazać jak na co dzień funkcjonuje firma.

Jeśli posiadasz firmowego fanpage w branży kosmetycznej masz naprawdę spore pole do działania, dlatego warto zadbać zarówno o jego wygląd jak i o treści, które się na nim znajdą. Staraj się być dla klientów. Nie popełniaj błędów, które robi konkurencja. Nie naśladuj innych, a staraj się prowadzić swój profil w indywidualnym tonie i stylu.

 

firmowy_blog_w_branzy_urodowej_trustedcosmetics

 

Stań się ważną cząstką w życiu twoich fanów. Publikuj materiały, które będą pokazywały, że korzystasz ze swoich produktów lub usług i dobrze się przy tym bawisz. Przedstaw działanie nowego szamponu czy kremu. Nagraj film i pokaż jak wykonujesz daną technikę masażu czy zabieg medycyny estetycznej. Zrób zdjęcia przed, w trakcie i po jakimś czasie stosowania nowego kosmetyku pielęgnacyjnego czy leczącego problemy skórne. Postaraj się przedstawić w jaki sposób Twój produkt lub usługa rozwiąże problemy Twoich fanów.

 

Jeśli nie masz jeszcze swojego fanpage z tematyki szeroko pojętej branży kosmetycznej i wellness lub jeśli poszukujesz odpowiednich osób, które poprowadzą go w profesjonalnym i przyjaznym dla Twoich konsumentom stylu to skontaktuj się z nami. Redakcja portalu TrustedCosmetics.pl z przyjemnością poprowadzi Twój kosmetyczny fanpage.

 

 

The following two tabs change content below.
Magazyn TrustedCosmetics.pl to branżowy portal kosmetyczny i popularny blog kosmetyczny w jednym. Stworzyła go pasjonatka branży beauty, by połączyć marki kosmetyczne z kobietami kochającymi kosmetyki oraz najpopularniejszymi blogerkami kosmetycznymi i influencerkami urodowymi. Zaglądaj na TrustedCosmetics.pl po najświeższe newsy z branży kosmetycznej. Skorzystaj z usług Wirtualnej Asystentki w branży kosmetycznej, poznawaj laureatów Plebiscytu Diamenty Beauty, nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków oraz rankingi i kosmetyczne wybory redakcji. Jako pierwsza poznawaj najnowsze i nieznane dotąd marki kosmetyczne, godne polecenia kosmetyki oraz perfumy, a także najlepsze usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Zaglądaj również na blog redaktor kosmetycznej, który znajduje się na kobiecym blogu lifestylowym https://www.sposobynazycie.pl/ i bądź na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej.

Powiązane artykuły

French Beauty Days – francuskie marki kosmetyczne poszukują dystrybutorów w Polsce!

French Beauty Days – francuskie marki kosmetyczne poszukują dystrybutorów w Polsce!

We wtorek 26 września 2023 w Ambasadzie Francji odbędą się spotkania biznesowe "French Beauty Days" pomiędzy francuskimi producentami kosmetyków oraz polskimi importerami i dystrybutorami. To idealne wydarzenie dla przedstawicieli branży…

Więcej
Dlaczego warto kupować kosmetyki premium ze sklepu Lemone?

Dlaczego warto kupować kosmetyki premium ze sklepu Lemone?

Ludzie coraz częściej szukają udogodnień, które zaoszczędzą ich czas, pieniądze i energię. Sklepy internetowe, w tym sklepy z kosmetykami online, wychodzą im naprzeciw, oferując wiele produktów dostępnych bez ruszania się…

Więcej

2 komentarze na temat “Potęga firmowego fanpage w branży kosmetyki, wellness, medycyny estetycznej, dermatologii, spa i stomatologii

    1. Dzień dobry Pani Krystyno, bardzo miła informacja. Dziękujemy! Bycie w kontakcie z klientami to naprawdę istotna sprawa. Doskonałym pomysłem jest również prowadzenie bloga. Jeśli będziemy mogli jeszcze jakoś pomóc to zapraszamy do kontaktu. PS. Macie interesujące kosmetyki, których my jeszcze nie znamy 🙂


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.