Katalog polecanych perfum

Woda perfumowana Inspire marki Christina Aguilera

Woda perfumowana Inspire marki Christina Aguilera

Rodzaj:

Woda perfumowana Inspire marki Christina Aguilera to kwiatowo-owocowy zapach sygnowany przez Christinę Aguilerę z 2008 roku. Jej twórcą jest Will Andrews.

 

Nuty zapachowe perfum Inspire marki Christina Aguilera:

  • mango, cytryna, frezja, róża, gardenia, tuberoza, piżmo, drzewo sandałowe, kwiat pomarańczy.

 

Opinia o perfumach Inspire marki Christina Aguilera

To chyba najciekawszy zapach z kolekcji piosenkarki. Jest to oczywiście kompozycja niskopółkowa i ekonomiczna cenowo, ale nie można jej zarzucić, iż jest nudna i przewidywalna. Całość otwiera przyjemny dla nosa miks soczystych owoców i frezji, delikatny, ale bardzo apetyczny. Dalej zapach jest jednostajny i konkretnie kwiatowy, nie zmienia się w czasie, jedynie traci na wyrazistości. Używam go sporadycznie, jak znudzę się moimi ulubionymi zapachami i chcę odpocząć od bardziej skomplikowanych perfum. Uważam, że najlepiej sprawdziłby się dla nastolatek noszony do szkoły, dla młodych dziewczyn, raczej na lato. Trwałość ok. 4 godzin.

Zapach dodał(a) Magdalena Perfumovelove

3 komentarze na temat “Woda perfumowana Inspire marki Christina Aguilera

  1. Zapach po prostu zwykły, nie zachwycił mnie aż tak żeby miał zagościć w mojej kosmetyczce. Po nad to cenie sobie w perfumach że pozostaje na skórze oraz ubraniach a on znika już po 2 godzinach.

  2. Troszkę ubolewam, że jest taki nietrwały. Zapach jest świeży, bardzo soczysty, zdecydowanie kojarzy mi się z ciepłymi porami roku. Nie jest przytłaczający. Nie pokochałam go, ale nie ma tragedii. 🙂

  3. Zapach zupełnie zwyczajny, niczym nie wyróżniający. Subtelny kwiatowy, ale niestety strasznie ulotny…Po trzech godzinach nie było po nim śladu, nie polecam.


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.