Katalog polecanych perfum

Wanilia i Gardenia woda toaletowa Acorelle

Wanilia i Gardenia woda toaletowa Acorelle

Marka:
Rodzaj:

Wanilia i Gardenia woda toaletowa Acorelle to esencja o niezwykle kobiecym, wyjątkowym, mocnym kwiatowym zapachu. W nucie górze znajduje się bergamotka i cytryna, które w połączeniu z kokosem i kwiatem pomarańczy zmysłowo kuszą w sercu zapachu. W podstawie tej kompozycji zapachowej czaruje kuszący duet piżma i wanilii. Wystarczy kilka kropel tej wody toaletowej, by poczuć zmysłowe odprężenie i relaks.

Pojemność 50 ml.

Zapach dodał(a) QróliQ

6 komentarzy na temat “Wanilia i Gardenia woda toaletowa Acorelle

  1. Ciekawa jestem jak z trwałością tego zapachu i jak układałby się na mojej skórze. Gardenia zaskakująco dobrze na niej się prezentuje.

  2. Lubię wanilię, szczególnie jak jest wyraźnie wyczuwalna. W tym zapachu jest płaska i nieapetyczna. nadaje słodyczy, ale nie ma w niej żadnego, choćby najmniejszego "pazurka".

  3. Uwielbiam nuty wanilii w perfumach. I ten zapach bardzo mnie zaciekawił. Jeszcze nie spotkałam to na drogeryjnych półkach. Muszę się rozejrzeć;)


Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.