Katalog polecanych perfum

Perfumy Nuit d’Orient marki Coryse Salome

Perfumy Nuit d’Orient marki Coryse Salome

Rodzaj:

Perfumy Nuit d’Orient marki Coryse Salome to orientalno-kwiatowa kompozycja dla Pań z 1978 roku. Wypuszczona na rynek przez luksusową markę kosmetyczną Coryse Salome założoną na początku XX wieku.

 

Nuty zapachowe perfum Nuit d’Orient marki Coryse Salome:

  • róża, jaśmin, drzewo sandałowe, wanilia, paczula, cedr, benzoes, pomarańcza, bergamotka

 

Opinia o perfumach Nuit d’Orient marki Coryse Salome

Ładne. Po prostu ładne. Nie są ani kontrowersyjne, ani wyjątkowo zwracające uwagę. Po prostu są ładne. Ale nie są nudne i nijakie. To ciepła, kobieca, lekko słodka kompozycja, której główną zaletą jest to, że nie jest popularna, a więc zwraca uwagę otoczenia. Współczesna wersja butelki jest bardzo prosta w formie i nie wygląda zachęcająco. Nie oceniajmy jednak zapachu po butelce. Perfumy pasują zarówno 20-latce, jak i 50-latce. Są bardzo uniwersalne, nie przytłaczają, a więc spokojnie można je stosować w ciągu dnia. Trwałość do ok. 5-6 godzin.

Zapach dodał(a) Feerie, autorka bloga https://perfumowakraina.wordpress.com/

Dodaj odpowiedź

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, trustedcosmetics.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.